Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Real Oviedo 2022/23 |
Real Oviedo 2022/23:
Bramkarze:
1. Quentin Braat (1997), FRA, 2022 FC Niort 26-0 2
13. Tomeu Nadal (1989), ESP, 2021 Albacete Balompie 17-0
26. Marco Coronas (2004), ESP, 2022 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Miguel Llambrich (1996), ESP, 2022 Espanyol Barcelona (odszedł w styczniu 2023 do Espanyolu Barcelona, a następnie do CF Cartagena) 4-0 1
2. Abel Bretones (2000), ESP, 2022 rezerwy (w rundzie jesiennej nosił numer 28) 39-0 7
3. Rodrigo Tarin (1996), ESP, 2022 CD Leganes 23-1 7
4. David Costas (1995), ESP, 2021 Celta Vigo 22-1 5
12. Dani Calvo (1994), ESP, 2021 CF Elche 36-2 7
15. Oier Luengo (1997), ESP, 2022 SD Amorebieta 11-0 2
17. Alonso Aceves (2001), MEX, 2022 CF Pachuca (odszedł w styczniu 2023 do CF Pachuca, a następnie do Chicago Fire) 10-0 1 1
21. Carlos Pomares (1992), ESP, 2022 CD Tenerife 15-0 2
22. Jorge Mier (1999), ESP, 2022 CF Unionistas (odszedł w sierpniu 2022 do SD Amorebieta) 0-0
22. Juanfran (1988), ESP, 2023 CF Malaga (przyszedł w styczniu 2023 z CF Malaga) 2-0
24. Lucas Ahijado (1995), ESP, 2019 rezerwy 40-0 6
29. Javi Moreno (2000), ESP, 2021 CD Llanes 0-0
30. Lucas Laso (2003), ESP, 2022 rezerwy 0-0
32. Osky (2004), ESP, 2022 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
5. Luismi (1992), ESP, 2021 wolny transfer 31-1 16 1
6. Javi Mier (1999), ESP, 2018 drużyna młodzieżowa 10-0 2
7. Viti Rozada (1997), ESP, 2019 rezerwy 29-2 1
8. Marco Sangalli (1992), ESP, 2019 AD Alcorcón (odszedł w styczniu 2023 do Racing Santander) 10-0 2
8. Manu Vallejo (1997), ESP, 2023 FC Girona (przyszedł w styczniu 2023 z FC Girona) 16-4 1
10. Borja Sanchez (1996), ESP, 2018 rezerwy 24-1 3
11. Marcelo Flores (2003), MEX, 2022 Arsenal Londyn 13-0
14. Jimmy Suarez (1996), ESP, 2018 rezerwy 23-1 5
16. Victor Camarasa (1994), ESP, 2023 Real Betis (przyszedł w styczniu 2023 z Realu Betis) 11-0
17. Leonardo Sequeira (1995), ARG, 2023 CA Belgrano (przyszedł w styczniu 2023 z CA Belgrano) 12-1
18. Koba Koindredi (2001), FRA, 2022 CF Valencia (przyszedł w sierpniu 2022 z CF Valencia) 18-1
19. Angel Montoro (1988), ESP, 2022 CF Granada 28-1 8
20. Hugo Rama (1996), ESP, 2022 CD Lugo 34-0 4
27. Alex Cardero (2003), ESP, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
31. Mangel Prendes (2001), ESP, 2021 Deportivo La Coruńa B 15-0 2
34. Yayo (2004), ESP, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
36. Victor Blanco (2002), ESP, 2022 CF Elche B 0-0
40. Raul Moro (2002), ESP, 2023 Lazio Rzym (przyszedł w styczniu 2023 z Lazio Rzym) 16-0 3
Napastnicy:
9. Borja Bastón (1992), ESP, 2021 CD Leganes 33-8 7
16. Samuel Obeng (1997), GHA, 2019 CD Calahorra (odszedł w styczniu 2023 do SD Hueski) 22-1 3
23. Sergi Enrich (1990), ESP, 2022 SD Ponferradina 34-7 1 1 1
33. Mario Fuente (2004), ESP, 2022 drużyna młodzieżowa 0-0
37. Mario Sese (2002), ESP, 2022 UD Alzira 1-0
38. Masca (2000), POR, 2022 SC Portimonense B 9-1 1
39. Enol Rodriguez (2001), ESP, 2022 UD Logrońes 1-0
Trener: Bolo (1974), ESP, 2022 Deportivo Ponferradina (do 18.10.2022)
Alvaro (1965), ESP, 2022 wolny transfer (od 18.10.2022) |
|
|
|
|