Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Paris FC 2021/22 |
Paris FC 2021/22:
Bramkarze:
1. Vincent Demarconnay (1983), FRA, 2008 Olympique Romorantin 33-0
16. Obed Nkambadio (2003), FRA, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
30. Didier Desprez (1999), FRA, 2021 RC Lens (odszedł w sierpniu 2021 do Royalu Charleroi) 0-0
40. Ivan Filipović (1994), CRO, 2021 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2021 z wolnego transferu) 5-0
Obrońcy:
2. Maxime Bernauer (1998), FRA, 2021 FC Le Mans 29-0 3
3. Jaouen Hadjam (2003), ALG, 2020 drużyna młodzieżowa 23-0 3
4. Ousmane Camara (2003), FRA, 2020 drużyna młodzieżowa 33-0 4
13. Gaetan Belaud (1986), FRA, 2020 Stade Brest (odszedł we wrześniu 2021 na wolny transfer, a następnie do FC Oloronais) 0-0
15. Axel Bamba (1999), WKS, 2017 drużyna młodzieżowa 15-0 2
17. Hugo Gambor (2002), RSA, 2020 rezerwy US Orleans 0-0
18. Youssoupha Ndiaye (1997), SEN, 2020 SC Lyon 0-0
19. Ousmane Kante (1989), GUI, 2018 AS Beziers 28-2 7
27. Thibault Campanini (1998), FRA, 2020 GFCO Ajaccio 8-0
29. Florent Hanin (1990), FRA, 2020 Vitoria Guimaraes 34-0 1
31. Samir Chergui (1999), FRA, 2020 wolny transfer 33-1 1
34. Yoan Kore (2004), FRA, 2021 drużyna młodzieżowa 11-0 1
34. Loup-Diwan Gueho (2004), FRA, 2021 drużyna młodzieżowa 5-0
Pomocnicy:
5. Moustapha Name (1995), SEN, 2020 FC Pau 31-7 2
6. Said Arab (2000), ALG/FRA, 2020 Red Star 93 (odszedł w styczniu 2022 do FC Bastia-Borgo) 2-0
8. Mario Jason Kikonda (1996), FRA/DRC, 2019 US Concarneau (odszedł w sierpniu 2021 do USL Dunkerque) 2-0
8. Yohan Demoncy (1996), FRA, 2021 US Orleans (zarejestrowany od sierpnia 2021) 15-0
10. Marvin Gakpa (1993), FRA/ALG, 2020 FC Metz (odszedł we wrześniu 2021 do FK Manisa) 4-2
10. Jonathan Iglesias (1988), URU, 2022 Clermont Foot (przyszedł w styczniu 2022 z Clermont Foot) 16-1 2
11. Alimami Gory (1996), FRA, 2021 Cercle Brugge (przyszedł w sierpniu 2021 z Cercle Brugge) 16-3 2
14. Cyril Mandouki (1991), MTQ, 2017 US Creteil 19-1 1
20. Julien López (1992), ALG, 2017 GS Consolat Marseille 32-4 2
23. Mahame Siby (1996), FRA/MAL, 2021 RC Strasbourg (przyszedł w październiku 2021 z RC Strasbourg) 25-1 5
28. Cheick Oumar Diakite (2002), FRA, 2020 rezerwy 19-1 2
33. Arnaud Tattevin (2000), RSA, 2021 rezerwy (odszedł w styczniu 2022 do US Avranches) 4-1
34. Noe Masevo (2001), FRA, 2021 rezerwy 0-0
Meizy Issifou (2003), FRA, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
7. Gaetan Laura (1995), FRA, 2020 US Quevilly (odszedł w styczniu 2022 do Cosenzy Calcio) 18-4 2 1
9. Mohamed Lamine Diaby (2001), FRA, 2019 OGC Nice 2-0
13. Khalid Boutaib (1987), MOR, 2022 AC Le Havre (przyszedł w styczniu 2022 z AC Le Havre) 15-4 3
21. Morgan Guilavogui (1998), GUI, 2020 SC Toulon 30-11 6
22. Warren Caddy (1997), FRA, 2020 FC Sete 24-2 3
25. Migouel Alfarela (1997), FRA/POR, 2021 FC Annecy 30-3 2
26. Lamine Gueye (1998), SEN, 2022 FC Metz (przyszedł w styczniu 2022 z FC Metz) 4-2
35. Yoann Beaka (2003), FRA, 2021 drużyna młodzieżowa 5-0
35. Mohamed Adel Bacha (2004), FRA, 2021 drużyna młodzieżowa 1-0
Patrick Koffi (2001), USA, 2022 US Creteil (przyszedł w styczniu 2022 z US Creteil) 0-0
Trener: Thierry Laurey (1964), FRA, 2021 RC Strasbourg
Asystent trenera: Fabien Lefevre (1971), FRA, 2021 RC Strasbourg
Trener bramkarzy: Mickael Boully (1975), FRA, 2017 wolny transfer
Yoak Nkore nosił numer 34 zamiennie z Loupem Diwanem Gueho i Noe Masevo. Yoann Beaka nosił numer 35 zamiennie z Mohamedem Adelem Bachą. |
|
|
|
|