Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Hearts of Midlothian 2021/22 |
Heart of Midlothian 2021/22:
Bramkarze:
1. Craig Gordon (1982), SCO, 2020 Celtic Glasgow 36-0 1
13. Ross Stewart (1995), SCO, 2020 FC Livingston 2-0
39. Liam McFarlane (2004), SCO, 2021 drużyna młodzieżowa (odszedł w listopadzie 2021 do Brechin City i przyszedł w grudniu 2021 z Brechin City, a następnie odszedł w maju 2022 do FC Montrose i przyszedł w maju 2022 z FC Montrose) 0-0
Obrońcy:
2. Michael Smith (1988), NIR, 2017 Peterborough United 20-2 1
3. Stephen Kingsley (1994), SCO, 2020 wolny transfer 33-6 2
4. John Souttar (1996), SCO, 2016 Dundee United 27-4 4
12. Nathaniel Atkinson (1999), AUS, 2022 Melbourne City (przyszedł w styczniu 2022 z Melbourne City) 15-1 2
15. Taylor Moore (1997), ENG, 2021 Bristol City (przyszedł w sierpniu 2021 z Bristol City) 22-0 3 1
17. Alex Cochrane (2000), ENG, 2021 Brighton & Hove Albion 31-2 2
19. Craig Halkett (1995), SCO, 2019 FC Livingston 28-2 5
21. Toby Sibbick (1999), ENG, 2022 FC Barnsley (przyszedł w styczniu 2022 z FC Barnsley) 14-0 1
25. Cammy Logan (2002), SCO, 2021 Cove Rangers (odszedł w styczniu 2022 do Edinburgh City) 0-0
28. Mihai Popescu (1993), ROM, 2020 wolny transfer (odszedł w sierpniu 2021 do Hamilton Academical) 0-0
34. Leon Watson (2003), SCO, 2021 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2021 do Stirling Albion) 0-0
47. Luke Rathie (2005), SCO, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
Jamie Brandon (1998), SCO, 2016 rezerwy Glasgow Rangers (odszedł w styczniu 2022 do Greenock Morton) 0-0
Pomocnicy:
5. Peter Haring (1993), AUT, 2018 SV Ried 31-1 9
6. Beni Baningime (1998), DRC, 2021 FC Everton (przyszedł w lipcu 2021 z FC Everton) 24-1 4
7. Jamie Walker (1993), SCO, 2019 Wigan Athletic (odszedł w styczniu 2022 do Bradford City) 4-1 1
8. Aaron McEneff (1995), NIR, 2021 Shamrock Rovers 14-1
9. Ben Woodburn (1999), WAL, 2021 FC Liverpool (przyszedł w sierpniu 2021 z FC Liverpool) 28-3 5
11. Gary Mackay-Steven (1990), SCO, 2021 New York City 32-2
14. Cameron Devlin (1998), AUS, 2021 Newcastle Jets (przyszedł w sierpniu 2021 z Newcastle Jets) 25-1 10
16. Andy Halliday (1991), SCO, 2020 wolny transfer 27-4 6 1
18. Barrie McKay (1994), SCO, 2021 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2021 z wolnego transferu) 33-2
20. Jordan Roberts (1994), ENG, 2021 FC Motherwell (odszedł w sierpniu 2021 do FC Motherwell i przyszedł w styczniu 2022 z FC Motherwell, a następnie odszedł w styczniu 2022 do FC Motherwell) 0-0
22. Euan Henderson (2000), SCO, 2019 FC Montrose (odszedł we wrześniu 2021 do Alloa Athletic i przyszedł w styczniu 2022 z Alloa Athletic, a następnie odszedł w lutym 2022 do Alloa Athletic) 2-0
24. Scott McGill (2002), SCO, 2020 rezerwy (odszedł w lipcu 2021 do FC Airdrieonians) 0-0
27. Connor Smith (2002), SCO, 2021 Cove Rangers (odszedł w sierpniu 2021 do FC Queen's Park) 0-0
29. Loic Damour (1991), FRA, 2019 Cardiff City (odszedł w sierpniu 2021 do FC Le Mans) 0-0
30. Josh Ginnelly (1997), ENG, 2020 Preston North End 31-5 1 1
35. Aidan Denholm (2003), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2021 do Berwick Rangers) 0-0
38. Finlay Pollock (2004), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2022 do East Fife i przyszedł w maju 2022 z East Fife) 0-0
49. Macauley Tait (2005), SCO, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
10. Liam Boyce (1991), NIR, 2020 Burton Albion 31-10 2
20. Ellis Simms (2001), ENG, 2022 FC Everton (przyszedł w styczniu 2022 z FC Everton) 17-5 2
21. Armand Gnanduillet (1992), WKS, 2021 Altay Izmir (odszedł w styczniu 2022 do FC Le Mans) 14-1 1
44. Mackenzie Kirk (2004), NIR, 2021 rezerwy 1-0
48. Murray Thomas (2004), SCO, 2021 drużyna młodzieżowa 2-0
Trener: Robbie Neilson (1980), SCO, 2020 Dundee United
Asystenci trenera: Lee McCulloch (1978), SCO, 2020 wolny transfer
Gordon Forrest (1977), SCO, 2020 wolny transfer
Trener bramkarzy: Paul Gallacher (1979), SCO, 2016 Partick Thistle
Kierownik działu młodzieżowego: Frankie McAvoy (1974), SCO, 2022 wolny transfer (od 03.02.2022)
Koordynator drużyny młodzieżowej: Steven Naismith (1986), SCO, 2021 piłkarz |
|
|
|
|