Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Racing Genk 2021/22 |
Racing Genk 2021/22:
Bramkarze:
26. Maarten Vandevoordt (2002), BEL, 2018 drużyna młodzieżowa 37-0
30. Vic Chambaere (2003), BEL, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
40. Tobe Leysen (2002), BEL, 2019 drużyna młodzieżowa 2-0
41. Mike Penders (2005), BEL, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Mark McKenzie (1999), USA, 2021 Philadelphia Union 22-0 3
3. Mujaid Sadick (2000), ESP, 2021 Deportivo La Coruńa 25-2 2 1
5. Gerardo Arteaga (1998), MEX, 2020 Santos Laguna 32-0 4 1
6. Simen Juklerod (1994), NOR, 2021 Royal Antwerp 11-0
21. Jere Uronen (1994), FIN, 2016 Helsingborgs IF (odszedł w sierpniu 2021 do Stade Brest) 0-0
23. Daniel Muńoz (1996), COL, 2020 Atletico Nacional 29-3 6
25. Tuur Rommens (2003), BEL, 2021 rezerwy 1-0
33. Jhon Lucumi (1998), COL, 2018 Deportivo Cali 29-1 3
46. Carlos Cuesta (1999), COL, 2019 Atletico Nacional 21-1 2
77. Angelo Preciado (1998), ECU, 2021 Independiente del Valle 23-0 4
Sebastien Dewaest (1991), BEL, 2021 FC Toulouse (odszedł w sierpniu 2021 do Oud-Heverlee Leuven) 0-0
Neto Borges (1996), BRA, 2021 Vasco da Gama (odszedł w sierpniu 2021 do CD Tondela) 0-0
Pomocnicy:
4. Aziz Ouattara (2001), WKS, 2022 Hammarby IF (przyszedł w styczniu 2022 z Hammarby IF) 14-0 3
7. Junya Ito (1993), JPN, 2019 Kashiwa Reysol 39-8 5
8. Bryan Heynen (1997), BEL, 2015 drużyna młodzieżowa 38-5 4 1
10. Theo Bongonda (1995), DRC, 2019 SV Waregem 34-12 3
11. Mike Tresor Ndayishimiye (1999), BEL, 2021 Willem II 30-0 7
14. Bastien Toma (1999), SUI, 2020 FC Sion (odszedł w styczniu 2022 do FC St. Gallen) 5-0
15. Jay-Dee Geusens (2002), BEL, 2021 rezerwy 1-0
17. Patrik Hrosovsky (1992), SVK, 2019 Viktoria Plzen 32-5 4
20. Carel Eiting (1998), HOL, 2021 Ajax Amsterdam (odszedł w styczniu 2022 do Huddersfield Town) 12-0 3
20. Bilal El Khannous (2004), MOR, 2022 rezerwy (przyszedł w styczniu 2022 z rezerw) 1-0
22. Bryan Limbombe (2001), BEL, 2019 rezerwy (odszedł w sierpniu 2021 do Rody JC) 0-0
24. Luca Oyen (2003), BEL, 2020 rezerwy 26-2
28. Joseph Paintsil (1998), GHA, 2021 SK Ankaragucu 28-3 3
38. Kouassi Eboue (1997), WKS, 2020 Celtic Glasgow (odszedł w sierpniu 2021 do FC Arouca) 0-0
42. Kristian Thorstvedt (1999), NOR, 2020 Viking Stavanger 35-6 4 1
80. Pierre Dwomoh (2004), BEL, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2021 do Royalu Royal Antwerp) 0-0
Napastnicy:
9. Cyriel Dessers (1994), NGA, 2020 Heracles Almelo (odszedł w sierpniu 2021 do Feyenoordu Rotterdam) 3-0
18. Paul Onuachu (1994), NGA, 2019 FC Midtjylland 35-21 3
21. Ike Ugbo (1998), CAN, 2021 rezerwy Chelsea Londyn (przyszedł w sierpniu 2021 z rezerw Chelsea Londyn i odszedł w styczniu 2022 do ES Troyes) 18-3 1
35. Andras Nemeth (2002), HUN, 2021 rezerwy 5-2
38. Kelvin John (2003), TAN, 2022 rezerwy (przyszedł w lutym 2022 z rezerw) 1-0
Stephen Odey (1998), NGA, 2021 SC Amiens (odszedł w sierpniu 2021 do FC Randers) 0-0
Trener: John van den Brom (1966), HOL, 2020 FC Utrecht (do 05.12.2021)
Bernd Storck (1963), GER, 2021 wolny transfer (od 07.12.2021)
Asystenci trenera: Glen Riddersholm (1972), DEN, 2021 wolny transfer (od 05.11.2021)
Dennis Haar (1976), HOL, 2020 FC Utrecht (do 05.12.2021)
Michel Ribeiro (1975), BEL, 2020 wolny transfer
Trener bramkarzy: Guy Martens (1958), BEL, 2017 wolny transfer |
|
|
|
|