Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SV Meppen 2022/23


SV Meppen 2022/23:

Bramkarze:

12. Matthis Harsman (1999), GER, 2017 drużyna młodzieżowa
29. Jonas Kersken (2000), GER/ENG, 2022 Borussia Moenchengladbach
32. Erik Domaschke (1985), GER, 2017 RW Erfurt
37. Julius Tombult (2003), GER, 2021 drużyna młodzieżowa

Obrońcy:

2. Leon Kugland (1999), GER, 2021 rezerwy (odszedł w styczniu 2023 do Kickers Emden)
2. Bruno Soares (1988), BRA, 2023 HK Kopavogs (przyszedł w styczniu 2023 z HK Kopavogs)
4. Yannick Osee (1997), GER, 2019 FK Pirmasens
5. Jonas Fedl (1999), GER, 2021 FSV Mainz (A)
8. Max Dombrowka (1992), GER, 2021 SpVgg Unterhaching
15. Markus Ballmert (1993), GER, 2017 Hannover 96 (A)
22. Steffen Puttkammer (1988), GER, 2017 FC Magdeburg
27. Lukas Mazagg (1999), ITA/GER, 2022 Wacker Burghausen
28. Sascha Risch (2000), GER, 2022 SC Freiburg (A)
33. Tobias Kraulich (1999), GER, 2022 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2022 z wolnego transferu)

Pomocnicy:

6. Ole Kauper (1997), GER, 2021 Werder Brema (A)
7. Marcus Piossek (1989), POL, 2019 SF Lotte
9. Mike Feigenspan (1995), GER, 2022 Hessen Kassel (odszedł w styczniu 2023 do Kickers Offenbach)
10. Luka Tankulić (1991), GER/CRO, 2018 SF Lotte
14. Willi Evseev (1992), GER, 2019 Hansa Rostock
17. Christoph Hemlein (1990), GER, 2020 FC Kaiserslautern
18. David Vogt (2000), GER, 2022 Germania Halberstadt
19. Samuel Abifade (1999), GER, 2022 VfB Lubeck
20. Marius Kleinsorge (1995), GER, 2022 FC Kaiserslautern (przyszedł w lipcu 2022 z FC Kaiserslautern)
21. Beyhan Ametov (1998), GER, 2021 Wuppertaler SV
23. David Blacha (1990), POL, 2021 VfL Osnabruck
25. Paul Manske (2001), GER, 2022 VSG Altglienicke
30. Mirnes Pepić (1995), MON, 2022 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2022 z wolnego transferu)
31. Luca Prasse (2004), GER, 2023 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2023 z drużyny młodzieżowej)
33. Daniel Benke (2002), GER, 2021 drużyna młodzieżowa

Napastnicy:

9. Marcos Alvarez (1991), GER, 2023 rezerwy Cracovii Kraków (przyszedł w styczniu 2023 z rezerw Cracovii Kraków)
11. Morgan Fassbender (1998), GER/GHA, 2021 Chemie Leipzig
13. Marvin Pourie (1991), GER, 2022 Wurzburger Kickers
24. Johannes Manske (2000), GER, 2022 VSG Altglienicke
39. Marek Janssen (1997), GER, 2023 BW Lohne (przyszedł w styczniu 2023 z BW Lohne)

Trener: Stefan Kramer (1967), GER, 2022 wolny transfer
Asystent trenera: Benjamin Duray (1979), GER, 2022 trener FC Hagen/Uthlede
Trener bramkarzy: Andre Poggenborg (1983), GER, 2020 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET