Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Osasuna Pampeluna 2022/23 |
Osasuna Pampeluna 2022/23:
Bramkarze:
1. Sergio Herrera (1993), ESP, 2017 SD Huesca 17-0 3
13. Juan Manuel Perez (1996), ESP, 2014 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2023 do SD Hueski) 0-0
25. Aitor (1991), ESP, 2022 UD Levante 21-0 1
26. Pablo Valencia (2001), ESP, 2022 rezerwy 0-0
39. Dario Ramos (1999), ESP, 2021 CF Getafe B 0-0
42. Yoel Ramirez (2002), ESP, 2023 Atletico Cirbonero (przyszedł w styczniu 2023 z Atletico Cirbonero) 0-0
Obrońcy:
2. Nacho Vidal (1995), ESP, 2018 CF Valencia 20-0 4
3. Juan Cruz (1992), ESP, 2020 CF Elche 27-0 7
4. Unai Garcia (1992), ESP, 2015 CD Tudelano 21-0 6 1
5. David Garcia (1994), ESP, 2018 Cultural Leonesa 32-2 8 1
15. Ruben Peńa (1991), ESP, 2022 CF Villarreal 20-0 2 1
23. Aridane Hernandez (1989), ESP, 2017 CF Cadiz 23-0 1
31. Jorge Herrando (2001), ESP, 2022 UD Logrońes 1-0 1
32. Jesus Areso (1999), ESP, 2021 Athletic Bilbao B (odszedł w sierpniu 2022 do CF Burgos) 0-0
35. Diego Moreno (2001), ESP, 2022 rezerwy 11-0 1
39. Manu Sanchez (2000), ESP, 2021 Atletico Madryt 31-0 3
Pomocnicy:
6. Lucas Torró (1994), ESP, 2020 Eintracht Frankfurt 33-1 10
7. Jon Moncayola (1998), ESP, 2018 rezerwy 37-1 6
8. Darko Brasanac (1992), SRB, 2019 Real Betis 25-1 5
10. Roberto Torres (1989), ESP, 2011 rezerwy (odszedł w styczniu 2023 do Foolad Khuzestan) 2-0
11. Enrique Barja (1997), ESP, 2014 drużyna młodzieżowa 27-1 1
12. Abdessamad Ezzalzouli - Ez Abde (2001), MOR, 2022 FC Barcelona (przyszedł we wrześniu 2022 z FC Barcelona) 28-4 2 1 1
14. Ruben Garcia (1993), ESP, 2018 UD Levante 29-2 2
16. Moi Gómez (1994), ESP, 2022 CF Villarreal 33-3 5
19. Pablo Ibańez (1998), ESP, 2022 rezerwy 25-0 1
22. Aimar Oroz (2001), ESP, 2022 rezerwy (w rundzie jesiennej nosił numer 29) 31-3 6
28. Javi Martinez (1999), ESP, 2018 rezerwy (odszedł we wrześniu 2022 do Albacete Balompie) 0-0
33. Iker Benito (2002), ESP, 2021 rezerwy 4-0
34. Iker Muńoz (2002), ESP, 2022 rezerwy 8-0
Kike Saverio (1999), ESP, 2022 Deportivo Ponferradina (odszedł w styczniu 2023 do Deportivo La Coruńa) 0-0
Napastnicy:
9. Ezequiel Avila (1994), ARG, 2019 San Lorenzo 29-8 7 1
17. Ante Budimir (1991), CRO, 2020 RCD Mallorca 31-8 5
18. Kike (1989), ESP, 2021 SD Eibar 35-2 5
20. Barbero (1998), ESP, 2021 AD Alcorcón (odszedł we wrześniu 2022 do rezerw) 0-0
Trener: Jagoba Arrasate (1978), ESP, 2018 CD Numancia
Asystent trenera: Bittor Alkiza (1970), ESP, 2018 CD Numancia |
|
|
|
|