Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Aris Limassol 2021/22 |
Aris Limassol 2021/22:
Bramkarze:
1. Vana Alves (1991), BRA, 2021 FC Famalicao 31-0 2
70. Michalis Papastylianou (1998), CYP, 2021 Apollon Limassol 0-0
90. Ellinas Sofroniou (1995), CYP, 2019 wolny transfer 2-0
Obrońcy:
3. Nuno Lopes (1986), POR, 2019 wolny transfer (zakończył karierę w styczniu 2022) 7-0 3
4. Andreas Andreou (2002), CYP, 2021 rezerwy 0-0
12. Charalampos Charalampous (1999), CYP, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2021 do Ermis Aradippou) 0-0
13. Delmiro (1988), CPV, 2019 SC Farense 21-1 9 1
17. Caju (1995), BRA, 2021 Sporting Braga 19-0 3 1
20. Steeve Yago (1992), BFA, 2021 SM Caen 23-0 8
23. Gordon Schildenfeld (1985), CRO, 2021 NK Sibenik 31-0 3
24. Antonis Eleftheriou (1993), CYP, 2019 AEZ Zakakiou 2-0
30. Alex Moucketou-Moussounda (2000), GAB, 2021 AS Bouenguidi 11-0 2 1
31. Franz Brorsson (1996), SWE, 2022 Malmo FF (przyszedł w styczniu 2022 z Malmo FF) 15-0 3
32. Facundo Roncaglia (1987), ARG, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu) 17-0 6
44. Antonios Marios Mitsis (2003), CYP, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
6. Manu Garcia (1986), ESP, 2021 Deportivo Alaves 22-0 4 1
7. Mihai Radut (1990), ROM, 2021 Astra Giurgiu 10-0
8. Morgan Brown (1999), ENG, 2019 rezerwy FC Aberdeen 18-0 7
10. Matija Spoljarić (1997), CYP, 2021 Apollon Limassol 27-6 5
19. Andreas Frangos (1997), CYP, 2021 AEL Limassol 21-0 6
21. Kevin Monnet-Paquet (1988), FRA, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu) 16-3 1
22. Vitaliy Kvashuk (1993), UKR, 2021 wolny transfer 21-2 4 1
27. Martin Slogar (2000), CRO, 2021 Kustosija Zagrzeb 8-1 3
47. Dani Pacheco (1991), ESP, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu i odszedł w marcu 2022 do Górnika Zabrze) 12-0 1
49. Istvan Bognar (1991), HUN, 2022 FC Paksi (przyszedł w styczniu 2022 z FC Paksi) 9-1 2
58. Yevgeniy Yablonskiy (1995), BLR, 2022 BATE Borysów (przyszedł w styczniu 2022 z BATE Borysów) 13-0 1
72. Floriss Djave (2003), GAB, 2022 wolny transfer (przyszedł w lutym 2022 z wolnego transferu) 7-1 2
75. Nikolas Mattheou (1998), CYP, 2019 Apollon Limassol (przyszedł we wrześniu 2019 z Apollonu Limassol) 3-0 1
80. Shavy Babicka (2000), GAB, 2021 Kiyovu Sports 27-3 4
88. Angelos Kompos (2005), CYP, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
97. Ivan Pankov (2005), CYP, 2021 drużyna młodzieżowa 1-0
98. Gabriel Simion (1998), ROM, 2021 Steaua Bukareszt 24-0 4
Andrea Kkostis (2002), CYP, 2020 rezerwy (odszedł we wrześniu 2021 do Omonii Aradippou) 0-0
Napastnicy:
9. Daniel Sikorski (1987), POL, 2020 CD Guijuelo 27-5 2
11. Mariusz Stępiński (1995), POL, 2021 Hellas Verona 24-9 3
14. Kristis Andreou (1994), CYP, 2020 Enosis Paralimni 5-0
16. Ermos Lysandrou (2002), CYP, 2021 rezerwy 0-0
77. Osman Koroma (2002), SLE, 2021 Omonia Psevda 2-0
89. Theodoros Iosifidis (1997), CYP, 2021 CF Sant Rafel 9-1
Trener: Liasos Louka (1980), CYP, 2019 AEZ Zakakiou (do 26.02.2022)
Aleksey Shpilevski (1988), BLR, 2022 wolny transfer (od 26.02.2022)
Asystent trenera: Vitalijs Astafjevs (1971), ŁOT, 2021 wolny transfer |
|
|
|
|