Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Aberdeen 2006/07 |
FC Aberdeen 2006/07:
Bramkarze:
1. Jamie Langfield (1979), SCO, 2005 Dunfermline Athletic 38-0
20. Derek Soutar (1981), SCO, 2006 Dundee United 0-0
Obrońcy:
2. Michael Hart (1980), SCO, 2003 FC Livingston 34-0 5 1
3. Ritchie Byrne (1981), IRL, 2005 Dunfermline Athletic 5-0 1
4. Russell Anderson (1978), SCO, 1996 drużyna młodzieżowa 35-2 6
5. Alexander Diamond (1985), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 21-0 6
15. Karim Touzani (1980), HOL, 2006 FC Twente 11-0
17. Daniel Smith (1986), ENG, 2006 FC Sunderland 5-0
21. Andrew Considine (1987), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 33-2 5
Pomocnicy:
6. Scott Severin (1979), SCO, 2004 Heart of Midlothian 35-4 5
7. Jamie Smith (1980), SCO, 2005 ADO den Haag 22-1 3
8. Barry Nicholson (1978), SCO, 2005 Dunfermline Athletic 31-6 3 1
14. Gary Dempsey (1981), IRL, 2005 Dunfermline Athletic 26-2
16. John Stewart (1985), SCO, 2006 Airdrie United (odszedł w sierpniu 2006 do FC Falkirk) 4-0
19. Richard Foster (1985), SCO, 2002 rezerwy 37-3 6
22. Kyle McAulay (1986), SCO, 2004 wychowanek (odszedł w listopadzie 2006 do FC Peterhaed) 0-0
23. Stephen Crawford (1974), SCO, 2005 Dundee United (odszedł we wrześniu 2006 do Dunfermline Athletic) 4-0
Napastnicy:
9. Steve Lovell (1980), ENG, 2005 FC Dundee 27-9 5
10. Darren Mackie (1982), SCO, 2004 CT Inverness 36-13 2
11. Chris Clark (1980), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 37-1 6
16. Lee Miller (1983), SCO, 2006 Dundee United (przyszedł we wrześniu 2006 z Dundee United) 31-4 1
18. Jamie Winter (1985), SCO, 2006 FC Saint Johnstone 0-0
23. Craig Brewster (1966), SCO, 2006 Dundee United (przyszedł w październiku 2006 z Dundee United) 12-0 3
25. Chris Maguire (1989), SCO, 2005 wychowanek 19-1 3
26. Dyron Daal (1983), HOL, 2006 FC Utrecht (odszedł w styczniu 2007 do FC Dundee) 7-2 1
Trener: Jimmy Calderwood (1955), SCO, 2004 Dunfermline Athletic
Asystent trenera: Jimmy Nicholl (1956), NIR, 2004 Dunfermline Athletic
Trener bramkarzy: Jim Leighton (1958), SCO, 2000 piłkarz |
|
|
|
|