Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Groclin Grodzisk Wielkopolski 2001/02


Groclin Grodzisk Wielkopolski 2001/02:

Bramkarze:

1. Krzysztof Kotorowski (1976), POL, 1996 Luboński KS (odrejestrowany w styczniu 2002) 8-0
1. Mariusz Liberda (1976), POL, 2002 Polonia Warszawa (przyszedł w styczniu 2002 z Polonii Warszawa) 7-0 1
12. Zbigniew Robakiewicz (1966), POL, 2001 Legia Warszawa (odszedł w styczniu 2002 do Widzewa Łódź) 8-0
12. Sebastian Przyrowski (1981), POL, 2002 Pilica Białobrzegi (przyszedł w styczniu 2002 z Pilicy Białobrzegi) 5-0

Obrońcy:

2. Andrzej Janeczek (1969), POL, 1997 KP Konin 22-0 4
3. Rafał Witkowski (1972), POL, 1998 KS Myszków 9-1 1
4. Benedykt Nocoń † (1974), POL, 2001 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (odszedł w styczniu 2002 na wolny transfer) 13-1
4. Przemysław Bereszyński (1969), POL, 1997 Sokół Tychy 11-0 (na początku rundy jesiennej kontuzjowany)
5. Jacek Paszulewicz (1977), POL, 2001 Śląsk Wrocław (odszedł w styczniu 2002 do Widzewa Łódź) 9-1 3
6. Krzysztof Majda (1973), POL, 2000 Orlen Płock 25-0 7
14. Łukasz Gorszkow (1974), POL, 2001 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (przyszedł w listopadzie 2001 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 14-0 1
15. Igor Kozioł (1976), POL, 1999 Legia Warszawa 23-0 7
17. Daouda Camara (1976), GUI, 2002 Pomerania Police (przyszedł w styczniu 2002 z Pomeranii Police) 1-0
19. Artur Szymczyk (1976), POL, 2001 Widzew Łódź (odszedł w styczniu 2002 do Stomilu Olsztyn) 9-0 1
21. Marcin Łukaszewski (1978), POL, 2002 Zawisza Bydgoszcz (przyszedł w styczniu 2002 z Zawiszy Bydgoszcz) 10-0 1

Pomocnicy:

7. Tomasz Rybarczyk (1974), POL, 1999 Warta Poznań (odszedł w styczniu 2002 na wolny transfer) 1-0
7. Sebastian Mila (1982), POL, 2002 Orlen Płock (przyszedł w styczniu 2002 z Orlenu Płock) 9-0
8. Bogdan Prusek (1971), POL, 1999 Odra Wodzisław 21-0
10. Jarosław Araszkiewicz (1965), POL, 1999 KP Konin (odszedł w styczniu 2002 do Lecha Poznań) 12-1
10. Dariusz Jackiewicz (1973), POL, 2002 Stomil Olsztyn (przyszedł w styczniu 2002 ze Stomilu Olsztyn) 11-3 1
11. Robert Kolendowicz (1980), POL, 2001 GKS Bełchatów (odszedł we wrześniu 2001 do GKS Bełchatów) 2-0
11. Marek Citko (1974), POL, 2001 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł we wrześniu 2001 z rezerw Legii Warszawa i odszedł w styczniu 2002 do Hapoelu Beer Sheva) 3-0 1
11. Tomasz Wieszczycki (1971), POL, 2002 OFI Kreta (przyszedł w styczniu 2002 z OFI Kreta) 11-2 1
13. Dmitrij Koszakow (1974), UKR, 2000 Amica Wronki 5-0
14. Piotr Stokowiec (1972), POL, 2001 Śląsk Wrocław (odszedł w styczniu 2002 do AB Kopenhaga) 14-1 5 (w listopadzie nosił numer 24)
16. Piotr Piechniak (1977), POL, 2000 Stal Stalowa Wola 20-0 5
17. Jacek Kacprzak (1970), POL, 2000 Aarhus GF (odszedł w styczniu 2002 do Radomiaka Radom) 8-0
19. Marcin Kozłowski (1980), POL, 2002 Zawisza Bydgoszcz (przyszedł w styczniu 2002 z Zawiszy Bydgoszcz) 8-0 2
20. Dariusz Pawlusiński (1977), POL, 2001 Włókniarz Kietrz (odszedł we wrześniu 2001 do Włókniarza Kietrz, a następnie do GKS-u Bełchatów) 2-0
23. Robert Sierka (1975), POL, 2001 Ruch Radzionków (przyszedł w październiku 2001 z Ruchu Radzionków) 8-0
25. Madrin Piegzik (1978), POL, 2001 Borussia Fulda (odszedł w styczniu 2002 do Górnika Zabrze) 10-0 2

Napastnicy:

9. Grzegorz Rasiak (1979), POL, 2001 Odra Wodzisław 26-14 2
18. Krzysztof Kłosiński (1975), POL, 2000 Zagłębie Lubin 16-3 1
20. Tomasz Moskała (1977), POL, 2001 GKS Katowice (przyszedł w listopadzie 2001 z GKS-u Katowice) 14-5
21. Maciej Nuckowski (1976), POL, 2000 Zagłębie Lubin (odszedł we wrześniu 2001 na wolny transfer) 6-0
22. Odartey Lamptey (1981), GHA, 2001 FC Stay Cool 9-3 1 1

Trener: Edward Lorens (1953), POL, 2001 wolny transfer (do 07.10.2001)
Bogusław Kaczmarek (1950), POL, 2001 wolny transfer (od 08.10.2001)
Trener bramkarzy: Tadeusz Fajfer (1959), POL, 1999 piłkarz

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET