Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Millwall 1995/96 |
FC Millwall 1995/96:
Bramkarze:
Tim Carter † (1967), ENG, 1995 Oxford United (przyszedł w grudniu 1995 z Oxford United) 4-0
Nick Colgan (1973), IRL, 1995 Chelsea Londyn (przyszedł we wrześniu 1995 z Chelsea Londyn i odszedł w październiku 1995 do Chelsea Londyn) 0-0
Kasey Keller (1969), USA, 1992 Portland Pilots 42-0
Jimmy Nielsen (1977), DEN, 1994 drużyna młodzieżowa Aalborg BK (odszedł w rundzie jesiennej do Aalborg BK) 0-0
David Wietecha (1974), ENG, 1994 rezerwy 0-0
Obrońcy:
Mike Harle (1972), ENG, 1993 FC Sittingbourne (odszedł w grudniu 1995 do FC Bury i przyszedł w styczniu 1996 z FC Bury) 0-0
Vasili Kulkov † (1966), RUS, 1996 Spartak Moskwa (przyszedł w styczniu 1996 ze Spartaka Moskwa) 6-0
Gerard Lavin (1974), SCO, 1995 FC Watford (przyszedł w listopadzie 1995 z FC Watford) 20-0 1
Anton Rogan (1966), NIR, 1995 Oxford United 8-0
Keith Stevens (1964), ENG, 1980 drużyna młodzieżowa 39-2 1
Ben Thatcher (1975), WAL, 1992 drużyna młodzieżowa 42-0
Jason van Blerk (1968), AUS, 1994 Go Ahead Eagles 42-1 1
Damien Webber (1968), ENG, 1994 Bognor Regis Town 16-0
Tony Witter (1965), ENG, 1994 FC Reading 31-1
Pomocnicy:
Mark Beard (1974), ENG, 1992 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 1995 do Sheffield United) 0-0
Greg Berry (1971), ENG, 1994 FC Wimbledon (odszedł w sierpniu 1995 do Brighton & Hove Albion i przyszedł w październiku 1995 z Brighton & Hove Albion, a następnie odszedł w marcu 1996 do Leyton Orient i przyszedł w maju 1996 z Leyton Orient) 1-0
Kingsley Black (1968), NIR, 1995 Nottingham Forest (przyszedł we wrześniu 1995 z Nottingham Forest i odszedł w październiku 1995 do Nottingham Forest) 3-1
Bobby Bowry (1971), SKN, 1995 Crystal Palace 38-2
Jim Connor (1974), ENG, 1992 drużyna młodzieżowa 8-0
Tony Dolby (1974), ENG, 1995 Chesham United 10-0 1
Maurice Doyle (1969), ENG, 1995 Queens Park Rangers 18-0
Steven Forbes (1975), ENG, 1994 FC Sittingbourne 4-0
Dale Gordon (1967), ENG, 1996 West Ham United (przyszedł w marcu 1996 z West Hamu United i odszedł w maju 1996 do West Hamu United) 6-0
Lee McRobert (1972), ENG, 1995 FC Sittingbourne 7-0
Lucas Neill (1978), AUS, 1995 AIS Football (przyszedł w listopadzie 1995 z AIS Football) 13-0
Ricky Newman (1970), ENG, 1995 Crystal Palace 36-1
Phil O'Neil (1977), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa 0-0
Alex Rae (1969), SCO, 1990 FC Falkirk 37-13 2
Steve Roche (1978), IRL, 1995 drużyna młodzieżowa 0-0
Dave Savage (1973), IRL, 1994 Longford Town 27-0
Micky Weir (1966), SCO, 1996 FC Hibernian (przyszedł w marcu 1996 z FC Hibernian i odszedł w maju 1996 do FC Hibernian) 8-0
Napastnicy:
Mickey Bennett (1969), ENG, 1995 Charlton Athletic 2-0
Richard Cadette (1965), ENG, 1994 FC Falkirk 1-0
Kerry Dixon (1961), ENG, 1995 Luton Town (odszedł w styczniu 1996 do FC Watford) 22-5
Alistair Edwards (1968), AUS, 1994 Selangor FA (odszedł w styczniu 1996 do Sydney Olympic) 0-0
Uwe Fuchs (1966), GER, 1995 Fortuna Koln 32-5
Sergej Juran (1969), RUS, 1996 Spartak Moskwa (przyszedł w styczniu 1996 ze Spartaka Moskwa) 13-1 1
John Kerr (1965), USA, 1993 Chertsey Town (odszedł w listopadzie 1995 do FC Walsall i przyszedł w grudniu 1995 z FC Walsall, a następnie odszedł w styczniu 1996 do Dallas Burn) 0-0
Chris Malkin (1967), ENG, 1995 Tranmere Rovers 43-11
Scott Taylor (1976), ENG, 1995 FC Staines (odszedł w marcu 1996 do Boltonu Wanderers) 22-0
Trener: Mick McCarthy (1959), IRL, 1992 piłkarz (do 05.02.1996)
Ian Evans (1952), WAL, 1996 wolny transfer (od 06.02.1996 do 27.02.1996)
Jimmy Nicholl (1956), NIR, 1996 Raith Rovers (od 28.02.1996) |
|
|
|
|