Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SV Waregem 2022/23 |
SV Waregem 2022/23:
Bramkarze:
1. Sammy Bossut (1985), BEL, 2006 KVSK United 22-0 1
30. Sef Van Damme (2003), BEL, 2021 rezerwy FC Brugge 0-0
33. Martijn Beernaert (2002), BEL, 2021 rezerwy 0-0
38. Louis Bostyn (1993), BEL, 2014 KSV Roeselare (w rundzie jesiennej nosił numer 25) 12-0
Obrońcy:
2. Ravy Tsouka (1994), CON, 2022 Helsingborgs IF (przyszedł w lipcu 2022 z Helsingborgs IF) 12-0 2 1
3. Borja López (1994), ESP, 2022 Sporting Gijón 19-1 4 1
4. Timothy Derijck (1987), BEL, 2022 KV Kortrijk 22-1 5
5. Oleksandr Drambaiev (2001), UKR, 2022 Szachtar Donieck 22-1 1
14. Alessandro Ciranni (1996), BEL, 2021 Royal Mouscron 27-1 5
15. Wout de Buyser (2001), BEL, 2020 rezerwy FC Brugge 4-0 1
18. Modou Tambedou (2003), SEN, 2022 wolny transfer 18-1 5
19. Karol Fila (1998), POL, 2023 RC Strasbourg (przyszedł w styczniu 2023 z RC Strasbourg) 11-1 4
22. Bent Sormo (1996), NOR, 2021 Kristiansund BK 8-0 1
26. Novatus Miroshi (2002), TAN, 2022 Maccabi Tel Awiw 31-0 8 1
27. Laurens de Bock (1992), BEL, 2020 Leeds United (odszedł w sierpniu 2022 do Atromitosu Ateny) 1-0
31. Lukas Willen (2003), BEL, 2021 drużyna młodzieżowa FC Brugge 19-1 3
71. Cheick Thiam (2003), BEL, 2020 drużyna młodzieżowa 2-0
Pomocnicy:
6. Abdoulaye Sissako (1998), FRA, 2019 FC Chateauroux 31-1 5 1
7. Alieu Fadera (2001), GAM, 2021 FK Pohronie 33-7 7
8. Lasse Vigen Christensen (1994), DEN, 2021 Brondby Kopenhaga (odszedł w styczniu 2023 na wolny transfer, a następnie do Silkeborg IF) 11-0 3
10. Mamadou Sangare (2002), MAL, 2022 RB Salzburg (odszedł w lutym 2023 do RB Salzburg, a następnie do TSV Hartberg) 10-1 2
12. Christian Bruls (1988), BEL, 2023 VV Sint Truiden (przyszedł w styczniu 2023 z VV Sint Truiden) 15-0 1 1
16. Kevor Palumets (2002), EST, 2022 Paide Linnameeskond (przyszedł we wrześniu 2022 z Paide Linnameeskond) 3-0
17. Jean-Luc Dompe (1995), FRA, 2020 AA Gent (odszedł w sierpniu 2022 do Hamburgera SV) 4-0
17. Pape Diop (2003), SEN, 2022 FC Diambars (przyszedł we wrześniu 2022 z FC Diambars) 1-0
20. Nicolas Rommens (1994), BEL, 2022 RWD Molenbeek 31-2 6
21. David Hubert (1988), BEL, 2021 Oud-Heverlee Leuven (odszedł w sierpniu 2022 do rezerw Anderlechtu Bruksela) 1-0
23. Dani Ramirez (1992), ESP, 2022 Lech Poznań (przyszedł w sierpniu 2022 z Lecha Poznań) 13-0 1 1
25. Ruud Vormer (1988), HOL, 2023 FC Brugge (przyszedł w styczniu 2023 z FC Brugge) 10-1
54. Arthur Harinck (2004), BEL, 2022 drużyna młodzieżowa 1-0
Bassem Srarfi (1997), TUN, 2020 OGC Nice (odszedł w styczniu 2023 do Al Arabi) 0-0
Napastnicy:
9. Jelle Vossen (1989), BEL, 2020 FC Brugge 31-9 4
11. Alioune Ndour (1997), SEN, 2022 FK Haugesund (przyszedł we wrześniu 2022 z FK Haugesund) 24-6 2
19. Youssouf Sylla (2002), BEL/GUI, 2020 drużyna młodzieżowa AC Torino (odrejestrowany w styczniu 2023) 1-0
27. Chinonso Offor (2000), NGA, 2022 CF Montreal (przyszedł we wrześniu 2022 z CF Montreal i odszedł w styczniu 2023 do CF Montreal) 13-1 4
34. Stan Braem (1998), BEL, 2022 SKV Zwevezele 16-2 1
35. Lennert Hallaert (2003), BEL, 2022 rezerwy 5-0
59. Dylan Demuynck (2004), BEL, 2022 rezerwy 2-0
93. Zinho Gano (1993), GBI, 2021 Racing Genk 20-12 1
Trener: M'Baye Leye (1982), SEN, 2022 wolny transfer (do 15.03.2023)
Frederik D'Hollander (1976), BEL, 2023 rezerwy (od 15.03.2023)
Asystenci trenera: Davy de Fauw (1981), BEL, 2023 wolny transfer (od 15.03.2023)
Patrick Asselman (1968), BEL, 2022 wolny transfer (do 15.03.2023) |
|
|
|
|