Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Dynamo Drezno 2021/22 |
Dynamo Drezno 2021/22:
Bramkarze:
1. Kevin Broll (1995), GER, 2019 SG Sonnenhof Grossaspach 29-0 1
22. Anton Mitryushkin (1996), RUS, 2021 Fortuna Dusseldorf 4-0
24. Patrick Wiegers (1990), GER, 2014 wolny transfer 0-0
31. Marius Liesegang (2000), GER, 2022 FSV Mainz (przyszedł w styczniu 2022 z FSV Mainz) 0-0
32. Jannis Maul (2003), GER, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Guram Giorbelidze (1996), GEO, 2021 Wolfsberger AC (przyszedł w sierpniu 2021 z Wolfsberger AC) 17-0 3
3. Michael Akoto (1997), GER/GHA, 2021 FSV Mainz (A) 29-1 5 1
4. Tim Knipping (1992), GER, 2020 Jahn Regensburg 13-2 3
15. Chris Lowe (1989), GER, 2019 Huddersfield Town 28-1 4
16. Robin Becker (1997), GER, 2020 Eintracht Braunschweig 18-0 4 1
21. Michael Sollbauer (1990), AUT, 2021 FC Barnsley 33-0 9
23. Antonis Aidonis (2001), GER, 2021 VfB Stuttgart 11-0 3
26. Sebastian Mai (1993), GER, 2020 Hallescher FC 15-1 1
27. Jonas Kuhn (2002), GER, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2021 do SG Sonnenhof Grossaspach) 0-0
39. Kevin Ehlers (2001), GER, 2018 drużyna młodzieżowa 9-0
Pomocnicy:
5. Yannick Stark (1990), GER, 2020 SV Darmstadt 32-0 5
7. Panagiotis Vlachodimos (1991), GRE, 2020 SG Sonnenhof Grossaspach 8-1
8. Heinz Morschel (1997), GER, 2021 KFC Uerdingen 25-3 1
10. Patrick Weihrauch (1994), GER, 2020 Arminia Bielefeld 11-1 1
11. Agyemang Diawusie † (1998), GER, 2020 FC Ingolstadt 13-0 3
14. Adrian Fein (1999), GER, 2022 Bayern Monachium (przyszedł w styczniu 2022 z Bayernu Monachium) 0-0
17. Morris Schroter (1995), GER, 2021 FSV Zwickau 30-1 3
19. Luca Herrmann (1999), GER, 2021 SC Freiburg (A) 10-0 1
20. Seo Jong-Min (2002), KOR, 2021 drużyna młodzieżowa Eintrachtu Frankfurt (odszedł w lutym 2022 do Wacker Innsbruck) 4-0
25. Brandon Borrello (1995), AUS, 2021 SC Freiburg 15-0 3
27. Vaclav Drchal (1999), CZE, 2022 Sparta Praga (przyszedł w styczniu 2022 ze Sparty Praga) 12-0
28. Paul Will (1999), GER, 2020 Bayern Monachium 23-2 2
30. Julius Kade (1999), GER, 2021 Union Berlin 28-2 1
34. Justin Lowe (1998), GER, 2018 FCO Neugersdorf 0-0
35. Ransford Konigsdorffer (2001), GHA, 2019 drużyna młodzieżowa Herthy Berlin 29-4 5
36. Max Kulke (2000), GER, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2022 do ZFC Meuselwitz) 0-0
37. Oliver Batista Meier (2001), GER, 2022 Bayern Monachium (A) (przyszedł w styczniu 2022 z Bayernu Monachium (A)) 12-0 2
Napastnicy:
9. Pascal Sohm (1991), GER, 2020 Hallescher FC (odszedł w styczniu 2022 do SVW Mannheim) 8-0
14. Philipp Hosiner (1989), AUT, 2020 Chemnitzer FC (odszedł w styczniu 2022 do Kickers Offenbach) 8-0 2
33. Christoph Daferner (1998), GER, 2020 SC Freiburg 31-13 5
37. Luka Stor (1998), SVN, 2019 NK Aluminij (odszedł w sierpniu 2021 do Apollonu Limassol) 0-0
38. Simon Gollnack (2002), GER/BLR, 2021 FK Usti nad Labem (odszedł w sierpniu 2021 do TSG Hoffenheim (A)) 0-0
Trener: Alexander Schmidt (1968), GER, 2021 wolny transfer (do 01.03.2022)
Guerino Capretti (1982), GER/ITA, 2022 wolny transfer (od 02.03.2022)
Asystenci trenera: Ferydoon Zandi (1979), IRN, 2020 FC St. Pauli (A)
Heiko Scholz (1966), GER, 2019 trener
Trener bramkarzy: David Yelldell (1981), USA, 2020 reprezentacja Niemiec U-18
Dyrektor sportowy: Ralf Becker (1970), GER, 2020 wolny transfer |
|
|
|
|