Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Pogoń Szczecin 2021/22 |
Pogoń Szczecin 2021/22:
Bramkarze:
1. Dante Stipica (1991), CRO, 2019 CSKA Sofia 34-0
26. Jakub Bursztyn (1998), POL, 2017 drużyna młodzieżowa SMS-u Łódź 0-0
80. Dariusz Krzysztofek (2000), POL, 2020 rezerwy (odszedł w lutym 2022 do Polonii Warszawa) 0-0
81. Marcel Mendes-Dudziński (2005), POL, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2021 do drużyny młodzieżowej Benfiki Lizbona) 0-0
81. Bartosz Klebaniuk (2002), POL, 2022 Pogoń Siedlce (przyszedł w styczniu 2022 z Pogoni Siedlce) 0-0
Obrońcy:
2. Jakub Bartkowski (1991), POL, 2019 Wisła Kraków 27-1 2
6. Bartłomiej Mruk (2001), POL, 2021 Błękitni Stargard Szczeciński 0-0
13. Konstantinos Triantafyllopoulos (1993), GRE, 2019 Asteras Trypolis 30-3 4
15. Hubert Matynia (1995), POL, 2014 rezerwy 3-0
23. Benedikt Zech (1990), AUT, 2019 SCR Altach 24-0 1
33. Mariusz Malec (1995), POL, 2018 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14-0 2
41. Paweł Stolarski (1996), POL, 2021 Legia Warszawa 17-0 2
55. Igor Łasicki (1995), POL, 2019 SSC Napoli 5-0 2
70. Dawid Rezaeian (2002), POL, 2021 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2021 z rezerw) 0-0
97. Luis Mata (1997), POR, 2020 FC Porto B 30-0 2
Pomocnicy:
7. Rafał Kurzawa (1993), POL, 2021 wolny transfer 22-1 3
8. Damian Dąbrowski (1992), POL, 2019 Cracovia Kraków 29-1 7
11. Kamil Grosicki (1988), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu) 26-9 3
14. Kamil Drygas (1991), POL, 2016 Zawisza Bydgoszcz 24-7 7
16. Santeri Hostikka (1997), FIN, 2019 FC Lahti (odszedł w sierpniu 2021 do HJK Helsinki) 0-0
17. Mariusz Fornalczyk (2003), POL, 2020 Polonia Bytom 18-1 3
18. Michał Kucharczyk (1991), POL, 2020 FK Ural 32-5 3
20. Alexander Gorgon (1988), AUT, 2020 NK Rijeka 1-0
21. Jean Carlos Silva (1996), BRA, 2021 Wisła Kraków 34-2 2
22. Vahan Bichakhchyan (1999), ARM, 2022 MSK Zilina (przyszedł w styczniu 2022 z MSK Ziliny) 14-2
25. Paweł Cibicki (1994), SWE, 2020 Leeds United 0-0
27. Sebastian Kowalczyk (1998), POL, 2016 rezerwy 30-6 4
54. Maciej Żurawski (2000), POL, 2021 Warta Poznań 20-3 1 1
61. Kacper Smoliński (2001), POL, 2019 rezerwy 7-0 1
64. Kacper Kozłowski (2003), POL, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2022 do Brighton & Hove Albion, a następnie do Unionu St. Gilloise) 16-3 1
71. Marcel Wędrychowski (2002), POL, 2018 rezerwy (odszedł w sierpniu 2021 do Górnika Łęczna) 0-0
72. Kacper Łukasiak (2003), POL, 2022 rezerwy (przyszedł w marcu 2022 z rezerw) 0-0
99. Mateusz Łęgowski (2003), POL, 2021 rezerwy 19-1 3
Napastnicy:
9. Piotr Parzyszek (1993), POL, 2021 Frosinone Calcio 27-1 3
10. Luka Zahović (1995), SVN, 2020 NK Maribor 30-11 2
19. Kacper Kostorz (1999), POL, 2022 Legia Warszawa (przyszedł w styczniu 2022 z Legii Warszawa) 4-0
63. Hubert Turski (2003), POL, 2019 rezerwy (odszedł w sierpniu 2021 do Chrobrego Głogów) 0-0
74. Aron Stasiak (1999), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2021 z rezerw) 1-0
Trener: Kosta Runjaić (1971), GER, 2017 wolny transfer
Asystenci trenera: Tomasz Kaczmarek (1984), POL, 2020 wolny transfer (do 29.08.2021)
Robert Kolendowicz (1980), POL, 2018 koordynator drużyny młodzieżowej
Trener bramkarzy: Andrzej Krzyształowicz (1970), POL, 2019 Wisła Płock |
|
|
|
|