Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Chrobry Głogów 2021/22 |
Chrobry Głogów 2021/22:
Bramkarze:
1. Rafał Leszczyński (1992), POL, 2021 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34-0
22. Karol Dybowski (1997), POL, 2021 Resovia Rzeszów 0-0
85. Bartosz Szafer (2003), POL, 2020 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Maksym Iwanowicz (2003), POL, 2021 rezerwy 6-0
3. Michał Michalec (1987), POL, 2010 Pogoń Oleśnica 18-1 3
4. Wiktor Wawrzyniak (2002), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w sierpniu 2021 z rezerw) 0-0
5. Mavroudis Bougaidis (1993), GRE, 2021 PAO Koufalion 27-1 2
18. Michał Ilków-Gołąb (1985), POL, 2015 Miedź Legnica 25-1 6 1
31. Oliver Praznovsky (1991), SVK, 2019 wolny transfer 26-4 5 1
Natan Malczuk (2003), POL, 2022 rezerwy (przyszedł w marcu 2022 z rezerw) 0-0
Albert Zarowny (2004), POL, 2022 rezerwy (przyszedł w marcu 2022 z rezerw) 0-0
Pomocnicy:
6. Adam Banasiak (1989), POL, 2021 Radomiak Radom 11-0 3
7. Mateusz Bochnak (1998), POL, 2021 Błękitni Stargard Szczeciński 32-5 1
8. Jaka Kolenc (1994), SVN, 2020 NK Gorica 31-1 7
14. Jakub Michalczyk (2002), POL, 2020 wolny transfer 4-0
16. Robert Mandrysz (1991), POL, 2017 Bytovia Bytów 31-0 5
17. Toshiya Inoue (1997), JPN, 2022 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2022 z wolnego transferu) 0-0
19. Marcel Ziemann (1995), GER, 2019 AE Sparti 33-2 5
20. Eryk Pieczarka (2004), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2021 z rezerw) 7-0 1
21. Tomasz Cywka (1988), POL, 2020 wolny transfer 19-1 4 1
23. Dominik Dziąbek (2001), POL, 2021 Hutnik Szczecin 24-2 2
26. Miłosz Jandziak (2002), POL, 2021 rezerwy 0-0
27. Michał Rzuchowski (1993), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł w październiku 2021 z wolnego transferu) 23-6
29. Paweł Tupaj (2000), POL, 2021 Miedź Legnica (przyszedł w sierpniu 2021 z Miedzi Legnica) 15-0 4
77. Dominik Piła (2001), POL, 2019 rezerwy 33-4
89. Mateusz Machaj (1989), POL, 2019 Jagiellonia Białystok 20-1 1
Napastnicy:
9. Dennis van der Heijden (1997), HOL, 2021 TOP Oss 29-3 3
10. Hubert Turski (2003), POL, 2021 Pogoń Szczecin (przyszedł w sierpniu 2021 z Pogoni Szczecin) 14-1 2
11. Mikołaj Lebedyński (1990), POL, 2019 wolny transfer 32-10 5
Trener: Ivan Djurdjević (1977), SRB, 2019 wolny transfer
Asystent trenera: Maciej Stachowiak (1989), POL, 2019 wolny transfer |
|
|
|
|