Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
CS Maritimo 2020/21 |
CS Maritimo 2020/21:
Bramkarze:
1. Amir Abedzadeh (1993), IRN, 2017 FC Barreirense 29-0 2
22. Caio Gobbo Secco - Caio Secco (1990), BRA, 2020 CD Feirense 2-0
94. Charles Marcelo da Silva - Charles (1994), BRA, 2016 Vasco da Gama 3-0
Obrońcy:
2. Claudio Winck Neto - Claudio Winck (1994), BRA, 2020 Vasco da Gama 29-0 7
3. Moises Mosquera (2001), COL, 2020 drużyna młodzieżowa CD Real Santuario 0-0
4. Lucas Henrique da Silva - Lucas Africo (1995), BRA, 2020 GD Estoril 17-1 2
5. Zainadine Abdula Chavanga Junior - Zainadine Junior (1988), MOZ, 2017 Tianjin Teda 28-1 5
15. Dejan Kerkez (1996), SRB, 2019 Spartak Subotica (odszedł w lutym 2021 do CD Mafra) 2-0
25. Rene Ferreira dos Santos - Rene (1992), BRA, 2019 EC Parana 27-0 10
27. Tim Soderstrom (1994), SWE, 2021 Hammarby IF (przyszedł w styczniu 2021 z Hammarby IF) 6-0 1
31. Eulanio Angelo Chipela Gomes - Nanu (1994), GBI, 2017 rezerwy (odszedł w październiku 2020 do FC Porto) 3-1
45. Fabio Diogo Agrela Ferreira - Fabio China (1992), POR, 2016 rezerwy 15-0 1 1
46. Andreas Karo (1996), CYP, 2021 Lazio Rzym (przyszedł w styczniu 2021 z Lazio Rzym) 9-0
66. Leonardo de Andrade Silva - Leo Andrade (1998), BRA, 2020 rezerwy 21-1 7
72. Goncalo Alexandre Silva Duarte - Goncalo Duarte (1997), POR, 2020 rezerwy 0-0
86. Marcelo Hermes (1995), BRA, 2020 Cruzeiro Belo Horizonte 27-1 5
97. Aloisio Soares Neto - Aloisio Neto (1997), BRA, 2020 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
6. Jean Carlos de Souza Irmer - Jean (1994), BRA, 2020 Corinthians Sao Paulo (przyszedł w październiku 2020 z Corinthians Sao Paulo) 26-0 9 1
7. Rafik Guitane (1999), FRA, 2020 Stade Rennes 26-0 4
8. Jorge Correa (1993), ARG, 2018 Velez Sarsfield 30-0 5
10. Getterson Alves dos Santos - Getterson (1991), BRA, 2019 Pohang Steelers (odszedł w październiku 2020 do Al Ain) 2-0
10. Stefano Beltrame (1993), ITA, 2021 CSKA Sofia (przyszedł w styczniu 2021 z CSKA Sofii) 3-1
11. Francois-Xavier Fumu Tamuzo (1995), FRA, 2020 AS Beziers 12-0 2
12. Jose Edgar Andrade Costa - Edgar Costa (1987), POR, 2014 Nacional Funchal 22-0 5
13. Diego Moreno (1996), COL, 2020 Atletico Huila 0-0
14. Faiq Bolkiah (1998), BRU, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu) 0-0
16. Jean Cleber Santos da Silva - Jean Cleber (1990), BRA, 2020 Corinthians Alagoano 7-0 1
17. Felicio Mendes Joao Milson - Milson (1999), ANG, 2019 rezerwy 21-1 1
18. Franck Bambock (1995), FRA, 2019 Maccabi Petach Tikva 26-0 6
23. Ruben Daniel Fonseca Macedo - Ruben Macedo (1996), POR, 2020 Desportivo Aves 18-0 3
34. Johnson Owusu (1998), GHA, 2020 rezerwy 0-0
44. Andre Antonio Rosario Teles - Andre Teles (1997), POR, 2016 rezerwy 0-0
60. Pedro Henrique Rocha Pelagio - Pedro Pelagio (2000), POR, 2018 drużyna młodzieżowa 23-0 7
Napastnicy:
9. Rodrigo Cunha Pereira de Pinho - Rodrigo Pinho (1991), BRA, 2017 Sporting Braga 18-9 5
20. Jefferson Pessanha Agostinho - Jefferson (2000), BRA, 2019 rezerwy 4-0 2
24. Jose Marcelo Ferreira Marques - Jose Marcelo (1998), POR, 2020 rezerwy 1-0
31. Luiz Ricardo Alves - Sassa (1994), BRA, 2021 Cruzeiro Belo Horizonte (przyszedł w styczniu 2021 z Cruzeiro Belo Horizonte) 7-0 2
70. Ali Alipour (1995), IRN, 2020 Persepolis Teheran (przyszedł we wrześniu 2020 z Persepolisu Teheran) 26-2
80. Marcelo Antonio de Oliveira - Marcelinho (1996), BRA, 2020 EC Londrina (odszedł w styczniu 2021 do FC Vizela) 1-0
95. Joel Tagueu (1993), CMR, 2020 Cruzeiro Belo Horizonte 32-9 5
Trener: Lito Vidigal (1969), POR, 2020 Vitoria Setubal (do 04.12.2020)
Milton Mendes (1965), BRA, 2020 rezerwy (od 05.12.2020 do 08.03.2021)
Julio Velazquez (1981), ESP, 2021 wolny transfer (od 11.03.2021)
Asystent trenera: Neca (1951), POR, 2020 Boavista Porto
Dyrektor sportowy: Briguel (1979), POR, 2016 piłkarz |
|
|
|
|