Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Akhmat Grozny 2021/22 |
Akhmat Grozny 2021/22:
Bramkarze:
33. Vitaliy Gudiyev (1995), RUS, 2014 Ałanija Władykaukaz 14-0
42. Aleksandr Melikhov (1998), RUS, 2019 Tom Tomsk 1-0
88. Giorgi Shelia (1988), RUS, 2020 FK Tambov 16-0 3 1
Obrońcy:
4. Darko Todorović (1997), BOS, 2021 RB Salzburg (przyszedł we wrześniu 2021 z RB Salzburg) 17-0 4
5. Vitali Lystsov (1995), RUS, 2021 Lokomotiv Moskwa 13-1 4
8. Miroslav Bogosavac (1996), SRB, 2020 FK Cukaricki 24-0 4
15. Andrey Semenov (1989), RUS, 2014 Amkar Perm 27-0 7 1
20. Zoran Nizić (1989), CRO, 2018 Hajduk Split 20-0 5 1
40. Rizvan Utsiyev (1988), RUS, 2009 rezerwy 11-0 2 1
55. Aleksandr Putsko (1993), RUS, 2020 FK Ufa 6-0
79. Turpal-Ali Ibishev (2002), RUS, 2021 rezerwy 2-0
96. Marat Bystrov (1992), KAZ, 2020 Ordabasy Shymkent 26-0 3
Pomocnicy:
6. Amir Adouyev (1999), RUS, 2020 HSC Montpellier (odszedł w lutym 2022 do Shakhtyora Karaganda) 0-0
7. Bernard Berisha (1991), KOS, 2017 Anzhi Machaczkała 13-1 4
9. Gabriel Iancu (1994), ROM, 2021 Viitorul Constanta (odszedł w lutym 2022 do Viitorul Constanta; odrejestrowany w styczniu 2022) 6-1
10. Khalid Kadyrov (1994), RUS, 2012 rezerwy 1-0
11. Igor Konovalov (1996), RUS, 2021 Rubin Kazań 25-3 6
14. Artem Polyarus (1992), UKR, 2020 FK Khimki (odszedł w marcu 2022 do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza) 11-2 2
17. Lechii Sadulaev (2000), RUS, 2018 drużyna młodzieżowa 16-1 3
23. Anton Shvets (1993), RUS, 2017 CF Villarreal B 17-0 4
25. Aleksandr Troshechkin (1996), RUS, 2022 FK Khimki (przyszedł w lutym 2022 z FK Khimki) 10-3 1
47. Daniil Utkin (1999), RUS, 2021 FK Krasnodar 28-9 5
59. Evgeni Kharin (1995), RUS, 2018 FC Levadia 26-0 2 1
77. Vladislav Karapuzov (2000), RUS, 2021 Dinamo Moskwa (przyszedł w lipcu 2021 z Dinamo Moskwa) 29-1 1
92. Abubakar Inalkaev (2004), RUS, 2021 rezerwy 4-0
94. Artem Timofeev (1994), RUS, 2021 Spartak Moskwa (przyszedł w lipcu 2021 ze Spartaka Moskwa) 27-2 7
Konrad Michalak (1997), POR, 2021 SK Caykur Rizespor (odszedł w sierpniu 2021 do SK Konyaspor) 0-0
Napastnicy:
9. Idris Umaev (1999), RUS, 2021 Chaika Peschanokopskoe (odszedł w lipcu 2021 do Shakhtyora Karaganda i przyszedł w styczniu 2022 z Shakhtyora Karaganda; w lipcu nosił numer 27) 11-0 2
13. Mohamed Konate (1997), BFA, 2021 FK Khimki 27-8 3
18. Senin Sebai (1993), WKS, 2021 FK Khimki (przyszedł we wrześniu 2021 z FK Khimki) 17-3 4
68. Artem Arkhipov (1996), RUS, 2021 Kubań Krasnodar 16-0 2
90. Islam Alsultanov (2001), RUS, 2020 rezerwy 3-0 1
95. Abubakar Kadyrov (1996), RUS, 2017 rezerwy 0-0
Trener: Andrey Talalaev (1972), RUS, 2020 Krylja Sowietow
Asystenci trenera: Gnegneri Yaya Toure (1983), WKS, 2021 Olimpik Donieck
Evgeni Knyazhev (1968), RUS, 2020 wolny transfer |
|
|
|
|