Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Ipswich Town 1995/96 |
Ipswich Town 1995/96:
Bramkarze:
Fred Barber (1963), ENG, 1995 Luton Town (przyszedł w listopadzie 1995 z Luton Town i odszedł w grudniu 1995 do Luton Town) 1-0
Craig Forrest (1967), CAN, 1988 Colchester United 21-0
James Hollman (1978), ENG, 1995 drużyna młodzieżowa 0-0
Andy Petterson (1969), AUS, 1995 Charlton Athletic (przyszedł we wrześniu 1995 z Charltonu Athletic i odszedł w październiku 1995 do Charltonu Athletic) 1-0
Richard Wright (1977), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa 23-0
Obrońcy:
Wayne Brown (1977), ENG, 1995 drużyna młodzieżowa 0-0
David Linighan (1965), ENG, 1988 Shrewsbury Town (odszedł w listopadzie 1995 do FC Blackpool) 2-0
Ian Marshall (1966), ENG, 1993 Oldham Athletic 35-19
Tony Mowbray (1963), ENG, 1995 Celtic Glasgow (przyszedł w październiku 1995 z Celtiku Glasgow) 19-2
Steve Palmer (1968), ENG, 1989 Cambridge University (odszedł we wrześniu 1995 do FC Watford) 5-0 1
Chris Swailes (1970), ENG, 1995 Doncaster Rovers 5-0
Mauricio Taricco (1973), ARG, 1994 Argentinos Juniors 39-0
Neil Thompson (1963), ENG, 1989 FC Scarborough 5-1
Claus Thomsen (1970), DEN, 1994 Aarhus GF 37-2
Gus Uhlenbeek (1970), HOL, 1995 TOP Oss 40-4
Tony Vaughan (1975), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa 25-1 2
John Wark (1957), SCO, 1991 wolny transfer 14-2
Frank Yallop (1964), CAN, 1982 drużyna młodzieżowa (odszedł w listopadzie 1995 do FC Blackpool i przyszedł w grudniu 1995 z FC Blackpool, a następnie odszedł w lutym 1996 do Tampa Bay Mutiny) 7-0
Pomocnicy:
Richie Appleby (1975), ENG, 1995 Newcastle United (przyszedł w grudniu 1995 z Newcastle United) 3-0
Lee Durrant (1973), ENG, 1992 drużyna młodzieżowa 0-0
Bontcho Guentchev (1964), BUL, 1992 Sporting Lizbona (odszedł w sierpniu 1995 do Luton Town) 0-0
Paul Mason (1963), ENG, 1993 FC Aberdeen 26-7
Simon Milton (1963), ENG, 1988 Torquay United 37-9 1
Lee Norfolk (1975), NZL, 1994 drużyna młodzieżowa 0-0
Stuart Niven (1978), SCO, 1995 drużyna młodzieżowa 0-0
Steve Sedgley (1968), ENG, 1994 Tottenham Hotspur 40-4
Stuart Slater (1969), ENG, 1993 Celtic Glasgow 17-2
Mick Stockwell (1965), ENG, 1984 drużyna młodzieżowa 37-1
Adam Tanner (1973), ENG, 1992 drużyna młodzieżowa 10-0
Geraint Williams (1962), WAL, 1992 Derby County 42-1
Napastnicy:
Lee Chapman (1959), ENG, 1995 West Ham United (odszedł w styczniu 1996 do Leeds United i przyszedł w marcu 1996 z Leeds United, a następnie odszedł w marcu 1996 do Swansea City) 6-0
Neil Gregory (1972), ENG, 1995 Scunthorpe United 17-2
Alex Mathie (1968), SCO, 1995 Newcastle United 39-18
Richard Naylor (1977), ENG, 1995 drużyna młodzieżowa 0-0
James Scowcroft (1975), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa 23-2
Trener: George Burley (1956), SCO, 1994 wolny transfer |
|
|
|
|