Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Ajax Amsterdam 2022/23 |
Ajax Amsterdam 2022/23:
Bramkarze:
1. Maarten Stekelenburg (1982), HOL, 2020 FC Everton 0-0
12. Gerónimo Rulli (1992), ARG, 2023 CF Villarreal (przyszedł w styczniu 2023 z CF Villarreal) 19-0 1
16. Jay Gorter (2000), HOL, 2021 Go Ahead Eagles (odszedł w styczniu 2023 do FC Aberdeen) 0-0
22. Remko Pasveer (1983), HOL, 2021 Vitesse Arnhem 15-0
Obrońcy:
2. Jurrien Timber (2001), HOL, 2019 rezerwy 34-2 3
3. Perr Schuurs (1999), HOL, 2018 Fortuna Sittard (odszedł w sierpniu 2022 do AC Torino) 2-0
3. Calvin Bassey (1999), NGA, 2022 Glasgow Rangers (do sierpnia nosił numer 33) 25-1
5. Owen Wijndal (1999), HOL, 2022 AZ Alkmaar 20-0 2
12. Sean Klaiber (1994), SUR, 2020 FC Utrecht (odszedł w sierpniu 2022 do FC Utrecht) 0-0
13. Ahmetcan Kaplan (2003), TUR, 2022 SK Trabzonspor (przyszedł w sierpniu 2022 z SK Trabzonspor) 0-0
15. Devyne Rensch (2003), HOL, 2020 drużyna młodzieżowa 26-3 2 1
17. Daley Blind (1990), HOL, 2018 Manchester United (odszedł w styczniu 2023 do Bayernu Monachium) 13-0 1
19. Jorge Sanchez (1997), MEX, 2022 America Mexico (przyszedł w sierpniu 2022 z America Mexico) 17-2 3
25. Youri Baas (2003), HOL, 2021 rezerwy 6-0
29. Lisandro Magallan (1993), ARG, 2022 Anderlecht Bruksela (odszedł w styczniu 2023 do CF Elche) 2-0
39. Kik Pierie (2000), HOL, 2022 FC Twente (odszedł w styczniu 2023 do Excelsioru Rotterdam) 0-0
43. Olivier Aartssen (2004), HOL, 2022 rezerwy 0-0
47. Tristan Gooijer (2004), HOL, 2022 rezerwy 0-0
57. Jorrel Hato (2006), HOL, 2022 drużyna młodzieżowa 11-0 1
Pomocnicy:
4. Edson Alvarez (1997), MEX, 2019 America Mexico 31-3 10
6. Davy Klaassen (1993), HOL, 2020 Werder Brema 33-8 3
7. Steven Bergwijn (1997), HOL, 2022 Tottenham Hotspur 32-12
8. Kenneth Taylor (2002), HOL, 2020 rezerwy 32-8 4
10. Dusan Tadić (1988), SRB, 2018 FC Southampton 34-11 3
11. Antony (2000), BRA, 2020 FC Sao Paulo (odszedł w sierpniu 2022 do Manchesteru United) 2-1
11. Lucas Ocampos (1994), ARG, 2022 CF Sevilla (przyszedł w sierpniu 2022 z CF Sevilla i odszedł w styczniu 2023 do CF Sevilla) 4-0
20. Mohammed Kudus (2000), GHA, 2020 FC Nordsjaelland 30-11 1
21. Florian Grillitsch (1995), AUT, 2022 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2022 z wolnego transferu) 10-0 2
23. Steven Berghuis (1991), HOL, 2021 Feyenoord Rotterdam 29-9 5
26. Youri Regeer (2003), HOL, 2020 rezerwy 3-0
27. Mohamed Ihattaren (2002), HOL, 2022 Juventus Turyn (odszedł w styczniu 2023 do rezerw Juventusu Turyn) 0-0
28. Kian Fitz-Jim (2003), HOL, 2020 drużyna młodzieżowa 2-0
30. Mohamed Daramy (2002), DEN, 2021 FC Kopenhaga (odszedł w sierpniu 2022 do FC Kopenhaga) 0-0
32. Naci Unuvar (2003), HOL, 2021 rezerwy (odszedł w sierpniu 2022 do SK Trabzonspor) 0-0
35. Chico Conceicao (2002), POR, 2022 FC Porto 19-0 3
38. Kristian Hlynsson (2004), ISL, 2021 rezerwy 0-0
41. Silvano Vos (2005), HOL, 2022 rezerwy 2-0
45. Donny Warmerdam (2002), HOL, 2022 rezerwy 0-0
58. Victor Jensen (2000), DEN, 2023 SK Rosenborg (przyszedł w styczniu 2023 z SK Rosenborg i odszedł w styczniu 2023 do FC Utrecht) 0-0
Napastnicy:
9. Brian Brobbey (2002), HOL, 2022 RB Leipzig 32-13 1
18. Lorenzo Lucca (2000), ITA, 2022 SC Pisa (przyszedł w sierpniu 2022 z SC Pisy) 14-2 1
37. Christian Rasmussen (2003), DEN, 2022 rezerwy 2-0
39. Mika Godts (2005), BEL, 2023 rezerwy Racing Genk (przyszedł w styczniu 2023 z rezerw Racing Genk) 3-0
49. Jaydon Banel (2004), HOL, 2022 rezerwy 0-0
Trener: Alfred Schreuder (1972), HOL, 2022 FC Brugge (do 26.01.2023)
Johnny Heitinga (1983), HOL, 2023 rezerwy (od 27.01.2023)
Asystenci trenera: Dwight Lodeweges (1957), HOL, 2023 trener VVOG Harderwijk (od 27.01.2023)
Matthias Kaltenbach (1985), GER, 2022 TSG Hoffenheim (do 26.01.2023)
Trener bramkarzy: Anton Scheutjens (1968), HOL, 2020 Almere City |
|
|
|
|