Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Enosis Paralimni 2022/23 |
Enosis Paralimni 2022/23:
Bramkarze:
1. Panagios Panagiotou (1997), CYP, 2022 PAEEK Kyrenia 7-0
12. Ivan Kostić (1995), SRB, 2022 Mladost Lucani 33-0 3
13. Theodoros Koutsou (2004), CYP, 2021 rezerwy 0-0
45. Serafim Koulis (2003), GRE, 2023 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2023 z wolnego transferu) 0-0
Obrońcy:
2. Omer Korsia (2002), ISR, 2022 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2022 z wolnego transferu) 20-0 4
3. Andreas Christofi (1998), CYP, 2021 Omonia Aradippou 15-0 6
4. Luis Silva (1999), POR, 2021 Belenenses Lizbona B 39-3 7
5. Marco Ehmann (2000), ROM, 2022 Dinamo Bukareszt (przyszedł w sierpniu 2022 z Dinama Bukareszt) 25-1 5 1
11. Marko Jevremović (1996), SRB, 2022 FK Javor-Matis 37-1 6
20. Fotis Kotsonis (2003), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa 31-0 6
25. Pavel Dreksa (1989), CZE, 2021 FC Brno 34-1 5
48. Gavriel Protopapas (2003), CYP, 2021 rezerwy Anorthosisu Famagusta 0-0
Pomocnicy:
6. Fernan López (1995), ESP, 2022 FC Gabala 6-0
7. Adrian Lucero (1985), ARG, 2020 FC Panetolikos 33-0 8
9. Kandet Diawara (2000), FRA, 2022 APOEL Nikozja (przyszedł we wrześniu 2022 z APOEL-u Nikozja) 37-5 3
10. Marcio Meira (1994), POR, 2021 Ermis Aradippou 36-2 7
14. Loizos Kosmas (1995), CYP, 2012 drużyna młodzieżowa 0-0
15. Konstantinos Kolonias (2004), GRE, 2022 drużyna młodzieżowa Volos NPS 4-0
16. Victor Fernandez (1998), ESP, 2023 Volos NPS (przyszedł w styczniu 2023 z Volos NPS) 18-3 1
17. Konstantinos Konstantinou (1999), CYP, 2021 AEK Larnaka 29-1 8
18. Antonis Katsiaris (1996), CYP, 2021 Onisilos Sotira 32-3 8
21. Dimitris Mavroudis (2002), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa 21-0 6 1
23. Dimitris Flouris (2002), CYP, 2022 rezerwy 1-0
27. Floriss Djave (2003), GAB, 2023 Aris Limassol (przyszedł w styczniu 2023 z Arisu Limassol) 7-1 1
38. Anastasis Motis (2003), CYP, 2022 AO Agia Napa 0-0
53. Paris Polykarpou (2000), CYP, 2023 APOEL Nikozja (przyszedł w styczniu 2023 z APOEL-u Nikozja) 20-0 3
77. Pantelis Gavriel (2004), CYP, 2021 rezerwy 11-0 2
88. Stefan Vukcević (1997), MON, 2022 FC Gabala 28-1 5
91. Rafael Moreira (2002), POR, 2023 APOEL Nikozja (przyszedł w styczniu 2023 z APOEL-u Nikozja) 3-0
99. Julien Lamy (1999), FRA/CMR, 2021 wolny transfer 31-5
Napastnicy:
8. Onisiforos Rousias (1992), CYP, 2022 Anorthosis Famagusta 33-4 2 1
19. Aleksandar Vucenović (1997), AUT, 2022 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2022 z wolnego transferu) 36-9 7
52. Branko Mihajlović (1991), SRB, 2022 FK Zvijezda 09 (odszedł w styczniu 2023 na wolny transfer) 3-0
70. Yehonatan Levy (1999), ISR, 2022 Hapoel Ramat HaSharon (odszedł w lutym 2023 do Maccabi Petach Tikva) 1-0
Trener: Marinos Satsias (1978), CYP, 2021 Doxa Katokopias |
|
|
|
|