Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Stade Reims 2022/23 |
Stade Reims 2022/23:
Bramkarze:
16. Patrick Pentz (1997), AUT, 2022 Austria Wiedeń (odszedł w styczniu 2023 do Bayeru Leverkusen) 7-0 1
30. Nicolas Penneteau (1981), FRA, 2021 Royal Charleroi 0-0
40. Florent Duparchy (2000), FRA, 2022 rezerwy 0-0
60. Soumaila Sylla (2004), FRA, 2022 rezerwy 0-0
94. Yevhann Diouf (1999), FRA, 2019 ES Troyes 31-0 2
96. Alexandre Olliero (1996), FRA, 2023 FC Pau (przyszedł w styczniu 2023 z FC Pau) 0-0
Obrońcy:
2. Wout Faes (1998), BEL, 2020 KV Oostende (odszedł we wrześniu 2022 do Leicester City) 3-0 2
4. Maxime Busi (1999), BEL, 2022 Parma Calcio 21-0 4
5. Yunis Abdelhamid (1987), MOR, 2017 FC Dijon 37-1 6
6. Andrew Gravillon (1998), GDL, 2021 Inter Mediolan (odszedł w styczniu 2023 do AC Torino) 13-0 3
24. Emmanuel Agbadou (1997), WKS, 2022 AS Eupen 29-0 5 3
25. Thibault de Smet (1998), BEL, 2022 K. Beerschot VA 22-0 2
28. Bradley Locko (2002), FRA, 2021 rezerwy (odszedł w styczniu 2023 do Stade Brest) 15-0 3 1
32. Thomas Foket (1994), BEL, 2018 AA Gent 24-0
41. Ibrahim Diakite (2003), FRA, 2021 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2023 do AS Eupen) 3-0 1
43. Cheick Keita (2003), FRA, 2022 rezerwy 9-0 1
45. Therence Koudou (2004), FRA, 2022 rezerwy 0-0
46. Fallou Fall (2004), SEN, 2023 Graficar Belgrad (przyszedł w styczniu 2023 z Graficar Belgrad) 1-0 1
67. Mamadou Diakhon (2005), FRA, 2022 drużyna młodzieżowa 2-0
Mamadou Mbow (2000), SEN, 2022 Olympique Nimes (odszedł we wrześniu 2022 do RFC Seraing) 0-0
Pomocnicy:
3. Kamory Doumbia (2003), MAL, 2021 JMG Bamako 26-2
8. Jens Cajuste (1999), SWE, 2022 FC Midtjylland 31-3 7 1
10. Arber Zeneli (1995), KOS, 2020 SC Heerenveen 23-0
11. Nathanael Mbuku (2002), FRA, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2023 do FC Augsburg) 6-0
11. Myziane Maolida (1999), KOM, 2023 Hertha Berlin (przyszedł w styczniu 2023 z Herthy Berlin) 9-1
14. Valon Berisha (1993), KOS/NOR, 2020 Lazio Rzym (odszedł we wrześniu 2022 do Melbourne City) 0-0
15. Marshall Munetsi (1996), ZIM, 2019 Orlando Pirates 34-7 6
17. Dion Lopy (2002), SEN, 2020 Oslo FA Dakar 29-0 4 1 1
19. Mitchell van Bergen (1999), HOL, 2021 SC Heerenveen 28-0 1
20. Ilan Kebbal (1998), FRA/ALG, 2021 USL Dunkerque (odszedł we wrześniu 2022 do Paris FC) 0-0
21. Azor Matusiwa (1998), HOL, 2021 FC Groningen 30-0 4
23. Moreto Cassama (1998), GBI, 2019 FC Porto B (odszedł w sierpniu 2022 do Omonii Nikozja) 0-0
39. Junya Ito (1993), JPN, 2022 Racing Genk (przyszedł w lipcu 2022 z Racing Genk) 35-6 3 1
48. Samuel Koeberle (2004), FRA, 2021 drużyna młodzieżowa 1-0
49. Valentin Atangana Edoa (2005), FRA, 2022 rezerwy 7-0
70. Alexis Flips (2000), FRA, 2020 rezerwy OSC Lille 33-4 3 1
77. Dereck Kutesa (1997), SUI, 2022 SV Waregem (odszedł w sierpniu 2022 do Servette Genewa) 0-0
80. Martin Adeline (2003), FRA, 2021 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2023 do Rodez AF) 5-0 2
99. Rafik Guitane (1999), FRA, 2022 CS Maritimo (odszedł w styczniu 2023 do GD Estoril) 1-0
Napastnicy:
7. El Bilal Toure (2001), MAL, 2020 Afrique Football Elite (odszedł we wrześniu 2022 do UD Almerii) 3-0
7. Noah Jean Holm (2001), NOR, 2022 SK Rosenborg (przyszedł we wrześniu 2022 z SK Rosenborg) 8-0 1
9. Kaj Sierhuis (1998), HOL, 2022 Heracles Almelo 14-0
17. Anastasios Donis (1996), GRE, 2021 VVV Venlo (odszedł w sierpniu 2022 do APOEL-u Nikozja) 0-0
29. Folarin Balogun (2001), ENG, 2022 Arsenal Londyn 37-21 5
57. Mohamed Toure (2004), AUS, 2022 Adelaide United 3-0
67. Timothe Nkada (1999), FRA, 2022 US Orleans (odszedł w styczniu 2023 do FC Koper) 0-0
N'Dri Philippe Koffi (2002), FRA/WKS, 2022 Pacos Ferreira (odszedł w sierpniu 2022 do Pacos Ferreira; do sierpnia nosił numer 27) 0-0
Trener: Óscar Garcia (1973), ESP, 2021 wolny transfer (do 13.10.2022)
William Still (1992), BEL/ENG, 2022 asystent trenera (od 13.10.2022)
Asystenci trenera: Samba Diawara (1978), MAL, 2022 rezerwy Anderlechtu Bruksela (od 30.11.2022)
William Still (1992), BEL/ENG, 2022 Standard Liege (do 12.10.2022)
Ruben (1977), ESP, 2021 wolny transfer (do 13.10.2022) |
|
|
|
|