Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Wolverhampton Wanderers 2006/07 |
Wolverhampton Wanderers 2006/07:
Bramkarze:
1. Michael Oakes (1973), ENG, 1999 Aston Villa 0-0
20. Matt Murray (1981), ENG, 2006 Tranmere Rovers 44-0
30. Carl Ikeme (1986), NGA, 2006 Stockport County 1-0
40. Jan Budtz (1979), DEN, 2007 Doncaster Rovers (przyszedł w styczniu 2007 z Doncaster Rovers) 4-0
Obrońcy:
2. Mark Clyde (1982), NIR, 2002 Kidderminster Harriers 3-0
3. Neil Collins (1983), SCO, 2006 FC Sunderland (przyszedł w grudniu 2006 z FC Sunderland) 22-2 3
5. Gary Breen (1973), IRL, 2006 FC Sunderland 40-1 7 2
6. Jody Craddock (1975), ENG, 2003 FC Sunderland 34-4 4
7. Jackie McNamara (1973), SCO, 2005 Celtic Glasgow 19-0 3 2
11. Jamie Clapham (1975), ENG, 2006 Birmingham City 26-0 2
12. Rob Edwards (1982), WAL, 2004 rezerwy Aston Villa 33-0 6
26. Mark Little (1988), ENG, 2006 wychowanek 26-0 3 1
27. Charlie Mulgrew (1986), SCO, 2006 Celtic Glasgow 6-0 1
32. David Wheater (1987), ENG, 2006 FC Middlesbrough (przyszedł w październiku 2006 z FC Middlesbrough i odszedł w listopadzie 2006 do FC Middlesbrough, a następnie do FC Darlington) 1-0
36. Lee Collins † (1988), ENG, 2006 wychowanek 0-0
38. Craig Fleming (1971), ENG, 2007 Norwich City (przyszedł w styczniu 2007 z Norwich City) 1-0
Pomocnicy:
4. Seyi George Olofinjana (1980), NGA, 2004 SK Brann 44-8 6
8. Karl Henry (1982), ENG, 2006 Stoke City 34-3 6
14. Darren Potter (1984), IRL, 2006 FC Liverpool 38-0 6
15. Denes Rosa (1977), HUN, 2005 Ferencvaros Budapeszt 0-0
16. Mark Davies (1988), ENG, 2005 wychowanek 7-0
19. Guilherme Finkler - Finkler (1985), BRA, 2006 EC Juventude (odszedł w styczniu 2007 do Excelsioru Mouscron) 0-0
22. Lewis Gobern (1985), ENG, 2006 FC Blackpool 12-2 2
25. Daniel Jones (1986), ENG, 2005 wychowanek 8-0 1
28. Rohan Ricketts (1982), ENG, 2005 Tottenham Hotspur (odszedł w marcu 2007 do Queens Park Rangers i przyszedł w maju 2007 z Queens Park Rangers) 19-0 2
29. Keith O'Connor (1985), IRL, 2006 Stockport County 3-0
32. Michael McIndoe (1979), SCO, 2006 FC Barnsley (przyszedł we wrześniu 2006 z FC Barnsley) 27-3 1
37. Michael Kightly (1986), ENG, 2006 Grays Athletic 24-8 4
Napastnicy:
9. Carl Cort (1977), ENG, 2004 Newcastle United 10-0 2
10. Jay Bothroyd (1982), ENG, 2006 Charlton Athletic 33-9 4
13. Jemal Johnson (1985), USA, 2006 Blackburn Rovers (odszedł w lutym 2007 do Leeds United i przyszedł w maju 2007 do Leeds United) 20-3 2
17. Leon Clarke (1985), ENG, 2006 Queens Park Rangers (odszedł w styczniu 2007 do Sheffield Wednesday) 22-5 3
17. Stephen Ward (1985), IRL, 2007 FC Bohemian (przyszedł w styczniu 2007 z FC Bohemian) 18-3 1
18. Craig Davies (1986), WAL, 2006 Hellas Verona 23-0
34. Stephen Gleeson (1988), IRL, 2006 rezerwy (odszedł w listopadzie 2006 do Stockport County i przyszedł w lutym 2007 ze Stockport County) 3-0
39. Andrew Keogh (1986), IRL, 2007 Scunthorpe United (przyszedł w styczniu 2007 ze Scunthorpe United) 17-5 2
Trener: Mick McCarthy (1959), IRL, 2006 wolny transfer
Asystenci trenera: Ian Evans (1952), WAL, 2006 wolny transfer
Terry Connor (1962), ENG, 2004 wolny transfer
Trener bramkarzy: Bobby Mimms (1963), ENG, 2001 piłkarz Mansfield Town |
|
|
|
|