Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Volendam 2022/23 |
FC Volendam 2022/23:
Bramkarze:
1. Filip Stanković (2002), SRB, 2021 Inter Mediolan 33-0 2
20. Kayne van Oevelen (2003), HOL, 2022 rezerwy 0-0
22. Barry Lauwers (1999), HOL, 2018 rezerwy 1-0
Obrońcy:
2. Oskar Buur (1998), DEN, 2022 wolny transfer 16-1
3. Brian Plat (2000), HOL, 2019 rezerwy 29-0 6
4. Damon Mirani (1996), HOL, 2021 Almere City 31-3
5. Derry John Murkin (1999), ENG/HOL, 2018 rezerwy 32-0 2
6. Benaissa Benamar (1997), MOR, 2022 FC Utrecht 29-2 5
15. Dean James (2000), HOL, 2020 rezerwy 7-0
23. Billy van Duijl (2005), HOL, 2021 drużyna młodzieżowa 3-0
26. Deron Payne (2002), HOL/USA, 2022 Koninklijke HFC 3-0
27. Givairo Read (2006), HOL, 2022 rezerwy 1-0
28. Josh Flint (2000), ENG, 2020 wolny transfer 12-0 2
29. Rob Tol (2003), HOL, 2022 rezerwy 0-0
31. Xavier Mbuyamba (2001), HOL, 2022 rezerwy Chelsea Londyn (przyszedł w sierpniu 2022 z rezerw Chelsea Londyn) 28-5 3 1
Pomocnicy:
7. Daryl van Mieghem (1989), HOL, 2021 FC de Graafschap 30-8 3
8. Carel Eiting (1998), HOL, 2022 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2022 z wolnego transferu) 34-3 4
10. Gaetano Oristanio (2002), ITA, 2021 rezerwy Interu Mediolan 27-1 4 1
11. Bilal Ould-Chikh (1997), HOL, 2021 wolny transfer 17-2 2 1
12. Florent Sanchez (2003), FRA, 2023 Olympique Lyon (przyszedł w styczniu 2023 z Olympique'u Lyon) 13-1
16. Imran Nazih (2006), HOL, 2021 drużyna młodzieżowa 3-0
17. Calvin Twigt (2003), HOL, 2020 drużyna młodzieżowa 16-1
18. Diego Gustavo (2004), BRA, 2022 EC Laranja (przyszedł w sierpniu 2022 z EC Laranja) 0-0
19. Francesco Antonucci (1999), BEL, 2022 Feyenoord Rotterdam 17-2 2
24. Achraf Douiri (1999), HOL/MOR, 2021 VV Ijsselmeervogels 9-0 2
25. Lequincio Zeefuik (2004), HOL, 2020 drużyna młodzieżowa 14-2 2
30. Filip Klomp (2001), HOL, 2023 VCU Rams (przyszedł w styczniu 2023 z VCU Rams) 1-0
33. Walid Ould-Chikh (1999), HOL/MOR, 2021 rezerwy 27-1 1
34. Ibrahim El Kadiri (2002), MOR, 2019 drużyna młodzieżowa FC Utrecht 17-0
36. Jordi Blom (2002), HOL, 2021 drużyna młodzieżowa WV-HEDW 2-0
37. Joey Antonioli (2003), HOL/ITA, 2020 drużyna młodzieżowa 1-0
38. Darius Johnson (2000), GRN, 2019 FC Kensington 2-0
Napastnicy:
9. Henk Veerman (1991), HOL, 2022 FC Utrecht 29-4 1
21. Robert Muhren (1989), HOL, 2021 SV Waregem 28-5 1
Trener: Wim Jonk (1966), HOL, 2019 wolny transfer
Asystent trenera: Matthias Kohler (1991), GER, 2021 rezerwy FC Basel |
|
|
|
|