Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
KV Mechelen 2022/23 |
KV Mechelen 2022/23:
Bramkarze:
1. Gaetan Coucke (1998), BEL, 2020 Racing Genk 29-0
15. Yannick Thoelen (1990), BEL, 2019 AA Gent 6-0
31. Oskar Annell (2005), BEL, 2022 drużyna młodzieżowa 0-0
32. Rayane Falchou (2004), BEL, 2022 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Iebe Swers (1996), BEL, 2021 RFC Seraing 9-0 1
3. Lucas Bijker (1993), HOL, 2018 CF Cadiz 4-0 1
5. Sandy Walsh (1995), HOL, 2020 wolny transfer 25-2 3
14. Dimitri Lavalee (1997), BEL, 2022 FSV Mainz 21-0 3 1
18. Alec van Hoorenbeeck (1998), BEL, 2021 Helmond Sport 26-0 4
21. Boli Bolingoli-Mbombo (1995), BEL, 2022 Celtic Glasgow 19-0 6
23. Thibault Peyre (1992), FRA, 2019 Union St. Gilloise (odszedł w styczniu 2023 do Al Batin) 16-2
27. David Bates (1996), SCO, 2022 FC Aberdeen (przyszedł we wrześniu 2022 z FC Aberdeen) 25-2 4 1
28. Toon Raemaekers (2000), BEL, 2022 Oud-Heverlee Leuven (odszedł we wrześniu 2022 do KSK Lierse) 3-0
30. Jordi Vanlerberghe (1996), BEL, 2019 FC Brugge 20-2 3
Dylan Dassy (2003), BEL, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2022 do Helmond Sport) 0-0
Pomocnicy:
4. Dries Wouters (1997), BEL, 2022 FC Schalke 04 14-1 1
6. Jannes van Hecke (2002), BEL, 2021 SV Waregem 28-0 5
7. Geoffrey Hairemans (1991), BEL, 2019 Royal Antwerp 33-9 2
8. Jorge Hernandez (2000), USA/MEX, 2022 Czernomorec Odessa 9-0 1
11. Nikola Storm (1994), BEL, 2018 FC Brugge 31-4
16. Rob Schoofs (1994), BEL, 2017 AA Gent 27-7 5 1
17. Samuel Oum Gouet (1997), CMR, 2021 SCR Altach 9-0 1
19. Kerim Mrabti (1994), SWE, 2020 wolny transfer 12-1 3
22. Alessio Da Cruz (1997), CPV, 2022 Parma Calcio 28-3 3 1
23. Enock Agyei (2005), BEL, 2023 FC Burnley (przyszedł w styczniu 2023 z FC Burnley) 8-0
34. Ngal'ayel Mukau (2004), BEL, 2022 rezerwy 9-0 1
35. Maryan Shved (1997), UKR, 2020 Celtic Glasgow (odszedł we wrześniu 2022 do Szachtara Donieck) 3-0 1
35. Bilel Bafdili (2004), BEL, 2023 rezerwy (przyszedł w styczniu 2023 z rezerw) 2-0
36. Dirk Junior Asare (2004), BEL, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
37. Bas Van den Eynden (2002), BEL, 2020 rezerwy 0-0
40. Joseph Amuzu (2004), BEL, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
66. Birger Verstraete (1994), BEL, 2022 Royal Antwerp (przyszedł we wrześniu 2022 z Royalu Royal Antwerp) 20-2 5 1
Ilyas Lefrancq (2003), MOR, 2022 Oud-Heverlee Leuven 0-0
Napastnicy:
9. Julien Ngoy (1997), BEL, 2022 AS Eupen 26-5 2
10. Yonas Malede (1999), ISR, 2022 AA Gent 27-0 1
20. Gustav Engvall (1996), SWE, 2018 Bristol City (odszedł w sierpniu 2022 do Sarpsborg FF i przyszedł w styczniu 2023 z Sarpsborg FF, a następnie odszedł w lutym 2023 do IFK Varnamo) 5-0
28. Frederic Soelle Soelle (2005), BEL, 2022 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2022 z rezerw) 12-0 2
38. Bill Antonio (2002), ZIM, 2022 FC Dynamos (przyszedł we wrześniu 2022 z FC Dynamos) 0-0
39. Milan Robberechts (2004), BEL, 2021 drużyna młodzieżowa 3-2
Trener: Danny Buijs (1982), HOL, 2022 FC Groningen (do 17.10.2022)
Steven Defour (1988), BEL, 2022 asystent trenera (od 17.10.2022)
Asystenci trenera: Gunter Van Handenhoven (1978), BEL, 2022 wolny transfer (od 03.12.2022)
Steven Defour (1988), BEL, 2021 piłkarz (do 17.10.2022)
Dyrektor sportowy: Tim Matthijs (1983), BEL, 2022 kierownik działu scoutingu Anderlechtu Bruksela (od 01.12.2022)
Tom Caluwe (1978), BEL, 2019 pracownik techniczny (do 05.10.2022) |
|
|
|
|