Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Austria Wiedeń 2006/07 |
Austria Wiedeń 2006/07:
Bramkarze:
13. Bartolomej Kuru (1987), AUT, 2005 rezerwy LASK Linz 1-0
23. Szabolcs Safar (1974), HUN, 2004 Spartak Moskwa 31-0 1
27. Jelle ten Rouwelaar (1980), HOL, 2006 PSV Eindhoven 4-0
Obrońcy:
2. Andreas Ulmer (1985), AUT, 2003 wychowanek 2-0
3. Fernando Ariel Troyansky (1977), ARG, 2003 Admira Wacker 28-1 3
4. Delano Hill (1975), HOL, 2005 Hansa Rostock (odszedł w styczniu 2007 do Willem II) 6-0 1
5. Mario Tokić (1975), CRO, 2005 Grazer AK 31-1 5
6. Andreas Schicker (1986), AUT, 2006 SV Ried 10-0 1
16. Ronald Gercaliu (1986), AUT, 2007 SV Salzburg (przyszedł w styczniu 2007 z SV Salzburg) 15-0 1
18. Florian Metz (1985), AUT, 2004 wychowanek 17-0 2
22. Johannes Ertl (1982), AUT, 2006 Sturm Graz (przyszedł we wrześniu 2006 ze Sturm Graz) 24-1 4 1
23. Gerd Wimmer (1977), AUT, 2006 Admira Wacker 8-1 1
24. Franz Schiemer (1986), AUT, 2005 SV Ried 13-2 4
28. Michael Madl (1988), AUT, 2006 wychowanek 5-0 1
29. Christian Haselberger (1989), AUT, 2006 wychowanek 1-0
30. Sasa Papac (1980), BOS, 2004 FC Karnten (odszedł we wrześniu 2006 do Glasgow Rangers) 5-0 1
Pomocnicy:
8. Arkadiusz Radomski (1977), POL, 2005 SC Heerenveen 15-0 4
10. Stephan Vachousek (1979), CZE, 2004 Olympique Marseille 12-0 1
12. Christoph Saurer (1986), AUT, 2006 rezerwy 4-0
14. Andreas Lasnik (1983), AUT, 2005 SV Ried 30-5 9
15. Jocelyn Blanchard (1972), FRA, 2003 RC Lens 36-3 4
19. Nastja Ceh (1978), SVN, 2005 FC Brugge (odszedł w sierpniu 2006 na wolny transfer, a następnie do FK Khimki) 4-0
20. Christian Schragner (1983), AUT, 2003 wychowanek 7-0
21. Markus Kiesenebner (1979), AUT, 2004 SV Pasching 19-2 7
25. Philipp Netzer (1985), AUT, 2005 SCR Altach 4-0 1
26. Maicon dos Santos - Maicon (1981), BRA, 2005 rezerwy 11-0 1
30. Milenko Acimović (1977), SVN, 2007 Al Ittihad (przyszedł w styczniu 2007 z Al Ittihad) 11-3 1
31. Joachim Standfest (1980), AUT, 2007 Grazer AK (przyszedł w styczniu 2007 z Grazer AK) 11-0 2
33. Sebastian Mila (1982), POL, 2005 Groclin Grodzisk Wielkopolski (odszedł w lutym 2007 do Valerengi Oslo) 10-1 1
Napastnicy:
4. David Lafata (1981), CZE, 2007 FK Jablonec (przyszedł w styczniu 2007 z FK Jablonec) 13-1
7. Roman Wallner (1982), AUT, 2006 Hannover 96 30-6 4
9. Filip Sebo (1984), SVK, 2005 Artmedia Bratysława (odszedł w sierpniu 2006 do Glasgow Rangers) 3-0 1
9. Wolfgang Mair (1980), AUT, 2006 SV Salzburg (przyszedł w sierpniu 2006 z SV Salzburg) 19-3
11. Hannes Aigner (1981), AUT, 2006 Wacker Innsbruck 29-9 9
17. Thomas Pichlmann (1981), AUT, 2006 SV Pasching 23-3 3
19. Vaclav Sverkos (1983), CZE, 2007 Borussia Moenchengladbach (przyszedł w styczniu 2007 z Borussii Moenchengladbach) 7-0 1
Trener: Frenkie Schinkels (1963), AUT, 2006 asystent trenera (do 22.10.2006)
Georg Zellhofer (1960), AUT, 2006 wolny transfer (od 23.10.2006)
Asystent trenera: Josef Michorl (1966), AUT, 2006 rezerwy
Trener bramkarzy: Franz Gruber (1967), AUT, 2003 drużyna młodzieżowa
Dyrektor sportowy: Peter Stoger (1966), AUT, 2006 wolny transfer (do 19.10.2006)
Thomas Parits (1946), AUT, 2006 wolny transfer (od 20.10.2006) |
|
|
|
|