Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Barnsley 2006/07 |
FC Barnsley 2006/07:
Bramkarze:
1. Nick Colgan (1973), IRL, 2005 Dundee United 44-0 2 1
18. Vito Mannone (1988), ITA, 2006 Arsenal Londyn (przyszedł w sierpniu 2006 z Arsenalu Londyn i odszedł w październiku 2006 do Arsenalu Londyn) 2-0
22. Kyle Letheren (1987), WAL, 2006 Newport County 0-0
36. David Lucas (1977), ENG, 2007 Witton Albion (przyszedł w styczniu 2007 z Witton Albion) 3-0
Obrońcy:
2. Bobby Hassell (1980), ENG, 2004 Mansfield Town 39-2 8 1
3. Paul Heckingbottom (1977), ENG, 2006 Sheffield Wednesday 31-0 3 1
5. Ronnie Wallwork (1977), ENG, 2006 West Bromwich Albion (przyszedł w listopadzie 2006 z West Bromwich Albion i odszedł w styczniu 2007 do West Bromwich Albion) 2-0 2
5. Lewin Nyatanga (1988), ENG, 2007 Derby County (przyszedł w lutym 2007 z Derby County i odszedł w kwietniu 2007 do Derby County) 10-1 1
7. Sam Togwell (1984), ENG, 2006 Crystal Palace 44-1 7
14. Neil Austin (1983), ENG, 2002 wychowanek 24-0 3
16. Adam Eckersley (1985), ENG, 2007 rezerwy Manchesteru United (przyszedł w styczniu 2007 z rezerw Manchesteru United) 6-0
20. Robbie Williams (1984), ENG, 2003 wychowanek 15-0
31. Robert Atkinson (1987), ENG, 2005 FC Scarborough 6-0 1
32. Ryan Laight (1985), ENG, 2006 rezerwy 0-0
33. Thomas Harban (1985), ENG, 2006 rezerwy 0-0
38. Luke Potter (1989), WAL, 2006 wychowanek 1-0
Pomocnicy:
4. Paul Reid (1982), ENG, 2004 Northampton Town 37-0 4
6. Colin Healy (1980), IRL, 2006 FC Livingston (odszedł w listopadzie 2006 do Bradford City, przyszedł w styczniu 2007 z Bradford City i odszedł w styczniu 2007 do Cork City) 8-0 1
10. Michael McIndoe (1979), SCO, 2006 Doncaster Rovers (odszedł we wrześniu 2006 do Wolverhampton Wanderers) 18-4 2
10. Richard Jones (1986), ENG, 2007 rezerwy Manchesteru United (przyszedł w styczniu 2007 z rezerw Manchesteru United) 4-0 1
11. Brian Howard (1983), ENG, 2005 Swindon Town 42-8 5
12. Anthony McParland (1982), SCO, 2006 rezerwy Celtiku Glasgow (odszedł w styczniu 2007 do Wycombe Wanderers) 0-0
15. Anthony Kay (1982), ENG, 2000 wychowanek 32-1 8 1
17. Nicky Wroe (1985), SCO, 2003 wychowanek 3-0
18. Kyel Reid (1987), ENG, 2006 West Ham United (przyszedł w listopadzie 2006 z West Hamu United) 26-2 1 1
19. Dale Tonge (1985), ENG, 2004 wychowanek 6-0
25. Martin Devaney (1980), ENG, 2005 Cheltenham Town 41-5 8
26. Simon Heslop (1987), ENG, 2006 rezerwy (odszedł w listopadzie 2006 do FC Tamworth i przyszedł w maju 2007 z FC Tamworth) 1-0
30. Grant McCann (1980), NIR, 2006 Cheltenham Town (przyszedł w listopadzie 2006 z Cheltenham Town) 22-1 2
37. Dwayne Mattis (1981), IRL, 2007 FC Bury (przyszedł w styczniu 2007 z FC Bury) 3-0
Napastnicy:
8. Paul Hayes (1983), ENG, 2005 Scunthorpe United 30-5 2
9. Leon Knight (1982), ENG, 2006 Swansea City (przyszedł w listopadzie 2006 ze Swansea City i odszedł w styczniu 2007 do Swansea City, a następnie do FC Wimbledon) 9-0
9. Istvan Ferenczi (1977), HUN, 2007 ZTE Zalaegerszegi (przyszedł w lutym 2007 ze ZTE Zalaegerszegi) 16-6 4
13. Peter Rajczi (1981), HUN, 2007 Ujpest Budapeszt (przyszedł w styczniu 2007 z Ujpestu Budapeszt) 15-1 4
21. Marc Richards (1982), ENG, 2005 Northampton Town 31-6 4
23. Daniel Nardiello (1982), WAL, 2004 rezerwy Manchesteru United 30-9 4 1
24. Michael Coulson (1988), ENG, 2006 FC Scarborough 2-0
27. Nathan Jarman (1986), ENG, 2006 FC Bury 0-0
29. Tommy Wright (1984), ENG, 2006 Leicester City (odszedł w styczniu 2007 do FC Darlington) 17-1 2
Trener: Andrew Ritchie (1960), ENG, 2005 wolny transfer (do 21.11.2006)
Simon Davey (1970), ENG, 2006 drużyna młodzieżowa (od 22.11.2006) |
|
|
|
|