Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SD Ponferradina 2022/23 |
SD Ponferradina 2022/23:
Bramkarze:
1. Amir Abedzadeh (1993), IRN, 2021 CS Maritimo 30-0 5
13. Giorgi Makaridze (1990), GEO, 2022 UD Almeria (odszedł w styczniu 2023 do CS Maritimo) 7-0 1
13. Miguel San Roman (1997), ESP, 2023 SD Huesca (przyszedł w styczniu 2023 z SD Hueski) 5-0
29. Alex Bańo (2000), ESP, 2022 FC Santboia 0-0
31. Nikita Fedotov (2000), UKR, 2022 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2022 z wolnego transferu) 0-0
Obrońcy:
2. Aldair (1999), POR, 2022 AD Sanjoanense (odszedł w styczniu 2023 do AD Sanjoanense) 9-0 1
3. Adrian Dieguez (1996), ESP, 2022 CF Fuenlabrada 30-0 9 1
4. Alexandru Pascanu (1998), ROM, 2020 CFR Cluj 36-2 10
5. Jose Amo (1998), ESP, 2020 CF Sevilla B 34-2 12 1
6. Soufiane Chakla (1993), MOR, 2023 Oud-Heverlee Leuven (przyszedł w styczniu 2023 z Oud-Heverlee Leuven) 13-0
12. Jordan Lukaku (1994), BEL, 2022 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2022 z wolnego transferu i odszedł w lutym 2023 na wolny transfer) 7-0 2
14. Ricard Pujol (1998), ESP, 2021 Espanyol Barcelona (odszedł w styczniu 2023 do CE Sabadell) 2-0
15. Adrian Castellano (1994), ESP, 2020 CD Numancia 17-1 5
16. Moi Delgado (1994), ESP, 2022 UCAM Murcia 34-0 5
21. Ale Diez (1996), ESP, 2022 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2022 z wolnego transferu) 17-1 1
22. Paris Adot (1990), ESP, 2020 AD Alcorcón 35-0 10
26. Ibrahim Covi (2000), FRA, 2022 rezerwy 1-0
32. Moussa Soumare (2000), FRA, 2022 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
6. Paul Anton (1991), ROM, 2021 Dinamo Bukareszt (odszedł we wrześniu 2022 do UTA Arad) 1-0
7. Daniel Ojeda (1994), ESP, 2021 AD Alcorcón 37-5 7
8. Agus Medina (1994), ESP, 2021 Birmingham City 33-1 10
11. Kelechi Nwakali (1998), NGA, 2022 wolny transfer 36-1 11
17. Heri (1997), POR, 2022 FC Famalicao (przyszedł w sierpniu 2022 z FC Famalicao) 18-0 4
18. Erik Moran (1991), ESP, 2020 CD Numancia 25-0 6 1
20. Naranjo (1994), ESP, 2021 CD Tenerife 35-3 7 1
21. Juan Hernandez (1994), ESP, 2022 AD Alcorcón (odszedł we wrześniu 2022 do CF Burgos) 2-0
24. Sait Abdulai (1999), GHA, 2022 CF Getafe B 19-0 4
28. Juan Klein (2004), ESP, 2022 drużyna młodzieżowa 0-0
30. Hugo Vallejo (2000), ESP, 2022 Real Valladolid (przyszedł we wrześniu 2022 z Realu Valladolid) 29-3 4
34. Naim Garcia (2002), ESP, 2023 CD Leganes (przyszedł w styczniu 2023 z CD Leganes) 17-1 3
Napastnicy:
10. Yuri (1982), BRA, 2017 Qingdao Huanghai 37-9 2 1
19. Edu Espiau (1994), ESP, 2021 UD Las Palmas 40-5 8
23. Derik Lacerda (1999), BRA, 2022 FC Moreirense 38-3 8 1
24. Kuki Zalazar (1998), ESP, 2021 Real Valladolid (odszedł w sierpniu 2022 do Deportivo La Coruńa) 2-0
27. Raul Arias (2003), ESP, 2022 drużyna młodzieżowa 2-0
Trener: Jose Gomes (1970), POR, 2022 wolny transfer (do 19.11.2022)
David Gallego (1972), ESP, 2022 wolny transfer (od 20.11.2022 do 10.04.2023)
Juanfran (1976), ESP, 2023 wolny transfer (od 10.04.2023)
Asystent trenera: Andre Bikey (1985), CMR, 2022 wolny transfer (do 19.11.2022) |
|
|
|
|