Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Odra Opole 2021/22 |
Odra Opole 2021/22:
Bramkarze:
12. Dominik Kalinowski (1998), POL, 2021 Flota Świnoujście 0-0
69. Mateusz Kuchta (1996), POL, 2019 Zagłębie Lubin 24-0
90. Błażej Sapielak (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 10-0
Obrońcy:
2. Piotr Żemło (1995), POL, 2018 wolny transfer 21-1 4
4. Łukasz Kędziora (1998), POL, 2022 Hutnik Kraków (przyszedł w styczniu 2022 z Hutnika Kraków) 11-4 1
15. Konrad Kostrzycki (1996), POL, 2020 Ruch Zdzieszowice 24-0 4
19. Maksymilian Tkocz (2002), POL, 2021 rezerwy Lecha Poznań 17-0 3
21. Mateusz Maćkowiak (2001), POL, 2021 Śląsk Wrocław 17-2 2
22. Mateusz Spychała (1998), POL, 2021 Warta Poznań 24-1 7
24. Jakub Szrek (1997), POL, 2020 Błękitni Stargard Szczeciński 15-1 1
27. Mateusz Kamiński (1988), POL, 2019 GKS Katowice 22-3 6
71. Bernard Petrak (1999), SVK, 2020 FK Pohronie 11-0 1
Pomocnicy:
5. Rafał Niziołek (1989), POL, 2017 MKS Kluczbork 33-1 3
6. Michał Pawlik (1995), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu) 18-0 2
7. Krzysztof Janus (1986), POL, 2018 Arka Gdynia 30-4 1
8. Stanislav Hreben (1999), UKR, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu) 10-0 1
9. Tomas Mikinic (1992), SVK, 2018 Lokomotiva Zvolen 32-10 4
16. Kacper Kaczka (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
17. Mateusz Marzec (1994), POL, 2021 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25-5 4
25. Szymon Drewniak (1993), POL, 2021 Arka Gdynia (odszedł w sierpniu 2021 do Górnika Łęczna) 1-0
32. Maciej Wróbel (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 17-3 1
33. Maksymilian Paszkowski (2004), POL, 2022 rezerwy (przyszedł w kwietniu 2022 z rezerw) 2-0
47. Antoni Klimek (2002), POL, 2021 rezerwy 17-2
66. Miłosz Trojak (1994), POL, 2019 Stomil Olsztyn 31-1 10
77. Cezary Sauczek (1998), POL, 2021 Wigry Suwałki 20-0 1
94. Konrad Nowak (1994), POL, 2020 Puszcza Niepołomice 29-4 5
99. Kacper Stępień (2001), POL, 2021 rezerwy (odszedł w marcu 2022 do LZS-u Piotrówka) 0-0
Napastnicy:
3. Marcel Sluga (2001), POL, 2022 Pelikan Łowicz (przyszedł w styczniu 2022 z Pelikana Łowicz) 0-0
11. Dawid Czapliński (1992), POL, 2020 Ruch Zdzieszowice 27-6 5 1 1
20. Adam Żak (1994), POL, 2021 Polonia Bytom 21-0 4
28. Arkadiusz Piech (1985), POL, 2019 wolny transfer 24-2 1
Trener: Piotr Plewnia (1977), POL, 2021 asystent trenera
Asystent trenera: Tomasz Copik (1978), POL, 2019 trener drużyny młodzieżowej |
|
|
|
|