Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Winterthur 2022/23 |
FC Winterthur 2022/23:
Bramkarze:
1. Timothy Fayulu (1999), SUI, 2022 FC Sion 11-0 2
27. Armin Abaz (2002), SUI, 2022 FC St. Gallen 0-0
30. Markus Kuster (1994), AUT, 2023 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2023 z wolnego transferu) 20-0
36. Jozef Pukaj (2000), SUI, 2021 FC Basel 6-0
Obrońcy:
3. Tobias Schattin (1997), SUI, 2021 FC Zurich 26-0 2
5. Roy Gelmi (1995), SUI, 2021 VVV Venlo 23-0 5
6. Marin Cavar (1999), SUI/CRO, 2021 wolny transfer (odszedł w sierpniu 2022 do SC Bruhl) 0-0
15. Michael Goncalves (1995), SUI, 2020 wolny transfer 26-0 7
18. Souleymane Diaby (1999), WKS, 2021 SC Gagnoa 30-0 5 1
19. Adrian Gantenbein (2001), SUI, 2019 drużyna młodzieżowa 23-0 3
23. Granit Lekaj (1990), SUI/KOS, 2018 FC Wil (w rundzie jesiennej nosił numer 4) 27-0 7
25. Yannick Schmid (1995), SUI, 2022 FC Vaduz (przyszedł w lipcu 2022 z FC Vaduz) 24-0 3
34. Pascal Hammer (2004), SUI, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2023 do FC Biel) 0-0
Pomocnicy:
7. Gezim Pepsi (1998), KOS, 2020 rezerwy FC Basel (odszedł w sierpniu 2022 do FC Vaduz) 1-0
8. Samir Ramizi (1991), SRB, 2020 Neuchatel Xamax 25-5 11 1
10. Matteo Di Giusto (2000), SUI, 2022 FC Vaduz 35-6 2
14. Thibault Corbaz (1994), SUI, 2021 Neuchatel Xamax 27-0 5
16. Remo Arnold (1997), SUI, 2020 FC Luzern 28-0 8
20. Carmine Chiappetta (2003), SUI, 2022 FC Basel 6-0
21. Kevin Costinha (2001), POR, 2019 rezerwy 0-0
22. Noe Holenstein (2004), SUI, 2022 drużyna młodzieżowa 8-1 1
24. Sayfallah Ltaief (2000), TUN, 2023 FC Basel (przyszedł w styczniu 2023 z FC Basel) 15-1 4
26. Laurin Vogele (2004), SUI, 2022 rezerwy 2-0
33. Stephan Seiler (2000), SUI, 2022 FC Zurich (przyszedł w sierpniu 2022 z FC Zurich i odszedł w styczniu 2023 do FC Zurich) 7-1 2
35. Arlind Dakaj (2001), SUI/KOS, 2020 rezerwy FC Zurich (odszedł w styczniu 2023 do Cherno More Varna) 0-0
40. Hekuran Kryeziu (1993), KOS, 2022 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2022 z wolnego transferu) 23-0 3
44. Francisco Rodriguez (1995), SUI, 2022 FC Schaffhausen 23-2 4
77. Eris Abedini (1998), KOS, 2022 FC Chiasso 27-0 4
Napastnicy:
7. Neftali Manzambi (1997), SUI, 2021 Sporting Gijón (w rundzie jesiennej nosił numer 11) 19-0 1
9. Roman Buess (1992), SUI, 2019 Lausanne Sport 34-6 4
11. Joaquin Ardaiz (1999), URU, 2023 FC Luzern (przyszedł w lutym 2023 z FC Luzern) 16-5
17. Samuel Ballet (2001), SUI, 2021 rezerwy Young Boys Berno 20-1 5
22. Florian Kamberi (1995), SUI, 2022 FC St. Gallen (odszedł w styczniu 2023 do Huddersfield Town) 13-1 2
99. Nishan Burkart (2000), SUI, 2022 SC Freiburg (przyszedł w sierpniu 2022 z SC Freiburg) 24-3 3
Trener: Bruno Berner (1977), SUI, 2022 reprezentacja Szwajcarii U-20
Asystenci trenera: Aurelien Mioch (1981), FRA, 2022 wolny transfer
Dario Zuffi (1964), SUI, 2021 trener
Trener bramkarzy: Stephan Lehmann (1963), SUI, 2021 wolny transfer |
|
|
|
|