Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
NEC Nijmegen 2006/07 |
NEC Nijmegen 2006/07:
Bramkarze:
1. Gabor Babos (1974), HUN, 2006 Feyenoord Rotterdam 34-0 1
25. Raymon van Emmerik (1980), HOL, 2003 Go Ahead Eagles 0-0
Obrońcy:
2. Gunther Vanaudenaerde (1984), BEL, 2006 FC Brugge 9-0
3. Peter Wisgerhof (1979), HOL, 2000 Vitesse Arnhem 34-2 3
5. Youssef El Akchaoui (1981), MOR, 2006 ADO den Haag 23-1 2
6. Patrick Pothuizen (1972), HOL, 2004 FC Twente 18-0 1 1
13. Mark Otten (1985), HOL, 2006 Feyenoord Rotterdam 27-0 4
14. Muslu Nalbantoglu (1983), HOL/TUR, 2004 wychowanek 32-0 2
15. Jonas Olsson (1983), SWE, 2005 BoIS Landskrona 32-2 6 1
21. Theo Dams (1986), HOL, 2006 wychowanek (odszedł w styczniu 2007 do TOP Oss) 0-0
22. Bas Bakker (1985), HOL, 2006 wychowanek (odszedł w styczniu 2007 do Go Ahead Eagles) 0-0
24. Naim Arab (1987), HOL/MOR, 2006 wychowanek 0-0
Pomocnicy:
4. Dominique Kivuvu (1987), HOL, 2006 Stormvogels Telstar 23-1 1
8. Edgar Barreto (1984), PAR, 2004 Cerro Porteńo 29-2 5
9. Rutger Worm (1986), HOL, 2004 wychowanek 21-1 1
10. Said Boutahar (1982), HOL, 2004 RKC Waalwijk (odszedł w styczniu 2007 do Willem II) 12-2
11. Ferne Snoyl (1985), HOL, 2006 Feyenoord Rotterdam 25-2 8
18. Chris Eagles (1985), ENG, 2006 rezerwy Manchesteru United (przyszedł w sierpniu 2006 z rezerw Manchesteru United i odszedł w styczniu 2007 do Manchesteru United) 15-1 3
20. Alexander Prent (1983), HOL, 2004 wychowanek (odszedł w styczniu 2007 do TOP Oss) 0-0
22. Lorenzo Davids (1986), HOL, 2007 Feyenoord Rotterdam (przyszedł w styczniu 2007 z Feyenoordu Rotterdam) 9-0 2
Napastnicy:
7. Romano Denneboom (1981), HOL, 2004 SC Heerenveen 33-9 3
10. Roy Beerens (1987), HOL, 2007 PSV Eindhoven (przyszedł w styczniu 2007 z PSV Eindhoven) 14-2
17. Paul Jans (1981), HOL, 2006 VVV Venlo 8-1 2
18. Guillano Grot (1983), HOL, 2005 FC Bocholt (odszedł w sierpniu 2006 do Excelsioru Rotterdam) 1-0
19. Brett Holman (1984), AUS, 2006 rezerwy Feyenoordu Rotterdam 32-7 2
23. Andrzej Niedzielan (1979), POL, 2004 Groclin Grodzisk Wielkopolski 22-2 6
38. Abdelkarim Fachtali (1988), MOR, 2006 wychowanek 1-0
39. Saidi Ntibazonkiza (1987), BUR, 2006 drużyna młodzieżowa 7-0 1
Trener: Mario Been (1963), HOL, 2006 asystent trenera Trynidadu i Tobago
Asystent trenera: Ron de Groot (1960), HOL, 2006 trener |
|
|
|
|