Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Coventry City 2022/23 |
Coventry City 2022/23:
Bramkarze:
1. Simon Moore (1990), ENG, 2021 Sheffield United 3-0
13. Ben Wilson (1992), ENG, 2019 Bradford City 43-1 5
44. Cian Tyler (2002), WAL, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Jonathan Panzo (2000), ENG, 2022 Nottingham Forest 29-1 7
3. Callum Doyle (2003), ENG, 2022 rezerwy Manchesteru City 41-0 7
4. Michael Rose (1995), SCO, 2019 Ayr United 24-0 2
5. Kyle McFadzean (1987), ENG, 2019 Burton Albion 35-2 11
7. Brooke Norton-Cuffy (2004), ENG, 2023 rezerwy Arsenalu Londyn (przyszedł w styczniu 2023 z rezerw Arsenalu Londyn) 21-0 4
11. Tayo Adaramola (2003), IRL, 2022 Crystal Palace (odszedł we wrześniu 2022 do Crystal Palace) 0-0
11. Josh Wilson-Esbrand (2002), ENG, 2023 Manchester City (przyszedł w styczniu 2023 z Manchesteru City) 14-0 1 1
15. Dominic Hyam (1995), SCO, 2017 FC Reading (odszedł w sierpniu 2022 do Blackburn Rovers) 2-0
16. Luke McNally (1999), IRL, 2023 FC Burnley (przyszedł w styczniu 2023 z FC Burnley) 19-0 1
20. Todd Kane (1993), ENG, 2021 Queens Park Rangers (odszedł w styczniu 2023 do Charltonu Athletic) 9-0
22. Josh Reid (2002), SCO, 2021 Ross County (odszedł w styczniu 2023 do Stevenage Borough) 0-0
23. Fankaty Dabo (1995), ENG, 2019 rezerwy Chelsea Londyn 27-0 6
27. Jake Bidwell (1993), ENG, 2022 Swansea City 45-1 5
42. George Burroughs (2002), SCO, 2022 rezerwy (odszedł we wrześniu 2022 do Telford United i przyszedł w październiku 2022 z Telford United, a następnie odszedł w październiku 2022 do Telford United i przyszedł w styczniu 2023 z Telford United) 0-0
Pomocnicy:
6. Liam Kelly (1990), SCO, 2017 Leyton Orient 10-0 1
8. Jamie Allen (1995), ENG, 2019 Burton Albion 37-6 2
10. Callum O'Hare (1998), ENG, 2019 rezerwy Aston Villa 11-0
14. Ben Sheaf (1998), ENG, 2020 rezerwy Arsenalu Londyn 35-2 9
28. Josh Eccles (2000), ENG, 2021 FC Gillingham 34-1 8
32. Jack Burroughs (2001), SCO, 2022 Ross County 12-0 1
36. Ryan Howley (2003), WAL, 2021 drużyna młodzieżowa 4-0 1
38. Gustavo Hamer (1997), HOL, 2020 FC Zwolle 41-9 6 1 1
41. Will Bapaga (2002), ENG, 2022 Grimsby Town 0-0
45. Kasey Palmer (1996), JAM, 2022 Bristol City 29-3 5
Marcel Hilssner (1995), GER, 2022 FSV Zwickau (odszedł w styczniu 2023 do Werderu Brema (A)) 0-0
Napastnicy:
9. Martyn Waghorn (1990), ENG, 2021 Derby County (odszedł w styczniu 2023 do Huddersfield Town) 11-1
17. Viktor Gyokeres (1998), SWE, 2021 Brighton & Hove Albion 46-21 7
18. Sean Maguire (1994), IRL, 2023 Preston North End (przyszedł w styczniu 2023 z Preston North End) 7-0
19. Tyler Walker (1996), ENG, 2022 FC Portsmouth 18-1
24. Matt Godden (1991), ENG, 2019 Peterborough United 30-8
30. Fabio Tavares (2001), POR, 2021 FC Rochdale 9-0
47. Harrison Nee (2003), ENG, 2022 rezerwy 0-0
Trener: Mark Robins (1969), ENG, 2017 wolny transfer
Asystenci trenera: Dennis Lawrence (1974), TRI, 2021 wolny transfer
Adrian Viveash (1969), ENG, 2017 wolny transfer |
|
|
|
|