Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Eintracht Braunschweig 2022/23 |
Eintracht Braunschweig 2022/23:
Bramkarze:
1. Ron-Thorben Hoffmann (1999), GER, 2022 Bayern Monachium 12-0 2
16. Jasmin Fejzić (1986), BOS, 2019 FC Magdeburg 23-0 2 1
35. Lennart Schulze Kokelsum (2002), GER, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Michael Schultz (1993), GER, 2021 Viktoria Koln (odszedł w styczniu 2023 do Viktoria Koln) 9-0 2
3. Saulo Decarli (1992), SUI, 2022 VfL Bochum 14-1 1
5. Philipp Strompf (1998), GER, 2021 TSG Hoffenheim (A) 5-0 2
14. Luis Gorlich (2000), GER, 2021 TSG Hoffenheim (A) (odszedł w sierpniu 2022 do FC Zwolle) 0-0
15. Nathan de Medina (1997), BEL, 2022 Arminia Bielefeld (przyszedł we wrześniu 2022 z Arminii Bielefeld) 17-0 5 1
18. Filip Benković (1997), CRO, 2022 Udinese Calcio (przyszedł we wrześniu 2022 z Udinese Calcio) 19-0 2
19. Anton Donkor (1997), GER, 2022 SVW Mannheim 32-3 5 1
26. Jan-Hendrik Marx (1995), GER, 2022 FC Ingolstadt 25-0 5
27. Niko Kijewski (1996), GER, 2015 rezerwy 17-0 3
29. Hasan Kurucay (1997), TUR, 2023 Ham-Kam Fotball (przyszedł w styczniu 2023 z Ham-Kam Fotball) 16-0 3
30. Brian Behrendt (1991), GER, 2021 Arminia Bielefeld 16-0 2
44. Linus Gechter (2004), GER, 2023 Hertha Berlin (przyszedł w styczniu 2023 z Herthy Berlin) 5-0 1
Pomocnicy:
4. Jannis Nikolaou (1993), GER/GRE, 2020 Dynamo Drezno 30-1 12
6. Bryan Henning (1995), GER, 2021 VfL Osnabruck 25-1 4
7. Maurice Multhaup (1996), GER, 2021 VfL Osnabruck 30-2 2
8. Mehmet Ibrahimi (2003), GER, 2022 RB Leipzig 2-0
10. Immanuel Pherai (2001), HOL, 2022 Borussia Dortmund 27-9 5
13. Tarsis Bonga (1997), GER/DRC, 2023 VfL Bochum (przyszedł w styczniu 2023 z VfL Bochum) 13-0 1
17. Yari Otto (1999), GER, 2018 drużyna młodzieżowa VfL Wolfsburg (odszedł we wrześniu 2022 do SC Verl) 0-0
21. Keita Endo (1997), JPN, 2022 Union Berlin 18-0 2
22. Enrique Peńa Zauner (2000), VEN, 2021 SV Sandhausen 5-0
23. Danilo Wiebe (1994), GER, 2019 Preussen Munster 18-2 3
25. Emil Kischka (2002), GER, 2021 rezerwy 0-0
37. Fabio Kaufmann (1992), GER, 2022 Karlsruher SC 34-3 4
39. Robin Krausse (1994), GER, 2021 FC Ingolstadt 29-1 9
Napastnicy:
9. Benjamin Girth (1992), GER, 2021 Holstein Kiel (odszedł w sierpniu 2022 do MSV Duisburg) 0-0
9. Manuel Wintzheimer (1999), GER, 2023 FC Nurnberg (przyszedł w styczniu 2023 z FC Nurnberg) 14-3 1
11. Luc Ihorst (2000), GER, 2021 Werder Brema 11-0
14. Anthony Ujah (1990), NGA, 2022 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2022 z wolnego transferu) 29-10 3
20. Lion Lauberbach (1998), GER, 2021 Holstein Kiel 34-4 1
Trener: Michael Schiele (1978), GER, 2021 wolny transfer
Asystenci trenera: Matthias Lust (1970), GER, 2021 wolny transfer
Marc Pfitzner (1984), GER, 2021 trener drużyny młodzieżowej
Trener bramkarzy: Manfred Petz (1961), GER, 2021 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Peter Vollmann (1957), GER, 2019 wolny transfer |
|
|
|
|