Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Lech Poznań II 2021/22


Lech Poznań II 2021/22:

Bramkarze:

Filip Bednarek (1992), POL, 2020 SC Heerenveen
Karol Drażdżewski (2002), POL, 2018 Wda Świecie (odszedł we wrześniu 2021 do Jaroty Jarocin)
Maksymilian Manikowski (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Miłosz Mleczko (1999), POL, 2021 Widzew Łódź
Bartosz Mrozek (2000), POL, 2021 GKS Katowice
Łukasz Radliński (1983), POL, 2019 Polonia Środa Wielkopolska

Obrońcy:

Filip Borowski (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Arkadiusz Kaczmarek (1999), POL, 2017 Błękitni Wronki
Jakub Malec (2003), POL, 2020 rezerwy Zagłębia Lubin
Wojciech Onsorge (1994), POL, 2021 Polonia Środa Wielkopolska
Krystian Palacz (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Joel Pereira (1996), POR, 2021 Omonia Nikozja
Maksymilian Pingot (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
Thomas Rogne (1990), NOR, 2018 IFK Goteborg
Lubomir Satka (1995), SVK, 2019 DAC Dunajska Streda
Adrian Tymiński (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
Kacper Wachowiak (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2021 do Unii Janikowo)
Patryk Waliś (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa AP Reissa Poznań
Jakub Zagórski (1997), POL, 2021 Górnik Łęczna
Jakub Złoch (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa

Pomocnicy:

Jakub Antczak (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
Maksym Czekała (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
Karol Fietz (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Kacper Friska (1998), POL, 2021 Nielba Wągrowiec (odszedł w sierpniu 2021 do Błękitnych Stargard Szczeciński)
Patryk Gogół (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Jakub Karbownik (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2022 do GKS-u Katowice)
Filip Karwacki (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
Tymoteusz Klupś (2000), POL, 2020 Piast Gliwice
Damian Kołtański (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Antoni Kozubal (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2022 do Górnika Polkowice)
Sergey Krivets (1986), BLR, 2021 Dinamo Brest
Eryk Kryg (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa
Ksawery Kukułka (2004), POL, 2021 drużyna młodzieżowa
Adrian Laskowski (1992), POL, 2021 Warta Poznań
Igor Ławrynowicz (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Filip Marchwiński (2002), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
Artur Marciniak (1987), POL, 2020 Warta Poznań
Radosław Murawski (1994), POL, 2021 SK Denizlispor
Łukasz Norkowski (2000), POL, 2021 GKS Tychy
Mateusz Skrzypczak (2000), POL, 2021 Stomil Olsztyn
Kacper Sommerfeld (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
Jan Sykora (1993), CZE, 2020 Slavia Praga (odszedł w sierpniu 2021 do Viktoria Plzen)
Łukasz Szramowski (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2021 do Górnika Łęczna)
Oliver Zaręba (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa

Napastnicy:

Roko Baturina (2000), CRO, 2021 Ferencvaros Budapeszt (przyszedł w sierpniu 2021 z Ferencvarosu Budapeszt)
Aron Johannsson (1990), USA, 2021 wolny transfer (odszedł w sierpniu 2021 na wolny transfer, a następnie do Valur Reykjavik)
Norbert Pacławski (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
Antoni Prałat (2003), POL, 2021 rezerwy Miedzi Legnica (odszedł w sierpniu 2021 do Jaroty Jarocin)
Łukasz Spławski (1991), POL, 2021 Puszcza Niepołomice
Filip Wełniak (2004), POL, 2021 drużyna młodzieżowa
Filip Wilak (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa

Trener: Artur Węska (1989), POL, 2021 wolny transfer
Asystent trenera: Karol Bartkowiak (1982), POL, 2020 Lech Poznań
Trener bramkarzy: Zbigniew Pleśnierowicz (1958), POL, 2019 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET