Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Vancouver Whitecaps 2021 |
Vancouver Whitecaps 2021:
Bramkarze:
1. Thomas Hasal (1999), CAN, 2019 rezerwy 7-0
12. Evan Newton (1988), USA, 2021 Indy Eleven 0-0
16. Maxime Crepeau (1994), CAN, 2019 Montreal Impact 27-0 1
60. Isaac Boehmer (2001), CAN, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2021 do FC Pacific) 0-0
Obrońcy:
2. Marcus Godinho (1997), CAN, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu) 4-0
3. Cristian Gutierrez (1997), CAN, 2020 Colo Colo Santiago 19-0 1
4. Ranko Veselinović (1999), SRB, 2020 FK Vojvodina 27-1 3
6. Bruno Gaspar (1993), ANG, 2021 Sporting Lizbona 17-1 3
13. Derek Cornelius (1997), CAN, 2019 FK Javor (odszedł w lipcu 2021 do Panetolikos GFS) 5-0 2
15. Andy Rose (1990), ENG/AUS, 2019 FC Motherwell 19-2 1
22. Erik Godoy (1993), ARG, 2019 CA Colón 17-1 1
23. Javain Brown (1999), JAM, 2021 South Florida Bulls 25-0 4
26. Florian Jungwirth (1989), GER, 2021 San Jose Earthquakes (przyszedł w sierpniu 2021 z San Jose Earthquakes) 14-1 2
28. Jake Nerwinski (1994), USA, 2017 Connecticut Huskies 25-1 2
34. Gianfranco Facchineri (2002), CAN, 2021 Atletico Ottawa (odszedł we wrześniu 2021 do San Diego Loyal) 0-0
53. Ali Adnan (1993), IRQ, 2019 Udinese Calcio (odszedł w lipcu 2021 na wolny transfer) 0-0
61. Matteo Campagna (2004), CAN, 2021 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2021 do York United) 0-0
Pomocnicy:
7. Deiber Caicedo (2000), COL, 2021 Deportivo Cali 33-5 3
8. Caio Alexandre (1999), BRA, 2021 Botafogo Rio de Janeiro 15-0 5
11. Cristian Dajome (1994), COL, 2020 Atletico Nacional 33-10 4
17. Leonard Owusu (1997), GHA, 2020 FC Ashdod 24-0 2
19. Janio Bikel (1995), GBI, 2020 CSKA Sofia 33-1 4
25. Ryan Gauld (1995), SCO, 2021 SC Farense (przyszedł w lipcu 2021 z SC Farense) 18-4 1
27. Ryan Raposo (1999), CAN, 2020 Syracuse Orange 21-0
30. Kamron Habibullah (2003), CAN, 2021 drużyna młodzieżowa 3-0
31. Russell Teibert (1992), CAN, 2009 drużyna młodzieżowa 33-1 2
32. Patrick Metcalfe (1998), CAN, 2020 rezerwy 13-0 1
45. Pedro Vite (2002), ECU, 2021 Independiente del Valle (przyszedł w sierpniu 2021 z Independiente del Valle) 0-0
55. Michael Baldisimo (2000), CAN, 2018 rezerwy 21-0 6
62. Damiano Pecile (2002), CAN, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w lipcu 2021 do rezerw FC Venezia) 0-0
Napastnicy:
9. Lucas Cavallini (1992), CAN, 2020 CF Puebla 21-3 6
14. Theo Bair (1999), CAN, 2019 rezerwy (odszedł w sierpniu 2021 do Ham-Kam Fotball) 4-0
18. David Egbo (1998), NGA, 2021 Akron Zips (odszedł w czerwcu 2021 do Phoenix Rising) 0-0
24. Brian White (1996), USA, 2021 New York Red Bull (przyszedł w czerwcu 2021 z New York Red Bull) 27-12 2
87. Toisant Ricketts (1987), CAN, 2019 FK Suduva 14-0 1
Trener: Marc dos Santos (1977), CAN/POR, 2019 asystent trenera FC Los Angeles (do 27.08.2021)
Vanni Sartini (1976), ITA, 2021 dyrektor rozwoju sportowego (od 27.08.2021)
Asystent trenera: Ricardo Clark (1983), USA, 2021 trener drużyny młodzieżowej Houston Dynamo
Trener bramkarzy: Youssef Dahna (1972), MOR/BEL, 2019 Ottawa Fury
Dyrektor sportowy: Axel Schuster (1973), GER, 2020 wolny transfer
Dyrektor rozwoju sportowego: Vanni Sartini (1976), ITA, 2020 asystent trenera |
|
|
|
|