Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Athletic Bilbao 2022/23 |
Athletic Bilbao 2022/23:
Bramkarze:
1. Unai Simón (1997), ESP, 2016 CD Baskonia 31-0 2
13. Julen Agirrezabala (2000), ESP, 2021 rezerwy 8-0
26. Ibon Ispizua (2003), ESP, 2022 CD Gernika 0-0
35. Ander Iru (1998), ESP, 2021 rezerwy 0-0
Obrońcy:
3. Dani Vivian (1999), ESP, 2021 CD Mirandes 29-1 8 1
4. Ińigo Martinez (1991), ESP, 2018 Real Sociedad 15-1 1
5. Yeray Alvarez (1995), ESP, 2015 rezerwy 28-1 7 1
15. Ińigo Lekue (1993), ESP, 2015 rezerwy 20-0 1
17. Yuri Berchiche (1990), ESP, 2018 Paris SG 29-1 7 1
18. Óscar de Marcos (1989), ESP, 2009 Deportivo Alaves 37-1 7
21. Ander Capa (1992), ESP, 2018 SD Eibar 7-0 1
24. Mikel Balenziaga (1988), ESP, 2013 Real Valladolid 3-0
31. Aitor Paredes (2000), ESP, 2020 CD Baskonia 16-0 3
Pomocnicy:
2. Jon Morcillo (1998), ESP, 2022 Real Valladolid 10-0
6. Mikel Vesga (1993), ESP, 2019 CD Leganes 36-3 5
7. Alex Berenguer (1995), ESP, 2020 AC Torino 37-4 2
8. Oihan Sancet (2000), ESP, 2019 rezerwy 36-10 6 1
10. Iker Muniain (1992), ESP, 2009 drużyna młodzieżowa 30-0 2
11. Nico Williams (2002), ESP, 2020 drużyna młodzieżowa 36-6 3
14. Dani Garcia (1990), ESP, 2018 SD Eibar 25-0 6
16. Unai Vencedor (2000), ESP, 2019 rezerwy 10-0 2
19. Oier Zarraga (1999), ESP, 2020 rezerwy 26-0 5
23. Ander Herrera (1989), ESP, 2022 Paris SG (przyszedł w sierpniu 2022 z Paris SG) 17-0 4 1
30. Unai Gómez (2003), ESP, 2022 CD Baskonia 0-0
33. Junior Bita (2005), ESP, 2022 drużyna młodzieżowa 0-0
Peru Nolaskoain (1998), ESP, 2022 SD Amorebieta (odszedł w sierpniu 2022 do SD Eibar) 0-0
Napastnicy:
9. Ińaki Williams (1994), GHA/ESP, 2014 rezerwy 36-10 2
12. Gorka Guruzeta (1996), ESP, 2022 SD Amorebieta 30-6 2
20. Asier Villalibre (1997), ESP, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2023 do Deportivo Alaves) 5-0
22. Raul Garcia (1986), ESP, 2015 Atletico Madryt 35-2 4
29. Adu Ares (2001), ESP, 2022 CD Baskonia 8-0
Trener: Ernesto Valverde (1964), ESP, 2022 wolny transfer
Asystent trenera: Jon Aspiazu (1962), ESP, 2022 wolny transfer |
|
|
|
|