Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Queens Park Rangers 1984/85 |
Queens Park Rangers 1984/85:
Bramkarze:
Graham Benstead (1963), ENG, 1981 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 1985 do Norwich City) 0-0
Peter Hucker (1959), ENG, 1980 rezerwy 42-0
Obrońcy:
Gary Chivers (1960), ENG, 1984 Swansea City 23-0
Ian Dawes (1963), ENG, 1981 drużyna młodzieżowa 42-0
Terry Fenwick (1959), ENG, 1980 Crystal Palace 41-2
David Kerslake (1966), ENG, 1984 drużyna młodzieżowa 1-0
Gavin Maguire (1967), WAL, 1984 FC Northwood 0-0
Alan McDonald † (1963), NIR, 1983 Charlton Athletic 16-1
Warren Neill (1962), ENG, 1980 drużyna młodzieżowa 18-0
Steve Wicks (1956), ENG, 1982 Crystal Palace 33-2
Pomocnicy:
Martin Allen (1965), ENG, 1984 drużyna młodzieżowa 5-0
Steve Burke (1960), ENG, 1983 FC Millwall (odszedł w październiku 1984 do Notts County i przyszedł w grudniu 1984 z Notts County) 0-0
Gary Cooper (1965), ENG, 1983 drużyna młodzieżowa 1-0
Wayne Fereday (1963), ENG, 1980 drużyna młodzieżowa 26-7
Mike Fillery (1960), ENG, 1983 Chelsea Londyn 32-6
John Gregory (1954), ENG, 1981 Brighton & Hove Albion 37-5
Robbie James † (1957), WAL, 1984 Stoke City (przyszedł w październiku 1984 ze Stoke City) 20-2
Gary Micklewhite (1961), ENG, 1979 Manchester United (odszedł w lutym 1985 do Derby County) 15-1
Gavin Peacock (1967), ENG, 1984 drużyna młodzieżowa 0-0
Ian Stewart (1961), NIR, 1983 FC Millwall 13-0
Gary Waddock (1962), IRL, 1979 drużyna młodzieżowa 31-1
Napastnicy:
Gary Bannister (1960), ENG, 1984 Sheffield Wednesday 42-17
John Byrne (1961), IRL, 1984 York City (przyszedł w październiku 1984 z York City) 23-3
Jeremy Charles (1959), WAL, 1983 Swansea City (odszedł w lutym 1985 do Oxford United) 0-0
Michael Robinson † (1958), IRL, 1984 FC Liverpool (przyszedł w grudniu 1984 z FC Liverpool) 11-1
Simon Stainrod (1959), ENG, 1980 Oldham Athletic (odszedł w lutym 1985 do Sheffield Wednesday) 19-4
Trener: Alan Mullery (1941), ENG, 1984 Crystal Palace (do 05.12.1984)
Frank Sibley (1947), ENG, 1984 wolny transfer (od 06.12.1984) |
|
|
|
|