Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Piacenza 2004/05 |
Piacenza Calcio 2004/05:
Bramkarze:
1. Paolo Orlandoni (1972), ITA, 2001 Reggina Calcio 27-0 2
16. Davide Bagnacani (1980), ITA, 2003 US Castel di Sangro 0-0
34. Marco Serena (1987), ITA, 2003 drużyna młodzieżowa 0-0
76. Gabriele Aldegani (1976), ITA, 2004 AC Milan 17-0
99. Matteo Guardalben (1974), ITA, 2001 AC Parma (odszedł w sierpniu 2004 do US Palermo) 0-0
Obrońcy:
3. Ruggero Radice (1971), ITA, 2003 AC Siena 30-1 2
4. Stefano Avogadri (1985), ITA, 2004 drużyna młodzieżowa 0-0
6. Amedeo Mangone (1968), ITA, 2002 AC Parma (odszedł w styczniu 2005 do US Catanzaro) 10-0 3
6. Samuele Olivi (1980), ITA, 2005 Salernitana Sport (przyszedł w styczniu 2005 z Salernitany Sport) 15-1 3
13. Umberto Gardella (1982), ITA, 2004 AC Spezia 0-0
14. Hugo Armando Campagnaro (1980), ARG, 2002 Deportivo Moron 34-3 6 2
22. Leonardo Martin Miglionico (1980), URU, 2003 Estudiantes de Buenos Aires 10-0
25. Matteo Abbate (1983), ITA, 2001 drużyna młodzieżowa 23-0 3
80. Antonio Bocchetti (1980), ITA, 2003 SSC Napoli 18-0 2
55. Filippo Cristante (1977), ITA, 2001 US Ravenna (odszedł w styczniu 2005 do FC Messiny) 18-0 5
83. Gennaro Sardo (1979), ITA, 2004 US Avellino 33-1 6
Pomocnicy:
5. Carlo Luisi (1977), ITA, 2004 Pescara Calcio 23-0 8
7. Bodan Aurelian Patrascu (1979), ROM, 2002 Litex Łowecz 37-1 7 1
8. Luigi Riccio (1977), ITA, 2002 Ancona Calcio 31-1 5
11. Salvatore Masiello (1982), ITA, 2004 US Palermo 39-6 5
17. Giorgio Lucenti (1975), ITA, 2003 Cagliari Calcio 30-3 6 1
19. Emanuele D'Anna (1982), ITA, 2003 rezerwy AC Milan 17-0 5
20. Andrea Maccoppi (1987), ITA, 2004 drużyna młodzieżowa 1-0
21. Marco Stella (1981), ITA, 2004 Pescara Calcio 3-0
23. Gabriele Ambrosetti (1973), ITA, 2003 Chelsea Londyn (odszedł w styczniu 2005 do US Pro Patria) 1-0
33. Emiliano Tarana (1979), ITA, 2003 Ancona Calcio (odszedł w styczniu 2005 do AC Mantovy) 15-1 4 1
77. Adriano Panepinto (1983), ITA, 2004 Monza Calcio (odszedł w styczniu 2005 do Latiny Calcio) 0-0
99. Carmine Gautieri (1970), ITA, 2005 Atalanta Bergamo (przyszedł w marcu 2005 z Atalanty Bergamo) 9-0 2
Napastnicy:
2. Daniele Cacia (1983), ITA, 2003 Ternana Calcio 6-0 2
9. Simone Pepe (1983), ITA, 2004 US Palermo 30-12 6 1
10. Jeda (1979), BRA, 2004 US Palermo (odszedł w styczniu 2005 do Catanii Calcio) 18-3
10. Massimo Ganci (1981), ITA, 2005 Reggina Calcio (przyszedł w styczniu 2005 z Reggina Calcio) 17-1 6
15. Giuseppe D'Agostino (1985), ITA, 2004 drużyna młodzieżowa 5-0 1
18. Daniele Degano (1982), ITA, 2005 AC Parma (przyszedł w styczniu 2005 z AC Parma) 14-1 2
24. Giorgio Di Vicino (1980), ITA, 2005 Ternana Calcio (przyszedł w styczniu 2005 z Ternany Calcio) 9-1
26. Matteo Girometta (1986), ITA, 2004 drużyna młodzieżowa 2-0
32. Francesco Nieto (1985), ITA, 2004 drużyna młodzieżowa 2-0
87. Francesco Zerbini (1979), ITA, 2004 AC Perugia (odszedł w styczniu 2005 do AC Padovy) 4-0
90. Luigi Beghetto (1973), ITA, 2003 Chievo Verona 30-7 8
Trener: Giuseppe Iachini (1964), ITA, 2004 Vicenza Calcio
Asystent trenera: Giuseppe Carillo (1965), ITA, 2004 Vicenza Calcio
Trener bramkarzy: Marco Savorani (1965), ITA, 2004 wolny transfer |
|
|
|
|