Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Dundee 2021/22 |
FC Dundee 2021/22:
Bramkarze:
1. Adam Legzdins (1986), ENG, 2020 wolny transfer 24-0 2
21. Ian Lawlor (1994), IRL, 2021 Doncaster Rovers 8-0
30. Harry Sharp (2001), SCO, 2021 Edinburgh City 6-0
41. Tom Welshy (2003), SCO, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Cammy Kerr (1995), SCO, 2015 FC Peterhead 35-0 4
3. Jordan Marshall (1996), ENG, 2019 Queen of the South 30-1 4 1
4. Liam Fontaine (1986), ENG, 2020 wolny transfer 19-0 3
5. Ryan Sweeney (1997), IRL, 2021 Mansfield Town 35-3 6 1
6. Jordan McGhee (1996), SCO, 2019 FC Falkirk 34-1 6
14. Lee Ashcroft (1993), SCO, 2020 Dunfermline Athletic 16-1 5
16. Christie Elliott (1991), ENG, 2020 Carlisle United 13-1 1
20. Corey Panter (2000), ENG, 2021 Luton Town (odszedł w styczniu 2022 do rezerw Luton Town) 1-0 1
22. Vontae Daley-Campbell (2001), ENG, 2022 Leicester City (przyszedł w styczniu 2022 z Leicester City) 9-0 2 1
35. Zeno Ibsen Rossi (2000), ENG/ITA, 2022 AFC Bournemouth (przyszedł w lutym 2022 z AFC Bournemouth) 3-0
44. Jack Wilkie (2002), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
46. Craig Donald (2004), SCO, 2021 drużyna młodzieżowa FC Saint Johnstone 0-0
99. David Mackay (1980), SCO, 2021 wznowienie kariery (wznowił karierę w grudniu 2021) 0-0
Pomocnicy:
8. Shaun Byrne (1993), SCO, 2019 FC Livingston 23-0 7
10. Paul McGowan (1987), SCO, 2014 FC St. Mirren 28-1 3
11. Declan McDaid (1995), SCO, 2019 Ayr United (odszedł we wrześniu 2021 do FC Falkirk i przyszedł w styczniu 2022 z FC Falkirk) 7-0 1
12. Jay Chapman (1994), CAN, 2022 Inter Miami (przyszedł w styczniu 2022 z Interu Miami) 2-0
15. Josh Mulligan (2002), SCO, 2022 FC Peterhead (przyszedł w styczniu 2022 z FC Peterhead) 11-2 4
17. Luke McCowan (1997), SCO, 2021 Ayr United 29-4
18. Paul McMullan (1996), SCO, 2021 Dundee United 36-1 2
19. Finlay Robertson (2002), SCO, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2021 do Cove Rangers i przyszedł w styczniu 2022 z Cove Rangers) 2-0
24. Max Anderson (2001), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa 34-1 6 1
26. Charlie Adam (1985), SCO, 2020 wolny transfer 27-2 11
48. Callum Lamb (2004), SCO, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
77. Niall McGinn (1987), NIR, 2022 FC Aberdeen (przyszedł w styczniu 2022 z FC Aberdeen) 15-1
Napastnicy:
7. Alex Jakubiak (1996), SCO, 2020 rezerwy FC Watford (odszedł w styczniu 2022 do Partick Thistle) 7-0
9. Danny Mullen (1995), SCO, 2020 FC St. Mirren 25-7 6
20. Zak Rudden (2000), SCO, 2022 Partick Thistle (przyszedł w styczniu 2022 z Partick Thistle) 13-1 1
23. Cillian Sheridan (1989), IRL, 2021 Wisła Płock 9-0 2
29. Leigh Griffiths (1990), SCO, 2021 Celtic Glasgow (przyszedł w sierpniu 2021 z Celtiku Glasgow i odszedł w styczniu 2022 do Celtiku Glasgow, a następnie na wolny transfer i do FC Falkirk) 15-2 2
35. Jason Cummings (1995), AUS/SCO, 2021 Shrewsbury Town (odszedł w styczniu 2022 do Central Coast Mariners) 14-3
Trener: James McPake (1984), NIR, 2019 drużyna młodzieżowa (do 16.02.2022)
Mark McGhee (1957), SCO, 2022 wolny transfer (od 17.02.2022)
Asystenci trenera: Simon Rusk (1981), SCO, 2022 wolny transfer (od 17.02.2022)
Martin Harty (1982), SCO, 2019 wolny transfer
David Mackay (1980), SCO, 2019 analityk materiałów wideo FC Aberdeen
Trener bramkarzy: Alan Combe (1974), SCO, 2021 Cove Rangers
Scout: Archie Knox (1947), SCO, 2013 wolny transfer
Dyrektor techniczny: Gordon Strachan (1957), SCO, 2019 wolny transfer |
|
|
|
|