Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Bologna 2022/23 |
FC Bologna 2022/23:
Bramkarze:
1. Francesco Bardi (1992), ITA, 2021 Frosinone Calcio 1-0
12. Francesco Raffaelli (2005), ITA, 2022 rezerwy 0-0
23. Nicola Bagnolini (2004), ITA, 2021 rezerwy 0-0
28. Łukasz Skorupski (1991), POL, 2018 AS Roma 37-0 4
34. Federico Ravaglia (1999), ITA, 2023 Reggina (przyszedł w styczniu 2023 z Reggina) 0-0
Obrońcy:
3. Matteo Angeli (2002), ITA, 2022 Imolese Calcio (odszedł w sierpniu 2022 do AC Renate) 0-0
3. Stefan Posch (1997), AUT, 2022 TSG Hoffenheim (przyszedł we wrześniu 2022 z TSG Hoffenheim) 30-6 6
4. Joaquin Sosa (2002), URU, 2022 Nacional Montevideo (przyszedł w sierpniu 2022 z Nacionalu Montevideo) 10-0 2
5. Adama Soumaoro (1992), FRA/MAL, 2021 OSC Lille 23-0 3 1
14. Kevin Bonifazi (1996), ITA, 2021 SPAL Ferrara 13-0 2
22. Charalampos Lykogiannis (1993), GRE, 2022 Cagliari Calcio 21-2 3
24. Riccardo Stivanello (2004), ITA, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
26. Jhon Lucumi (1998), COL, 2022 Racing Genk (przyszedł w sierpniu 2022 z Racing Genk) 33-0 8
29. Lorenzo de Silvestri (1988), ITA, 2020 AC Torino 15-1 1
33. Denso Kasius (2002), HOL, 2022 rezerwy FC Utrecht (odszedł w styczniu 2023 do Rapidu Wiedeń) 7-0 1
35. Mitchell Dijks (1993), HOL, 2018 Ajax Amsterdam (odszedł we wrześniu 2022 do Vitesse Arnhem) 0-0
39. Mattia Motolese (2004), ITA, 2022 rezerwy 0-0
50. Andrea Cambiaso (2000), ITA, 2022 Juventus Turyn 32-0 2
66. Wisdom Amey (2005), ITA/TOG, 2021 rezerwy 0-0
77. Georgios Kyriakopoulos (1996), GRE, 2023 US Sassuolo (przyszedł w styczniu 2023 z US Sassuolo) 12-0 2
92. Ibrahima Mbaye (1994), SEN, 2015 Inter Mediolan (odszedł we wrześniu 2022 do CFR Cluj) 0-0
Pomocnicy:
6. Nikola Moro (1998), CRO, 2022 Dinamo Moskwa (przyszedł w sierpniu 2022 z Dinamo Moskwa) 26-1 1
7. Riccardo Orsolini (1997), ITA, 2018 Juventus Turyn 32-11 6 1 1
8. Nicolas Dominguez (1998), ARG, 2020 Velez Sarsfield 31-3 10
10. Nicola Sansone (1991), ITA, 2019 CF Villarreal 18-4 2
16. Kingsley Michael (1999), NGA, 2021 Reggina (odszedł w sierpniu 2022 do SV Ried) 0-0
17. Gary Medel (1987), CHI, 2019 Besiktas Stambuł 29-0 5
19. Lewis Ferguson (1999), SCO, 2022 FC Aberdeen (przyszedł w lipcu 2022 z FC Aberdeen) 32-7 4
20. Michel Aebischer (1997), SUI, 2022 Young Boys Berno 32-1 4
21. Roberto Soriano (1991), ITA, 2019 CF Villarreal 27-1 1
25. Niklas Pyyhtia (2003), FIN, 2021 FC Honka 6-0
30. Jerdy Schouten (1997), HOL, 2019 Excelsior Rotterdam 33-0 3
55. Emmanuel Vignato (2000), ITA, 2020 Chievo Verona (odszedł w styczniu 2023 do FC Empoli) 8-0 1
82. Kacper Urbański (2004), POL, 2021 Lechia Gdańsk 0-0
99. Musa Barrow (1998), GAM, 2020 Atalanta Bergamo 32-3 3
Musa Juwara (2001), GAM, 2022 FC Crotone (odszedł w styczniu 2023 do Odense BK) 0-0
Orji Okwonkwo (1998), NGA, 2022 AS Cittadella 0-0
Napastnicy:
9. Marko Arnautović (1989), AUT, 2021 Shanghai Port 21-10 5
11. Joshua Zirkzee (2001), HOL, 2022 Bayern Monachium (przyszedł w sierpniu 2022 z Bayernu Monachium) 19-2 1
18. Antonio Raimondo (2004), ITA, 2020 drużyna młodzieżowa 2-0
Trener: Sinisa Mihajlović † (1969), SRB, 2019 wolny transfer (do 06.09.2022)
Luca Vigiani (1976), ITA, 2022 rezerwy (od 07.09.2022 do 12.09.2022)
Thiago Motta (1982), ITA/BRA, 2022 wolny transfer (od 12.09.2022)
Asystent trenera: Miroslav Tanjga (1964), SRB, 2019 wolny transfer (do 06.09.2022) |
|
|
|
|