Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Real Valladolid 2021/22 |
Real Valladolid 2021/22:
Bramkarze:
1. Jordi Masip (1989), ESP, 2017 FC Barcelona 23-0
13. Roberto (1986), ESP, 2020 West Ham United 19-0 2
26. Samuel Casado (1997), ESP, 2021 AD Alcorcón 0-0
Jose Antonio Caro (1994), ESP, 2021 Deportivo Ponferradina (odszedł w sierpniu 2021 do CF Burgos) 0-0
Obrońcy:
2. Luis Perez (1995), ESP, 2020 CD Tenerife 37-2 5
3. Raul Carnero (1989), ESP, 2020 CF Getafe (zarejestrowany od sierpnia 2021) 6-0 1
4. Kiko (1988), ESP, 2017 wolny transfer 22-0
5. Javi Sanchez (1997), ESP, 2019 Real Madryt 28-2 10
6. Bruno Gonzalez (1990), ESP, 2020 UD Levante (odszedł w sierpniu 2021 do CD Leganes) 1-0
6. Diogo Queirós (1999), POR, 2021 FC Famalicao (przyszedł w sierpniu 2021 z FC Famalicao i odszedł w styczniu 2022 do FC Famalicao) 5-0 1
6. Josema (1996), ESP, 2022 CF Elche (przyszedł w styczniu 2022 z CF Elche) 5-0
15. Jawad El Yamiq (1992), MOR, 2020 FC Genoa 25-2 5
18. Saidy Janko (1995), GAM, 2020 FC Porto 15-0 1
21. Lucas Olaza (1994), URU, 2021 Boca Juniors (odszedł w styczniu 2022 do CF Elche) 11-0 3
22. Nacho Martinez (1989), ESP, 2017 Rayo Vallecano 34-2 6
23. Sekou Gassama (1995), SEN, 2021 CF Fuenlabrada (odszedł w sierpniu 2021 do CF Malaga) 1-0
24. Joaquin (1996), ESP, 2018 UD Almeria 26-0 8
31. Kike Rios (2000), ESP, 2021 CF Sevilla 0-0
46. Ivan Fresneda (2004), ESP, 2021 drużyna młodzieżowa 1-0
Pomocnicy:
8. Kike Perez (1997), ESP, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2022 do CF Elche) 14-1 2
8. Monchu (1999), ESP, 2022 CF Granada (przyszedł w styczniu 2022 z CF Granady) 15-2 1
10. Óscar Plano (1991), ESP, 2017 AD Alcorcón 32-3 4 1
11. Pablo Hervias (1993), ESP, 2019 SD Eibar 6-0
12. Fabian Orellana (1986), CHI, 2020 SD Eibar (odszedł w sierpniu 2021 na wolny transfer, a następnie do Universidad Católica) 0-0
12. Gonzalo Plata (2000), ECU, 2021 Sporting Lizbona (przyszedł w sierpniu 2021 ze Sportingu Lizbona) 30-6 2 1
14. Ruben Alcaraz (1991), ESP, 2018 FC Girona (odszedł w styczniu 2022 do CF Cadiz) 14-1 1
16. Alvaro Aguado (1996), ESP, 2021 CF Fuenlabrada 41-4 7
17. Roque Mesa (1989), ESP, 2020 CF Sevilla 39-3 15
19. Toni Villa (1995), ESP, 2017 Cultural Leonesa 37-5 5
20. Fede San Emeterio (1997), ESP, 2019 CF Granada (odszedł w styczniu 2022 do CF Cadiz) 16-1 1
20. Jon Morcillo (1998), ESP, 2022 Athletic Bilbao (przyszedł w styczniu 2022 z Athletic Bilbao) 11-1
21. Ivan Sanchez (1992), ESP, 2022 Birmingham City (przyszedł w styczniu 2022 z Birmingham City) 12-2
25. Anuar (1995), MOR, 2021 APOEL Nikozja 34-3 4
27. Hugo Vallejo (2000), ESP, 2021 Real Madryt B (przyszedł w sierpniu 2021 z Realu Madryt B) 2-0 1
32. Mikel Carro (1999), ESP, 2021 rezerwy 0-0
36. Dalisson de Almeida (2000), ESP/BRA, 2021 rezerwy 0-0
47. Sergio Ortuńo (1999), ESP, 2022 CD Eldense (przyszedł w styczniu 2022 z CD Eldense) 0-0
Moctar Sidi El Hacen (1997), MRT, 2021 CD Lugo (odszedł w styczniu 2022 na wolny transfer, a następnie do FC Nouadhibou) 0-0
Victor Garcia (1997), ESP, 2021 CE Sabadell (odszedł w sierpniu 2021 do Deportivo La Coruńa) 0-0
Waldo Rubio (1995), ESP, 2022 Cercle Brugge (przyszedł w styczniu 2022 z Cercle Brugge) 0-0
Napastnicy:
3. Sergi Guardiola (1991), ESP, 2019 CF Córdoba (odszedł w sierpniu 2021 do Rayo Vallecano) 0-0
7. Marcos Andre (1996), BRA, 2020 CD Mirandes (odszedł w sierpniu 2021 do CF Valencia) 1-1 1
7. Sergio León (1989), ESP, 2021 CF Valencia (przyszedł w sierpniu 2021 z CF Valencia) 32-7 3
9. Shon Weissman (1996), ISR, 2020 Wolfsberger AC 38-20 3 1
23. Cristo Gonzalez (1997), ESP, 2021 Udinese Calcio (przyszedł w sierpniu 2021 z Udinese Calcio) 29-2 1
27. Kuki Zalazar (1998), ESP, 2020 rezerwy (odszedł w sierpniu 2021 do SD Ponferradina) 0-0
38. Victor Narro (1999), ESP, 2021 CF Villarreal B 3-0
41. Sergio Benito (1999), ESP, 2020 Rayo Vallecano (odszedł w sierpniu 2021 do CD Badajoz) 0-0
42. Slavy (2002), ESP, 2021 drużyna młodzieżowa 1-0
Trener: Pacheta (1968), ESP, 2021 SD Huesca |
|
|
|
|