Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Sokół Ostróda 2021/22


Sokół Ostróda 2021/22:

Bramkarze:

1. Paweł Rabin (2001), POL, 2021 Piast Gliwice
12. Marcin Staniszewski (1997), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2021 z wolnego transferu)
Szymon Witkowski (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
Krystian Wojno (2001), POL, 2021 GKS Wikielec (odszedł w sierpniu 2021 do Pelikana Łowicz)

Obrońcy:

4. Jan Klimek (2000), POL, 2021 LKS Nieciecza (przyszedł w lipcu 2021 z LKS-u Nieciecza)
5. Szymon Dowgiałło (2002), POL, 2021 rezerwy Stomilu Olsztyn
17. Filip Dymerski (2002), POL, 2021 Lechia Gdańsk
19. Dominik Urban (1998), POL, 2021 Bytovia Bytów
23. Michał Drabik (1991), POL, 2021 Lechia Tomaszów Mazowiecki (odszedł w sierpniu 2021 do Lechii Tomaszów Mazowiecki)
31. Jan Flak (2002), POL/GER, 2021 rezerwy Górnika Zabrze
77. Mateusz Bondarenko (1999), POL, 2021 GKS Jastrzębie (przyszedł w sierpniu 2021 z GKS-u Jastrzębie)

Pomocnicy:

6. Ernest Dzięcioł (1998), POL, 2021 Ursus Warszawa
7. Ernest Słupski (2001), POL, 2021 Victoria Sulejówek
8. Kamil Kurowski (1994), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu)
10. Kacper Archacki (2003), POL, 2021 drużyna młodzieżowa (odrejestrowany w sierpniu 2021)
10. Patryk Skórecki (1991), POL, 2021 GKS Jastrzębie (do sierpnia nosił numer 28)
11. Jakub Żyznowski (2001), POL, 2021 Lechia Tomaszów Mazowiecki
14. Arturo Lias (1997), ESP, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu)
15. Dominik Stępień (2002), POL, 2021 Radomiak Radom (przyszedł w lipcu 2021 z Radomiaka Radom)
20. Krystian Faltyński (2001), POL, 2021 rezerwy Arki Gdynia (przyszedł w sierpniu 2021 z rezerw Arki Gdynia)
22. Jakub Chojnowski (2002), POL, 2021 rezerwy Arki Gdynia
23. Gian Mendez (1998), AUS/ITA, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu)
27. Filip Przyborowski (2003), POL, 2021 drużyna młodzieżowa
28. Kacper Podgórski (2003), POL, 2021 drużyna młodzieżowa
Filip Kaczorowski (2004), POL, 2021 drużyna młodzieżowa (przyszedł we wrześniu 2021 z drużyny młodzieżowej)
Dominik Wasiak (2002), POL, 2021 Olimpia Zambrów (odszedł w sierpniu 2021 do Polonii Lidzbark Warmiński)

Napastnicy:

9. Sebastian Rugowski (2001), POL, 2020 rezerwy Lechii Gdańsk
21. Filip Michalski (2003), POL, 2021 rezerwy Śląska Wrocław (przyszedł w sierpniu 2021 z rezerw Śląska Wrocław)
29. Maksymilian Sobolewski (2001), POL, 2021 Hutnik Kraków
Duvan Mosquera (1996), COL, 2021 KF Flamurtari

Trener: Jarosław Kotas (1962), POL, 2021 dyrektor sportowy (do 28.09.2021)
Hubert Błaszczak (1993), POL, 2021 asystent trenera (od 28.09.2021)
Asystenci trenera: Maciej Czerkawski (1981), POL, 2021 wolny transfer (od 08.10.2021)
Hubert Błaszczak (1993), POL, 2021 wolny transfer (do 27.09.2021)

Dyrektor sportowy: Jarosław Kotas (1962), POL, 2019 trener (do 28.09.2021)

Do sierpnia Kacper Podgórski nosił numer 28 zamiennie z Patrykiem Skóreckim.

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET