Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Celtic Glasgow 2006/07 |
Celtic Glasgow 2006/07:
Bramkarze:
1. Artur Boruc (1980), POL, 2005 Legia Warszawa 36-0 2
21. Mark Brown (1981), SCO, 2007 CT Inverness (przyszedł w styczniu 2007 z CT Inverness) 1-0
22. David Marshall (1985), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2007 do Norwich City) 2-0
47. Michael McGovern (1984), NIR, 2005 wychowanek (odszedł w styczniu 2007 do FC Saint Johnstone) 0-0
Obrońcy:
2. Paul Telfer (1971), SCO, 2005 FC Southampton (odszedł w marcu 2007 na wolny transfer) 21-0
3. Mohamed "Mo" Camara (1975), GUI, 2005 FC Barnsley (odszedł w sierpniu 2006 do Derby County) 1-0
3. Lee Naylor (1980), ENG, 2006 Wolverhampton Wanderers (przyszedł w sierpniu 2006 z Wolverhampton Wanderers) 32-0 7
5. Gary Caldwell (1982), SCO, 2006 FC Hibernian 21-0 3
6. Dianbobo "Bobo" Balde (1975), GUI, 2001 FC Toulouse 6-0 2
12. Mark Wilson (1984), SCO, 2006 Dundee United 12-0 1
17. Steven Pressley (1973), SCO, 2007 Heart of Midlothian (przyszedł w styczniu 2007 z Heart of Midlothian) 14-1 3
23. Stanislav Varga (1972), SVK, 2003 FC Sunderland (odszedł w sierpniu 2006 do FC Sunderland) 0-0
24. Jean-Joel Perrier-Doumbe (1978), CMR, 2007 Stade Rennes (przyszedł w styczniu 2007 ze Stade Rennes) 4-0
41. John Kennedy (1983), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 3-0 1
44. Stephen McManus (1982), SCO, 2003 rezerwy 31-2 4 1
48. Darren O'Dea (1987), IRL, 2005 wychowanek 14-2
49. Scott Cuthbert (1987), SCO, 2004 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2007 do FC Livingston) 0-0
Pomocnicy:
4. Adam Virgo (1983), ENG, 2007 Coventry City (przyszedł w styczniu 2007 z Coventry City) 0-0
8. Alan Thompson (1973), ENG, 2000 Aston Villa (odszedł w styczniu 2007 do Leeds United) 0-0
11. Stephen Pearson (1982), SCO, 2004 FC Motherwell (odszedł w styczniu 2007 do Derby County) 13-1 2
11. Paul Hartley (1976), SCO, 2007 Heart of Midlothian (przyszedł w styczniu 2007 z Heart of Midlothian) 10-0 3
15. Evander Sno (1987), HOL, 2006 Feyenoord Rotterdam 17-1 1
16. Thomas Gravesen (1976), GER, 2006 Real Madryt (przyszedł we wrześniu 2006 z Realu Madryt) 22-6 2
18. Neil Lennon (1971), NIR, 2000 Leicester City 31-0 6 1
19. Stilian Petrov (1979), BUL, 1999 CSKA Sofia (odszedł we wrześniu 2006 do Aston Villa) 3-2 1
20. Jiri Jarosik (1977), CZE, 2006 Chelsea Londyn 25-4 3
25. Shunsuke Nakamura (1978), JPN, 2005 Reggina Calcio 37-9 1
33. Ross Wallace (1985), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2006 do FC Sunderland) 2-0
56. Theodor Bjarnason (1987), ISL, 2006 drużyna młodzieżowa 1-0
Napastnicy:
7. Maciej Żurawski (1976), POL, 2005 Wisła Kraków 26-6
9. Kenny Miller (1979), SCO, 2006 Wolverhampton Wanderers 30-4 2
10. Jan Vennegoor of Hesselink (1978), HOL, 2006 PSV Eindhoven (przyszedł w sierpniu 2006 z PSV Eindhoven) 21-13 2 1
14. Derek Riordan (1983), SCO, 2006 FC Hibernian 16-4 1
26. Cillian Sheridan (1989), IRL, 2006 wychowanek 1-0
29. Shaun Maloney (1983), SCO, 2000 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2007 do Aston Villa) 9-0
37. Craig Beattie (1984), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 16-2 1
46. Aiden McGeady (1986), IRL, 2003 drużyna młodzieżowa 34-5 3
Trener: Gordon Strachan (1957), SCO, 2005 wolny transfer
Trener bramkarzy: Jim Blyth (1955), SCO, 2005 wolny transfer |
|
|
|
|