Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Reading 1996/97 |
FC Reading 1996/97:
Bramkarze:
Sal Bibbo (1974), ENG, 1996 Sheffield United 5-0
Nicky Hammond (1967), ENG, 1996 Plymouth Argyle 1-0
Steve Mautone (1970), AUS, 1997 West Ham United (przyszedł w lutym 1997 z West Hamu United) 15-0
Borislav Mikhailov (1963), BUL, 1995 Botew Plovdiv (odszedł w marcu 1997 na wolny transfer) 8-0 1
Tommy Wright (1963), NIR, 1996 Nottingham Forest (przyszedł w październiku 1996 z Nottingham Forest i odszedł w grudniu 1996 do Nottingham Forest) 17-0 1
Obrońcy:
Andy Bernal (1966), AUS, 1994 Sydney Olympic 41-0 5 2 1
Steve Blatherwick (1973), ENG, 1997 Nottingham Forest (przyszedł w marcu 1997 z Nottingham Forest i odszedł w maju 1997 do Nottingham Forest) 7-0 2
Paul Bodin (1964), WAL, 1996 Swindon Town 37-1 2
Martyn Booty (1971), ENG, 1996 Crewe Alexandra 14-0
Kenny Brown (1967), ENG, 1996 West Ham United (przyszedł we wrześniu 1996 z West Hamu United i odszedł w październiku 1996 do West Hamu United) 5-0 2
Jeff Hopkins (1964), WAL, 1992 Bristol Rovers 18-0 5
Barry Hunter (1968), NIR, 1996 FC Wrexham 27-2 7 2
Dylan Kerr (1967), ENG, 1993 Leeds United (odszedł we wrześniu 1996 do Carlisle United) 0-0
Keith McPherson (1963), ENG, 1990 Northampton Town 39-2 5
Steve Swales (1973), ENG, 1995 FC Scarborough 3-0 1
Dariusz Wdowczyk (1962), POL, 1994 Celtic Glasgow 8-0
Pomocnicy:
David Bass (1974), ENG, 1993 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 1996 do Basingstoke Town i przyszedł we wrześniu 1996 z Basingstoke Town) 2-0
Darren Caskey (1974), ENG, 1996 Tottenham Hotspur 35-0 1
Andy Freeman (1977), ENG, 1995 drużyna młodzieżowa 0-0
Jimmy Garrity (1976), ENG, 1996 rezerwy Newcastle United (odszedł w grudniu 1996 na wolny transfer) 0-0
Michael Gilkes (1965), BRB, 1992 FC Southampton (odszedł w marcu 1997 do Wolverhampton Wanderers) 32-1 1
Byron Glasgow (1979), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa 4-0
Mick Gooding (1959), ENG, 1989 Wolverhampton Wanderers 43-0 6 1
Paul Holsgrove (1969), ENG, 1994 FC Millwall 14-2 1
Stuart Lovell (1972), AUS, 1990 drużyna młodzieżowa 26-5
Michael Meaker (1971), WAL, 1995 Queens Park Rangers 25-1 5
Phil Parkinson (1967), ENG, 1992 FC Bury 24-1 7
Derek Simpson (1978), SCO, 1994 drużyna młodzieżowa 0-0
Ben Smith (1978), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa Arsenalu Londyn 1-0
Napastnicy:
Alan Carey (1975), ENG, 1993 drużyna młodzieżowa 0-0
Jamie Lambert (1973), ENG, 1992 drużyna młodzieżowa 31-5 3
Trevor Morley (1961), ENG, 1995 SK Brann 37-22 4
Lee Nogan (1969), WAL, 1995 FC Watford (odszedł w lutym 1997 do Notts County i przyszedł w marcu 1997 z Notts County) 32-6 1
Jimmy Quinn (1959), NIR, 1992 FC Bournemouth 24-3 2
Neville Roach (1978), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa 3-1 1
Michael Thorp (1975), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa 0-0
Martin Williams (1973), ENG, 1996 Bangor City 29-3 3
Trener: Mick Gooding (1959), ENG, 1994 piłkarz
Asystenci trenera: Kevin Dillon (1959), ENG, 1996 wolny transfer
Jimmy Quinn (1959), NIR, 1994 piłkarz |
|
|
|
|