Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2002/03 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2002/03:
Bramkarze:
1. Tomasz Dymanowski (1973), POL, 2002 Stal Stalowa Wola 15-0 2
12. Waldemar Piątek (1979), POL, 2001 Wisłoka Dębica (odszedł w styczniu 2003 do Lecha Poznań) 15-0 2
33. Janusz Jojko (1960), POL, 1997 GKS Katowice 1-0
Obrońcy:
2. Mirosław Siara (1971), POL, 2002 Amica Wronki 13-0 4
3. Rafał Lasocki (1975), POL, 1998 Świt Ćmielów (odszedł w styczniu 2003 do Lecha Poznań) 14-2 1
3. Mariusz Malinowski (1975), POL, 2003 Polonia Warszawa (przyszedł w styczniu 2003 z Polonii Warszawa) 13-1 5
4. Dariusz Pietrasiak (1980), POL, 1999 Cukrownik Włostów 16-1 3
5. Marcin Wróbel (1975), POL, 1998 Alit Ożarów 16-0 3
13. Josko Samardzić (1982), SRB, 2003 FK Zvezdara (przyszedł w styczniu 2003 z FK Zvezdara) 12-1 2
17. Zbigniew Kowalski (1970), POL, 2001 Górnik Łęczna (odszedł w styczniu 2003 do ŁKS-u Łomża) 5-0 1
18. Artur Kościuk (1974), POL, 2002 Odra Wodzisław 27-0 4
23. Marcin Rogalski (1982), POL, 2002 Orlen Płock 13-0 2
25. Klaudiusz Łatkowski (1985), POL, 2002 wychowanek 11-0 1
26. Mariusz Unierzyski (1974), POL, 2001 Dolcan Ząbki (odszedł w styczniu 2003 na wolny transfer) 2-0 1
Pomocnicy:
4. Tomasz Szmuc (1974), POL, 2002 Tłoki Gorzyce 7-0 3
7. Arkadiusz Bilski (1973), POL, 2001 Ceramika Opoczno (odszedł w styczniu 2003 do Korony Kielce) 13-0 6 1
8. Mirosław Kalita (1970), POL, 2002 RKS Radomsko (odszedł w styczniu 2003 do Resovii Rzeszów) 6-0 1 1
9. Marek Sokołowski (1978), POL, 2001 Ceramed Bielsko-Biała (odszedł w styczniu 2003 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 13-1 2
14. Piotr Stokowiec (1972), POL, 2002 AB Kopenhaga 12-2 1
15. Paweł Zajączkowski (1977), POL, 2002 Hetman Zamość 16-0 1
16. Tadeusz Krawiec (1974), POL, 2001 Stal Stalowa Wola 25-1 5
19. Mirosław Budka (1972), POL, 2002 Orlen Płock 29-4 3
20. Przemysław Cichoń (1978), POL, 2000 Korona Kielce (odszedł w styczniu 2003 do Korony Kielce) 11-0 1
20. Kamil Bąk (1984), POL, 2003 rezerwy (przyszedł w styczniu 2003 z rezerw) 13-0 3
22. Jarosław Popiela (1974), POL, 2001 Orlen Płock (odszedł w styczniu 2003 do Zagłębia Lubin) 15-3 2
22. Kamil Kutryba (1984), POL, 2003 rezerwy (przyszedł w styczniu 2003 z rezerw) 9-0
26. Grzegorz Sadłowski (1984), POL, 2003 rezerwy (przyszedł w styczniu 2003 z rezerw) 5-0
27. Radosław Mikołajek (1986), POL, 2002 wychowanek 1-0
30. Ibrahim Sunday (1980), NGA, 2003 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 2003 z Wisły Kraków) 10-2 2
Napastnicy:
8. Maxwell Kalu (1976), NGA, 2003 Widzew Łódź (przyszedł w styczniu 2003 z Widzewa Łódź) 12-0 2
11. Wojciech Małocha (1973), POL, 1999 Odra Wodzisław (odszedł w styczniu 2003 na wolny transfer) 14-2 4
19. Tomasz Żelazowski (1974), POL, 2000 Korona Kielce (odszedł w styczniu 2003 na wolny transfer) 10-0
24. Daniel Grębowski (1980), POL, 2000 Stal Rzeszów (odszedł w styczniu 2003 do Stali Rzeszów) 6-1
28. Przemysław Ryński (1985), POL, 2002 wychowanek 3-0
29. Paweł Madej (1986), POL, 2002 wychowanek 1-0
31. Łukasz Leszczyński (1985), POL, 2002 wychowanek 1-0
33. Marcin Szczygieł (1985), POL, 2002 wychowanek 2-0
Trener: Janusz Batugowski † (1948), POL, 2002 Pogoń Staszów (do 20.10.2002)
Włodzimierz Małowiejski (1952), POL, 2002 wolny transfer (od 21.10.2002)
Trener bramkarzy: Janusz Jojko (1960), POL, 1997 piłkarz GKS-u Katowice
Menedżer: Józef Antoniak (1947), POL, 2002 asystent trenera |
|
|
|
|