Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Brondby Kopenhaga 2021/22 |
Brondby Kopenhaga 2021/22:
Bramkarze:
16. Thomas Mikkelsen (1983), DEN, 2021 Lyngby BK 3-0
30. Mads Hermansen (2000), DEN, 2018 drużyna młodzieżowa 29-0
40. Jonathan Aegidius (2002), DEN, 2021 drużyna młodzieżowa Lyngby BK 0-0
50. Lucas Ziegler (2003), DEN, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Jens Martin Gammelby (1995), DEN, 2021 Lyngby BK (odszedł w styczniu 2022 do Miedzi Legnica) 7-0
3. Henrik Heggheim (2001), NOR, 2021 Viking Stavanger (przyszedł w sierpniu 2021 z Vikinga Stavanger) 14-1 3 1
4. Sigurd Rosted (1994), NOR, 2019 AA Gent 26-1 8
5. Andreas Maxso (1994), DEN, 2019 KFC Uerdingen 27-1 3 1
12. Michael Lumb (1988), DEN, 2021 AC Horsens (odszedł w styczniu 2022 do Fremad Amager) 0-0
14. Kevin Niclas Mensah (1991), DEN, 2017 Esbjerg FB 20-1 3
15. Blas Riveros (1998), PAR, 2020 FC Basel 18-0
17. Andreas Bruus (1999), DEN, 2019 FC Roskilde 29-3 5
18. Kevin Tshiembe (1997), DEN, 2021 Lyngby BK (przyszedł w sierpniu 2021 z Lyngby BK) 19-0 3
19. Frederik Alves (1999), DEN, 2022 rezerwy West Hamu United (przyszedł w styczniu 2022 z rezerw West Hamu United) 4-0
21. Rasmus Wikstrom (2001), SWE, 2021 IFK Goteborg (przyszedł w lipcu 2021 z IFK Goteborg) 1-0
24. Joel Kabongo (1998), DEN, 2018 Fremad Amager (odszedł w lipcu 2021 do FC Randers) 0-0
28. Anton Skipper (2000), DEN, 2021 Hobro IK (odszedł w styczniu 2022 do Sarpsborg FF) 5-0 1
29. Peter Bjur (2000), DEN, 2019 rezerwy 3-0
37. Christian Friedrich (2003), DEN, 2022 rezerwy (przyszedł w lutym 2022 z rezerw) 1-0
42. Tobias Borkeeiet (1999), NOR, 2019 Stabaek IF (odszedł w styczniu 2022 do SK Rosenborg) 7-1 2
Pomocnicy:
6. Joe Bell (1999), NZL, 2022 Viking Stavanger (przyszedł w lutym 2022 z Vikinga Stavanger) 15-0 2
7. Rezan Corlu (1997), DEN, 2020 Lyngby BK (odszedł w sierpniu 2021 do Lyngby BK) 3-0
8. Mathias Greve (1995), DEN, 2021 FC Randers (przyszedł w sierpniu 2021 z FC Randers) 25-1 1
19. Morten Frendrup (2001), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2022 do FC Genoa) 15-2 1
20. Oskar Fallenius (2001), SWE, 2021 IF Brommapojkarna (odszedł w marcu 2022 do IK Start) 5-0
22. Josip Radosević (1994), CRO, 2018 Hajduk Split 26-1 2 1
23. Christian Cappis (1999), USA, 2021 Hobro IK 27-4 2
25. Anis Ben Slimane (2001), TUN, 2020 rezerwy 31-2 5
34. Andreas Pyndt (2001), DEN, 2020 rezerwy (odszedł w styczniu 2022 do B93 Kopenhaga) 1-0
Napastnicy:
9. Andrija Pavlović (1993), SRB, 2020 Rapid Wiedeń 18-0
11. Mikael Uhre (1994), DEN, 2018 FC SonderjyskE (odszedł w styczniu 2022 do Philadelphia Union) 16-11 1
12. Carl Bjork (2000), SWE, 2022 IFK Norrkoping (przyszedł w styczniu 2022 z IFK Norrkoping) 11-0 1
24. Marko Divković (1999), CRO, 2021 DAC Dunajska Streda (przyszedł w sierpniu 2021 z DAC Dunajska Streda) 23-1 3
27. Simon Hedlund (1993), SWE, 2019 Union Berlin 28-4 5
31. Jagvir Singh Sidhu (2001), DEN, 2020 drużyna młodzieżowa 4-0 1
36. Mathias Kvistgaarden (2002), DEN, 2019 drużyna młodzieżowa 16-5 1
38. Yousef Salech (2002), DEN, 2021 Hellerup IK 2-0 1
Trener: Niels Frederiksen (1968), DEN, 2019 reprezentacja Danii U-21
Asystenci trenera: Jesper Sorensen (1973), DEN, 2019 wolny transfer (do 31.12.2021)
Martin Retov (1980), DEN, 2019 trener
Trenerzy bramkarzy: Casper Ankergren (1979), DEN, 2021 scout bramkarzy Brighton & Hove Albion (od 01.10.2021)
Lars Hogh † (1959), DEN, 2016 reprezentacja Danii (zmarł 08.12.2021 na raka trzustki)
Szef analityków: Frederik Birk Christensen (1989), DEN, 2021 wolny transfer (od 07.09.2021) |
|
|
|
|