Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
ŁKS Łódź 2022/23 |
ŁKS Łódź 2022/23:
Bramkarze:
1. Aleksander Bobek (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 24-0 2
25. Michał Kołba (1992), POL, 2021 rezerwy 0-0
56. Marek Kozioł (1988), POL, 2021 Korona Kielce 1-0
99. Dawid Arndt (2001), POL, 2018 rezerwy 10-0
Obrońcy:
3. Artemijus Tutyskinas (2003), LTU, 2022 FC Crotone (przyszedł we wrześniu 2022 z FC Crotone) 14-0 5
4. Nacho Monsalve (1994), ESP, 2021 Levski Sofia 29-2 8
5. Maciej Dąbrowski (1987), POL, 2020 Zagłębie Lubin 23-1 8
8. Kamil Dankowski (1996), POL, 2020 wolny transfer 33-4 5
11. Milan Spremo (1995), SRB, 2023 Borac Banja Luka (przyszedł w lutym 2023 z Borac Banja Luka) 10-0 1
15. Oskar Koprowski (1999), POL, 2020 Legionovia Legionowo 16-0 2
27. Mateusz Bąkowicz (2001), POL, 2020 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0
31. Marcel Wszołek (2002), POL, 2020 Lechia Gdańsk 7-0
88. Adam Marciniak (1988), POL, 2021 Arka Gdynia 24-0 4
Pomocnicy:
6. Vladyslav Okhronchuk (1997), UKR, 2022 GKS Jastrzębie 22-1 3
7. Mateusz Kowalczyk (2004), POL, 2022 rezerwy 26-6 8
10. Dawid Kort (1995), POL, 2022 Stal Mielec 23-1 3
11. Javi Moreno (1997), ESP, 2021 UCAM Murcia (odszedł w styczniu 2023 do UCAM-u Murcia) 5-0
14. Michał Mokrzycki (1997), POL, 2023 Wisła Płock (przyszedł w styczniu 2023 z Wisły Płock; zarejestrowany od lutego 2023) 16-1 3
18. Kelechukwu Ebenezer (2002), NGA, 2020 drużyna młodzieżowa Escoli Varsovia Warszawa 20-0
19. Michał Trąbka (1997), POL, 2019 Stal Stalowa Wola 34-3 3
20. Pirulo (1992), ESP, 2019 Real Linense 31-16 7 1
22. Jan Łabędzki (2006), POL, 2023 rezerwy (przyszedł w styczniu 2023 z rezerw) 0-0
23. Jan Kuźma (2003), POL, 2021 Sandecja Nowy Sącz (odszedł w lutym 2023 do Górnika Polkowice) 9-0 1
23. Maciej Śliwa (2001), POL, 2023 Miedź Legnica (przyszedł w lutym 2023 z Miedzi Legnica) 12-1
24. Bartosz Biel (1994), POL, 2022 GKS Tychy 19-0 1
26. Bartosz Szeliga (1993), POL, 2021 GKS Tychy 27-6 1
28. Mieszko Lorenc (2001), POL, 2021 rezerwy 11-1 3
32. Jakub Romanowicz (2000), POL, 2022 rezerwy 0-0
34. Damian Nowacki (1998), POL, 2021 rezerwy 7-0 3
Piotr Gryszkiewicz (2001), POL, 2020 rezerwy Lechii Gdańsk (odszedł w lutym 2023 do Cartusii Kartuzy) 0-0
Napastnicy:
9. Nelson Balongo (1999), DRC, 2022 VV Sint Truiden 23-0 2
14. Maciej Radaszkiewicz (1997), POL, 2021 Lechia Tomaszów Mazowiecki (odszedł w lutym 2023 do Polonii Warszawa) 3-0
17. Grzegorz Glapka (2002), POL, 2022 Pniówek Pawłowice (przyszedł we wrześniu 2022 z Pniówka Pawłowice) 3-0
21. Stipe Jurić (1998), BOS, 2021 NK Siroki Brijeg 20-5 2
37. Piotr Janczukowicz (2000), POL, 2021 Olimpia Grudziądz 32-6 4
Trener: Kazimierz Moskal (1967), POL, 2022 wolny transfer
Asystent trenera: Marcin Pogorzała (1988), POL, 2022 trener
Dyrektor sportowy: Janusz Dziedzic (1980), POL, 2022 wolny transfer |
|
|
|
|