Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Aarhus GF 2022/23 |
Aarhus GF 2022/23:
Bramkarze:
1. Jesper Hansen (1985), DEN, 2021 FC Midtjylland 32-0 1
16. Daniel Gadegaard Andersen (2001), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2022 do Esbjerg FB) 0-0
16. Per Kristian Bratveit (1996), NOR, 2022 Valerenga Oslo (przyszedł w sierpniu 2022 z Valerengi Oslo) 0-0
Obrońcy:
2. Felix Bejimo (1998), SWE, 2023 Malmo FF (przyszedł w styczniu 2023 z Malmo FF) 14-0 4
4. Yann Aurel Bisseck (2000), GER, 2021 FC Koln 32-4 3
5. Frederik Tingager (1993), DEN, 2019 Eintracht Braunschweig 30-1 2 1
13. Alexander Munksgaard (1997), DEN, 2019 FC Midtjylland (odszedł w lutym 2023 do Aalesunds FK) 1-0
14. Tobias Molgaard (1996), DEN, 2022 Vejle BK 32-0 4
15. Oliver Lund (1990), DEN, 2021 Odense BK 2-0
19. Eric Kahl (2001), SWE, 2021 AIK Sztokholm 31-0 3
21. Peter Bjur (2000), DEN, 2023 Brondby Kopenhaga (przyszedł w styczniu 2023 z Brondby Kopenhaga) 11-1 1
23. Thomas Kristensen (2002), DEN, 2020 rezerwy 20-1 3
26. Anthony D'Alberto (1994), DEN, 2021 FC Moreirense (odszedł w styczniu 2023 na wolny transfer) 12-0 1
37. Sebastian Hausner (2000), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2023 do IFK Goteborg) 5-0 1
40. Mikkel Kristensen (2006), DEN, 2022 drużyna młodzieżowa 0-0
42. Jacob Andersen (2004), DEN, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
43. Diesel Herrington (2004), AUS, 2022 drużyna młodzieżowa Brisbane Roar (przyszedł w sierpniu 2022 z drużyny młodzieżowej Brisbane Roar) 0-0
44. Oliver Olsson (2003), DEN, 2022 rezerwy Vejle BK 0-0
Pomocnicy:
6. Nicolai Poulsen (1993), DEN, 2019 FC Randers 28-0 10 1
7. Mads Emil Madsen (1998), DEN, 2022 Slavia Praga 27-3 4
8. Mikael Anderson (1998), ISL, 2021 FC Midtjylland 26-5 4
11. Gift Links (1998), RPA, 2019 Cape Town City 28-0 2
17. Kevin Yakob (2000), SWE, 2022 IFK Goteborg (przyszedł w sierpniu 2022 z IFK Goteborg) 24-3 4 1
20. Zachary Duncan (2000), AUS, 2019 Brisbane Roar (odszedł we wrześniu 2022 do Perth Glory) 0-0
20. Mikkel Duelund (1997), DEN, 2023 Dynamo Kijów (przyszedł w styczniu 2023 z Dynama Kijów) 12-2 3
22. Benjamin Hvidt (2000), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 3-0
27. Albert Gronbaek (2001), DEN, 2019 rezerwy (odszedł w sierpniu 2022 do FK Bodo/Glimt) 4-0 1
28. Adam Daghim (2005), DEN, 2022 rezerwy 3-0 1
29. Frederik Brandhof (1996), DEN, 2021 Viborg FF 24-0 2
41. Mathias Sauer (2004), DEN, 2022 rezerwy 1-0
46. Asker Beck (2003), DEN, 2021 rezerwy 0-0
Napastnicy:
9. Patrick Mortensen (1989), DEN, 2019 Sarpsborg FF 32-16 2
10. Sigurd Haugen (1997), NOR, 2022 Aalesunds FK 31-2 4
18. Jelle Duin (1999), HOL, 2022 AZ Alkmaar (przyszedł w sierpniu 2022 z AZ Alkmaar) 15-3 1
21. Dawid Kurminowski (1999), POL, 2021 MSK Zilina (odszedł we wrześniu 2022 do Zagłębia Lubin) 4-0
27. Sebastian Gronning (1997), DEN, 2022 Suwon Samsung (przyszedł w sierpniu 2022 z Suwon Samsung i odszedł w styczniu 2023 do OFI Kreta) 6-1 1
Trener: Uwe Rosler (1968), GER, 2022 wolny transfer
Trener bramkarzy: Nikolai Pold (1977), DEN, 2018 FC Midtjylland
Dyrektor sportowy: Stig Inge Bjornebye (1969), NOR, 2021 wolny transfer |
|
|
|
|