Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SD Huesca 2022/23 |
SD Huesca 2022/23:
Bramkarze:
1. Andres Fernandez (1986), ESP, 2020 CF Villarreal 42-0 2
13. Miguel San Roman (1997), ESP, 2021 Atletico Madryt (odszedł w styczniu 2023 do Deportivo Ponferradina) 0-0
13. Juan Manuel Perez (1996), ESP, 2023 Osasuna Pampeluna (przyszedł w styczniu 2023 z Osasuny Pampeluna) 0-0
30. Miguel Angel Sanz (2003), ESP, 2022 Real Saragossa 0-0
Alvaro Fernandez (1998), ESP, 2022 FC Brentford (odszedł w sierpniu 2022 do Espanyolu Barcelona) 0-0
Obrońcy:
2. Andrey Ratiu (1998), ROM, 2021 CF Villarreal 38-1 5
3. Florian Miguel (1996), FRA, 2021 wolny transfer 37-1 7 1
6. Ignasi Vilarrasa (1999), ESP, 2022 Atletico Baleares 29-0 2
12. Juanjo Nieto (1994), ESP, 2023 UD Almeria (przyszedł w styczniu 2023 z UD Almerii) 6-0 1
14. Jorge Pulido (1991), ESP, 2017 VV Sint Truiden 37-2 7 2
15. Jeremy Blasco (1999), FRA, 2022 Real Sociedad B 29-1 4
24. Ruben Pulido (2000), ESP, 2022 CF Fuenlabrada (przyszedł w sierpniu 2022 z CF Fuenlabrada) 16-0 3 1
26. Eusebio Monzó (2000), ESP, 2021 UD Levante 2-0
28. Hugo Anglada (2004), ESP, 2021 rezerwy 3-0
Pomocnicy:
4. David Timor (1989), ESP, 2022 CF Getafe 35-0 9
5. Kento Hashimoto (1993), JPN, 2022 FK Rostov 33-0 5
7. Gerard Valentin (1993), ESP, 2022 CD Lugo 38-1 11
8. Patrick Soko (1997), CMR, 2022 Racing Santander 22-0 3
9. Juan Villar (1988), ESP, 2022 UD Almeria (odszedł w styczniu 2023 do CF Córdoba) 7-0 1 1
10. Javi Martinez (1999), ESP, 2023 Osasuna Pampeluna (przyszedł w styczniu 2023 z Osasuny Pampeluna) 12-2 1
11. Joaquin Muńoz (1999), ESP, 2021 CF Malaga 22-3 4
17. Enzo Lombardo (1997), FRA, 2021 RCD Mallorca 10-0 2
20. Cristian Salvador (1994), ESP, 2021 Sporting Gijón 28-0 8 1
21. Marc Mateu (1990), ESP, 2021 CD Castellón 31-2 3
22. Juan Carlos (1991), ESP, 2019 UD Almeria 38-8 7 1
23. Óscar Sielva (1991), ESP, 2022 SD Eibar 23-2 7
27. Manu Rico (2003), ESP, 2021 drużyna młodzieżowa 4-0 1
31. David Garcia (2003), ESP, 2022 rezerwy 0-0
32. Pablo Tomeo (2000), ESP, 2021 rezerwy 19-0 4
Napastnicy:
9. Samuel Obeng (1997), GHA, 2023 Real Oviedo (przyszedł w styczniu 2023 z Realu Oviedo) 17-5
10. Dani Escriche (1998), ESP, 2020 CF Elche (odszedł w styczniu 2023 do Albacete Balompie) 20-1 2
18. Jose Angelo Carrillo (1994), ESP, 2022 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2022 z wolnego transferu) 21-2 1
19. Abou Kante (1994), GAM, 2022 CF Fuenlabrada 31-3 3
29. Kevin Omoruyi (2001), ESP, 2019 AD Almudevar (odszedł w styczniu 2023 do Realu Betis B) 11-1 2
33. Rafa Tresaco (2000), ESP, 2022 FC Algeciras 0-0
34. Diego Aznar (2003), ESP, 2022 drużyna młodzieżowa Osasuny Pampeluna 2-0
Sandro Ramirez (1995), ESP, 2022 CF Getafe (odszedł w sierpniu 2022 do UD Las Palmas) 0-0
Trener: Jose Angel Ziganda (1966), ESP, 2022 Real Oviedo
Asystent trenera: Mossa (1989), ESP, 2022 piłkarz Realu Oviedo |
|
|
|
|