Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Cincinnati 2020 |
FC Cincinnati 2020:
Bramkarze:
1. Bobby Edwards (1995), USA, 2020 FC Portadown 2-0
18. Spencer Richey (1992), USA, 2018 Vancouver Whitecaps 10-0
22. Przemysław Tytoń (1987), POL, 2019 wolny transfer 12-0
30. Beckham Sunderland (2003), USA/GER, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Kendall Watson (1988), COS, 2019 Vancouver Whitecaps 17-0 5
3. Tom Pettersson (1990), SWE, 2020 Ostersunds FK 15-0 1
4. Greg Garza (1991), USA, 2019 Atlanta United 9-0 1
12. Saad Abdul-Salaam (1991), USA, 2020 Seattle Sounders 8-0
14. Nick Hagglund (1992), USA, 2019 FC Toronto 11-1 2
16. Zico Bailey (2000), USA, 2020 FC Helsingor 5-0 1
17. Mathieu Deplagne (1991), FRA, 2019 ES Troyes 15-0 6
23. Maikel van der Werff (1989), HOL, 2019 Vitesse Arnhem 13-0 2
47. Hassan Ndam (1998), CMR, 2019 Red Bulls New York 0-0
96. Andrew Gutman (1996), USA, 2019 Celtic Glasgow 21-0 3
Pomocnicy:
6. Haris Medunjanin (1985), BOS, 2020 Philadelphia Union 21-1 2
8. Allan Cruz (1996), COS, 2019 CS Herediano 14-1 2
9. Adrien Regattin (1991), MOR, 2020 wolny transfer (odszedł we wrześniu 2020 do Altay Izmir) 10-0
11. Siem de Jong (1989), HOL, 2020 Ajax Amsterdam 15-0
15. Kamohelo Mokotjo (1991), RPA, 2020 FC Brentford (przyszedł w sierpniu 2020 z FC Brentford) 9-0
20. Jimmy McLaughlin (1993), USA, 2016 Philadelphia Union 1-0
24. Frankie Amaya (2000), USA, 2019 UCLA Bruins 21-1 7
26. Thomas McCabe (1998), USA, 2019 Notre Dame Fighting Irish 1-0
27. Fetai Alashe (1993), USA, 2018 San Jose Earthquakes (odszedł w sierpniu 2020 do Columbus Crew) 3-0 1
31. Kekuta Manneh (1994), USA, 2019 FC St. Gallen (odszedł w sierpniu 2020 do New England Revolution) 2-0
31. Alvaro Barreal (2000), ARG, 2020 Velez Sarsfield (przyszedł we wrześniu 2020 z Velez Sarsfield) 5-0
33. Caleb Stanko (1993), USA, 2019 SC Freiburg 13-0 3
36. Joseph-Claude Gyau (1992), USA, 2019 MSV Duisburg 21-1 3
Napastnicy:
7. Yuya Kubo (1993), JPN, 2020 AA Gent 19-3 1
10. Jurgen Locadia (1993), HOL, 2020 Brighton & Hove Albion 17-1
19. Brandon Vazquez (1998), USA, 2020 Atlanta United 19-2
21. Franko Kovacević (1999), CRO, 2020 TSG Hoffenheim (A) (przyszedł w październiku 2020 z TSG Hofenheim (A)) 1-0
81. Rashawn Dally (1997), JAM, 2019 Quinnipiac Bobcats 4-0
Trener: Yoann Damet (1990), FRA, 2020 asystent trenera (do 21.05.2020)
Jaap Stam (1972), HOL, 2020 wolny transfer (od 21.05.2020)
Asystenci trenera: Yoann Damet (1990), FRA, 2020 trener (od 22.05.2020)
Said Bakkati (1982), HOL, 2020 Feyenoord Rotterdam (od 21.05.2020)
Dyrektor generalny: Gerard Nijkamp (1973), HOL, 2019 dyrektor sportowy FC Zwolle |
|
|
|
|