Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SV Sandhausen 2021/22 |
SV Sandhausen 2021/22:
Bramkarze:
1. Patrick Drewes (1993), GER, 2021 VfL Bochum 33-0 2
13. Rick Wulle (1994), GER, 2015 Astoria Walldorf 0-0
16. Felix Wiedwald (1990), GER, 2022 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2022 z wolnego transferu) 0-0
33. Nikolai Rehnen (1997), GER, 2021 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2021 z wolnego transferu) 1-0 1
40. Benedikt Grawe (2000), GER, 2020 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Aleksandr Zhirov (1991), RUS, 2018 Enisey Krasnoyarsk 33-1 4
3. Dario Dumić (1992), BOS, 2022 FC Twente (przyszedł w styczniu 2022 z FC Twente) 16-2 4
14. Tim Kister (1986), GER, 2013 VfR Aalen 5-0
15. Immanuel Hohn (1991), GER, 2021 SV Darmstadt 23-3 5
18. Dennis Diekmeier (1989), GER, 2019 wolny transfer 25-1 9
19. Bashkim Renneke (1992), GER, 2021 VfL Osnabruck 31-1 9
23. Nils Roseler (1992), GER, 2020 VVV Venlo (odszedł w sierpniu 2021 do FC Ingolstadt) 0-0
25. Oumar Diakhite (1993), SEN, 2021 Eintracht Braunschweig 7-0 1 1
27. Arne Sicker (1997), GER, 2021 MSV Duisburg 17-1
31. Vincent Schwab (2003), GER, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
36. Chima Okoroji (1997), ENG/NGA, 2021 SC Freiburg 33-1 2
Pomocnicy:
5. Carlo Sickinger (1997), GER, 2021 FC Kaiserslautern (odszedł w styczniu 2022 do SV Elversberg) 6-0
6. Denis Linsmayer (1991), GER, 2013 FC Kaiserslautern (odszedł w lipcu 2021 do FC Ingolstadt) 0-0
7. Cebio Soukou (1992), BEN, 2021 Arminia Bielefeld 27-4 7
10. Julius Biada (1992), GER, 2019 FC Kaiserslautern 3-0
11. Gianluca Gaudino (1996), GER, 2021 Young Boys Berno (odszedł w styczniu 2022 do SCR Altach) 6-0
11. Erich Berko (1994), GER, 2022 SV Darmstadt (przyszedł w styczniu 2022 z SV Darmstadt) 9-0 1
17. Erik Zenga (1993), GER, 2018 Hallescher FC 33-1 9
20. Anas Ouahim (1997), MOR, 2021 FC Kaiserslautern (odszedł w styczniu 2022 do Heraclesa Almelo) 5-0 2
21. Enrique Peńa Zauner (2000), VEN, 2019 drużyna młodzieżowa Borussii Dortmund (odszedł w sierpniu 2021 do Eintrachtu Braunschweig) 0-0
21. Nils Seufert (1997), GER, 2022 Greuther Furth (przyszedł w styczniu 2022 z Greuther Furth) 7-0 1
22. Marcel Ritzmaier (1993), AUT, 2021 FC Barnsley (przyszedł w sierpniu 2021 z FC Barnsley) 23-1 5 1
23. Christian Conteh (1999), GER, 2021 Feyenoord Rotterdam (przyszedł w sierpniu 2021 z Feyenoordu Rotterdam i odszedł w styczniu 2022 do Feyenoordu Rotterdam, a następnie do FC Dordrecht) 4-0
24. Maurice Deville (1992), LUX, 2022 FC Saarbrucken (przyszedł w styczniu 2022 z FC Saarbrucken) 12-0 2
26. Jannik Bachmann (1996), GER, 2021 FC Kaiserslautern 33-6 4
28. Tom Trybull (1993), GER, 2022 Hannover 96 (przyszedł w styczniu 2022 z Hannoveru 96) 13-2 6
30. Alexander Esswein (1990), GER, 2020 wolny transfer 25-2 4
Napastnicy:
8. Christian Kinsombi (1999), GER, 2021 KFC Uerdingen 18-2 2
9. Daniel Keita-Ruel (1989), GER/FRA, 2020 Greuther Furth (odszedł w lutym 2022 na wolny transfer) 10-1 1
23. Ahmed Kutucu (2000), TUR, 2022 Istanbul Basaksehir (przyszedł w styczniu 2022 z Istanbul Basaksehir) 10-1 2
29. Alou Kuol (2001), AUS, 2022 VfB Stuttgart (przyszedł w styczniu 2022 z VfB Stuttgart (A)) 1-0 1
35. Charlison Benschop (1989), CUR, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2022 do Fortuny Sittard) 13-0 3
37. Pascal Testroet (1990), GER, 2021 Erzgebirge Aue 27-10 2
Trenerzy: Gerhard Kleppinger (1958), GER, 2021 asystent trenera (do 21.09.2021)
Stefan Kulovits (1983), AUT, 2021 asystent trenera (do 21.09.2021)
Alois Schwartz (1967), GER, 2021 wolny transfer (od 22.09.2021)
Asystenci trenera: Dimitrios Moutas (1968), GRE, 2021 wolny transfer (od 22.09.2021)
Sargon Duran (1987), AUT, 2021 Admira Wacker (do 21.09.2021)
Trener bramkarzy: Daniel Ischdonat (1976), GER, 2018 wolny transfer
Kierownik działu scoutingu: Gerhard Kleppinger (1958), GER, 2021 trener (od 21.09.2021) |
|
|
|
|