Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Zagłębie Sosnowiec 2021/22 |
Zagłębie Sosnowiec 2021/22:
Bramkarze:
1. Michał Gliwa (1988), POL, 2022 Stal Mielec (przyszedł w styczniu 2022 ze Stali Mielec) 13-0 2
12. Kamil Bielikow (2001), POL, 2021 Zagłębie Lubin 14-0
23. Matko Perdijić (1982), CRO, 2017 Polonia Bytom (zakończył karierę w styczniu 2022) 6-0
34. Szymon Frankowski (2001), POL, 2021 GKS Katowice 1-0
Kacper Siuta (2005), POL, 2022 rezerwy (przyszedł w lutym 2022 z rezerw) 0-0
Obrońcy:
3. Patryk Mociak (2002), POL, 2021 rezerwy 0-0
4. Mateusz Machała (2000), POL, 2021 RKS Grodziec 11-0 2
5. Marin Galić (1995), BOS, 2021 FK Krupa (odszedł w styczniu 2022 do Zeljeznicara Sarajevo) 6-0 2
13. Vedran Dalić (1995), CRO, 2021 BSK Bijelo Brdo 28-0 7
17. Mikołaj Staniak (2002), POL, 2021 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2021 z rezerw) 0-0
18. Lukas Duriska (1992), SVK, 2020 Olimpia Grudziądz 19-0 1
22. Quentin Seedorf (2000), HOL/SUR, 2019 rezerwy Vitesse Arnhem 25-3 2
27. Łukasz Turzyniecki (1994), POL, 2020 Widzew Łódź 1-0
28. Filip Borowski (2003), POL, 2022 Lech Poznań (przyszedł w styczniu 2022 z Lecha Poznań) 10-0 2
32. Kacper Smoleń (2002), POL, 2021 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2021 z rezerw) 8-0
44. Mateusz Bodzioch (1990), POL, 2022 Radomiak Radom (przyszedł w lutym 2022 z Radomiaka Radom) 12-0 1
77. Dominik Jończy (1997), POL, 2021 Zagłębie Lubin 28-0 10
94. Dawid Gojny (1994), POL, 2020 GKS Jastrzębie 27-0 1 1
Pomocnicy:
6. Joao Oliveira (1992), POR, 2020 Academico Viseu 28-1 10 1
7. Patryk Bryła (1990), POL, 2021 Chrobry Głogów 29-1 9
8. Szymon Pawłowski (1986), POL, 2018 Lech Poznań 26-7 3
10. Maksymilian Banaszewski (1995), POL, 2021 Chrobry Głogów 32-2 1
11. Wojciech Kamiński (2001), POL, 2021 Piast Gliwice 27-0 7
16. Dawid Ryndak (1989), POL, 2019 Puszcza Niepołomice 17-0 3
21. Nikolas Korzeniecki (2001), POL, 2020 rezerwy 9-1 2
26. Michał Masłowski (1989), POL, 2021 wolny transfer 10-1 5
28. Maciej Ambrosiewicz (1998), POL, 2021 Wisła Płock (odszedł w styczniu 2022 do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza) 19-1 5
29. Jakub Kaczmarek (2001), POL, 2021 rezerwy 0-0
47. Igor Dziedzic (2005), POL, 2022 rezerwy (przyszedł w styczniu 2022 z rezerw) 0-0
88. Adrian Troć (2003), POL, 2021 rezerwy 6-0
89. Bartosz Chęciński (2004), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2021 z rezerw) 0-0
96. Wojciech Szumilas (1996), POL, 2021 Wisła Płock 32-4 7
99. Damian Pawłowski (1999), POL, 2021 Wisła Kraków (odszedł w lutym 2022 do Pogoni Grodzisk Mazowiecki) 0-0
99. Mykyta Peterman (1999), UKR, 2022 FK Mariupol (przyszedł w kwietniu 2022 z FK Mariupol) 5-0 1
Igor Dziedzic (2005), POL, 2022 rezerwy (przyszedł w lutym 2022 z rezerw) 0-0
Napastnicy:
9. Szymon Sobczak (1992), POL, 2021 Jagiellonia Białystok 34-17 3
19. Michał Góral (1999), POL, 2019 rezerwy Legii Warszawa (odszedł w sierpniu 2021 do Sokoła Aleksandrów Łódzki) 0-0
19. Roman Terbalyan (1997), RUS, 2021 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2021 z rezerw) 2-0
72. Vamara Sanogo (1995), FRA/WKS, 2022 Górnik Zabrze (przyszedł w lutym 2022 z Górnika Zabrze) 10-1 3
80. Mateusz Popczyk (2001), POL, 2020 rezerwy 4-0
97. Alex Tanque (1994), BRA, 2021 CF Canelas (odszedł w marcu 2022 do rezerw) 17-1 2
Trener: Kazimierz Moskal (1967), POL, 2020 wolny transfer (do 07.09.2021)
Artur Skowronek (1982), POL, 2021 wolny transfer (od 17.09.2021)
Asystenci trenera: Marcin Broniszewski (1979), POL, 2021 trener Widzewa Łódź (do 07.09.2021)
Łukasz Matusiak (1985), POL, 2020 trener
Trenerzy bramkarzy: Matko Perdijić (1982), CRO, 2022 piłkarz (od 16.01.2022)
Paweł Primel (1969), POL, 2020 wolny transfer (do 01.09.2021) |
|
|
|
|